18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
S................n 2014-02-03, 22:23
Takich "fachowców" napierdalał bym i patrzył czy równo puchną.
Przecież taki przetarg to tylko pierdolona patologia rodzinna, [kumoterstwo] mogła wygrać przetarg na takie prace "remontowe"
Zgłoś
Avatar
Gharotief 2014-02-03, 22:27
Nie rozumiem, albo te zdjecia sa za male, o co chodzi?

Bo wedlug mnie wszystko ok zrobione.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-02-03, 22:33 8
@up
1) spierdolona kostka i/lub nieskonczona.
2) wjazd dla inwalidów jest zastawiony poręczą tak ,ze nie da się wejść/wjechać na niego bez przeskakiwania.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-02-03, 22:43
ad 1 : Raczej kwestia niedogadania się z szefem debilem
"Panie szefie, ten chodnik wychodzi o wiele wyzej, cza by było ziemie złopatować i wywieźć"
"Nie, w umowie mam tylko położenie kostki, rób Marian i nie pierdol"
Marian zrobił.

ad2 dupy dali przy składaniu, ekipa montażowa wpadła i zamontowała w jedyny możliwy do zamontowania sposób. a za myślenie komu po co i do czego nikt im nie płacił.
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-02-03, 22:43 7
Velture napisał/a:

wjazd dla inwalidów jest zastawiony poręczą tak ,ze nie da się wejść/wjechać na niego bez przeskakiwania.

To chyba dobrze, nie? Przynajmniej będą mieli trochę ruchu.
Zgłoś
Avatar
weynrob 2014-02-03, 22:48
nie obrazaj fachowcow
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-02-03, 22:54
"No co? Porządnie położona kostka brukowa, w dodatki ze szczeliną dylatacyjną dzięki której latem kostka nie będzie trzeszczeć i się wyginać. Panie, połóż se kratkę z korytka na szczelinę i będzie cacy, nie pożałujesz pan" a do tego: "Kostka na chodniku położona na zbyt grubej warstwie piasku? No chyba se pan kpisz, to się wszystko ugniecie podczas chodzenia. Inaczej kostka ubiłaby się poniżej poziomu krawężnika."
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2014-02-03, 23:05 43
Gharotief napisał/a:

Nie rozumiem, albo te zdjecia sa za male, o co chodzi?

Bo wedlug mnie wszystko ok zrobione.



No kurwa prowokacja! On jest z Sosnowca!
Zgłoś
Avatar
a................m 2014-02-04, 1:00 4
gharotief zrob cos dla ludzkosci i sie gdzies wypierdol. w kazdym temacie musisz cos tepolowatego napisac
Zgłoś
Avatar
Nuck4d- 2014-02-04, 6:26 2
Fachowcy? Pracowałem za małolata przez wakacje u znajomego w firmie robiącej różne podłącza. Raz musiałem rozebrać płyty chodnikowe, potem je ułożyć. Oczywiście trudno było to ułożyć ze względu na fakt iż większość z nich były popękane, plus na deszczu to nie idzie zbyt pięknie. No cóż, ułożyłem kilka metrów, idąc można było sie kilka razy wypierdolić. W końcu szef przyjechał, zapytałem go co mam z tym zrobić bo ni chuja nie szło lepiej ułożyć, powiedział tylko że ważne żebym sie ja nie wypierdolił.
Także do takich firm często przyjmują ludzi którzy nie mają pojęcia o takich robotach, więc co sie potem dziwić. Niby proste ale fach trza mieć w ręku. A na zdjęciach "fachowcy" popisali sie debilizmem .
Zgłoś
Avatar
Darki72 2014-02-04, 9:20
W Sosnowcu wszystkie chodniki sa tak polozone.
Zgłoś
Avatar
raf217 2014-02-04, 16:09 3
Darki72 napisał/a:

W Sosnowcu wszystkie chodniki sa tak polozone.



W Sosnowcu nie ma chodników. Są tylko wybiegi
Zgłoś
Avatar
Gharotief 2014-02-04, 20:17
Widac zazdrosc tutaj, typowa dla katolstwa, przywyklem...

A Sosnowiec, coz, piekne miasto, wole mieszkac tutaj niz w Katowicach, bytomiu czy innym slunskim city. Nie dla mnie brud, smrod i ubostwo. Ani tez wsie i zascianki.

Tutaj mam parki, dobre tereny zielone, ladne miasto, ciekawe, z historia (pierwsze uzycie pociagu pancernego w jurop), no i nie capi wunglem...

A teraz dalej, dalej, zadrosc.
Zgłoś
Avatar
BmaC 2014-02-04, 20:22
jakie miasto tacy fachowcy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie