18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Fullmoon 2012-05-07, 1:52 1
adiemus36 napisał/a:

Człowieku Judas Robi prawdziwy show na scenie, lasery, krzyże wyjeżdzające spod sceny, ogień, azot, Harley na którym wjeżdża na scenę Halford - bajka.



widziałeś kiedyś dobry black metalowy koncert? tam to dopiero się dzieje, a nie to co ty tutaj piszesz...
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-05-07, 1:54
raphael napisał/a:

slayer to banda hipokrytów. nie dziwie sie ze gówniarze zaczynają ich słuchac


Uzasadnij czym się objawia ich hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-07, 8:39
grzeczysławkolano napisał/a:


O ile głos Halforda na płytach studyjnych mogę znieść, o tyle na żywo nie mogę kolesia słuchać.



Kwestia gustu, aczkolwiek mi tam się bardzo dobrze słuchało

Cytat:

widziałeś kiedyś dobry black metalowy koncert? tam to dopiero się dzieje, a nie to co ty tutaj piszesz...



Nie słucham black metalu, nie wiem co tam się dzieje - jak już pisałem, kwestia gustu i zainteresowań. Ale w sumie, to możesz na PW podrzucić jakiegoś linka, chętnie zobacze.

Cytat:

aiemus36, skończ kurwa pierdolić.



Nie. W sumie to i tak chyba nie do mnie było.

Cytat:

Proszę mi tu Slayera nie porównywać do jakiegoś syfu



Typowy fan slayera. Widzę, że nic poza tym trashem nie słyszysz, co ?

Cytat:

c) w wielkiej czwórce nie ma Iron maiden
d) Iron Maiden to nie thrash



c)Gdzie ja pisałem, że Iron Maiden jest w W4 ? Pisałem, że to Brytyjski Heavy metal, a Thrashowcy czy inni właśnie z Brytyjskiego (Judas, Iron, Sabbath, Purple) czerpia garściami, czytamy ze zrozumieniem
d)J/w
Zgłoś
Avatar
grzeczysławkolano 2012-05-07, 12:01
Shatter napisał/a:


Uzasadnij czym się objawia ich hipokryzja.



Chodzi mu zapewne o to, że Araya i Lombardo są, jak sami twierdzą katolikami. A teksty Slayera są wiadomo jakie Czy śpiewanie "God hates us all" przez katolika to hipokryzja? Możliwe, ale gówno mnie obchodzi kim są i co robią muzycy. Muzę mają zajebistą i tylko to się dla mnie liczy.
Zgłoś
Avatar
kisio 2012-05-07, 15:49
grzeczysławkolano napisał/a:



Chodzi mu zapewne o to, że Araya i Lombardo są, jak sami twierdzą katolikami. A teksty Slayera są wiadomo jakie Czy śpiewanie "God hates us all" przez katolika to hipokryzja? Możliwe, ale gówno mnie obchodzi kim są i co robią muzycy. Muzę mają zajebistą i tylko to się dla mnie liczy.



Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-07, 16:53
No Slayerzy udają kogoś kim nie są,a później dzieciaczki chcą być satanistami.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-05-07, 18:56
Pokrewny dla NWoBHM byl Venom. polecam,chociaz pewnie nie musze
Zgłoś
Avatar
czaszki 2012-05-07, 21:58
Araya dobrze mówi, przecież to co tworzą jest sztuką.Możesz sobie malować obrazy przedstawiające diabła i wierzyć "ostro" w Boga. Jacek Piekara także osadza swoje powieści w mrocznych klimatach, a jest katolikiem (który uczestniczył w demonstracjach pod Pałacem Prezydenckim broniąc krzyża).
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-05-07, 23:22
Wam na serio 'muzyka' Slayera sie podoba? Toz to gowno, ktorego sluchac sie nie da....
Zgłoś
Avatar
fallen heart 2012-08-09, 23:51
koncert w nottingham ! złapało sie pałeczki schneidera :d
Zgłoś