18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
Fachowiec
~_Yarko_ • 2021-04-29, 20:41
Dlaczego zatyka się kanalizacja.


Podobno to wszystko wina "słoików".
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2021-04-29, 20:53 10
Ale ciśnienie xD smak gówna to pewnie do dziś czuje xD

"My fachowcy nie mamy lekko"
Zgłoś
Avatar
K................h 2021-04-29, 21:51
Ciasto na naleśniki mmmm. Lubię naleśniki
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2021-04-29, 22:16 1
wot eto cement, a wot eto dusz s gowna.....
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-04-29, 22:40 74
Nie widzę powodu do radości jak co niektórzy. Cieszę się że ktoś ma jaja w tym grzebać, byśmy nie toneli w gównie jak Indie.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-04-29, 23:07 4
C0C0JUMBO napisał/a:

Nie widzę powodu do radości jak co niektórzy. Cieszę się że ktoś ma jaja w tym grzebać, byśmy nie toneli w gównie jak Indie.



jak tak ubolewasz i równocześnie gloryfikujesz to musisz być hydraulikiem od takich zapchanych gównem rur.
Zgłoś
Avatar
Zygmundo 2021-04-29, 23:16 1
You're finally wake up.
Zgłoś
Avatar
siwy142490 2021-04-29, 23:23 9
Kiedyś pracowałem w Spółdzielni Mieszkaniowej w jednym z większych miast .
To norma w zatkanych rurach... śmieci po remoncie
Do tego po świętach pocięte choinki... całe słoiki ... główki kapusty itd itd
Wszystko co swoim fi (średnicą) się zmieści do kibla to wpierdolone.
Zgłoś
Avatar
lakiluki 2021-04-30, 0:05 1
Ale tam musi jebać.
Zgłoś
Avatar
V................l 2021-04-30, 0:11
Ja czasem jak mi się nie chciało wynosić śmietnika bo miałem mało to wyrzucałem skorupki of jajek bo fest jebia szybko ale cement? Wapno? To już trzeba być popierdolonym
Zgłoś
Avatar
X................3 2021-04-30, 0:15
coś tam o cemencie pierdoli czy mi się tylko wydaje?
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-04-30, 0:27
Czemu to gówno jest takie białe, nie uwierzę, że to sperma.
Zgłoś
Avatar
yippe_ki_yay 2021-04-30, 1:24 4
Skurwiel_Zajebany napisał/a:

Czemu to gówno jest takie białe, nie uwierzę, że to sperma.



Jak ktoś sra podręcznikowo, to może taka proporcjonalność dziwić. Papier toaletowy lekko pęcznieje w wodzie, co przekłada się na jego większą objętość. Srając wg. nieistniejących jeszcze norm ISO to można stwierdzić, że najpierw się wysra, a potem podciera. Tzn. czynność wydalania zwykle ma miejsce wcześniej niż czynność oczyszczania odbytu. Zwykle podczas czynności oddawania odchodów, to papieru się nie zużywa, dopiero później ten papier jest wykorzystywany w celu oczyszczenia głównego ośrodka działania. Właśnie w tym momencie mogą zrodzić się problemy. Oczyszczając odbyt używa się większej ilości papieru toaletowego niż w innych etapach wspomnianego wcześniej procederu. Ta nadmierna ilość papieru pęczniejąc w wodzie może przyczynić się do zatkania rur (szczególnie w sytuacji jak na tym filmiku, gdzie te rury są źle ustawione). Tutaj chodzi też wyrzucanie do rur papierów nienadających się do utylizacji w rurach kanalizacyjnych jak papierowe ręczniki kuchenne, czy (o zgrozo) chusteczki higieniczne, gdzie pęczliwość tych dwóch jest wiele większa. I właśnie gdy nie weźmie się pod uwagę takich błahych cech papieru mieszkając w budynku wielo osobowym/rodzinnym to zdarzą się sytuacje takie jaką OP podesłał.
Co kurwa nie zmienia faktu, że pojebane.
Zaczytałem już dawno, że w chinach to nawet papieru nie wrzucają do klopa, bo im się mogą rury zapchać, bo dawali rury o zbyt małej średnicy. To co oni teraz mogą bideny, sory, bidety teraz stosować? (gówniany żart, poniżej godności, przepraszam).
Zgłoś
Avatar
pochminick 2021-04-30, 6:33 4
yippe_ki_yay napisał/a:


Zaczytałem już dawno, że w chinach to nawet papieru nie wrzucają do klopa, bo im się mogą rury zapchać, bo dawali rury o zbyt małej średnicy. To co oni teraz mogą bideny, sory, bidety teraz stosować? (gówniany żart, poniżej godności, przepraszam).



Jest wiele krajow, gdzie uzywa sie rur o mniejszej srednicy, niz, powiedzmy, standardy europejski. Sa to kraje, gdzie tradycyjnie dupe sie podmywa woda, a nie podciera. Lub w ogole sie nic z tym nie robi

Chocby Turcja czy kraje arabskie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-04-30, 7:20 6
C0C0JUMBO napisał/a:

Nie widzę powodu do radości jak co niektórzy. Cieszę się że ktoś ma jaja w tym grzebać, byśmy nie toneli w gównie jak Indie.


Ogólnie to w Indiach nie maja problemu z kanalizacją bo jej tam nie ma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie