18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
grzeczysławkolano 2012-05-06, 14:04 22
Slayer kurwa!
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-06, 22:40 9
Nie chcąc nikogo obrażać, wg mnie Slayer nie prezentuje zbyt górnolotnej muzyki. Prawdziwa(powtarzam, dla mnie) muzyka, to Brytyjski metal rodem z Birmingham(Judas Priest, Black Sabbath, Iron maiden) świetnie się tego słucha, a jeszcze lepiej przy tym bawi Ostatnio koncertowało Judas Priest - oczywiście nie mogłem odpuścić sobie koncertu(koncertów).

Wiem, że chuja Was to obchodzi, ale lubię mówić o muzyce
Zgłoś
Avatar
grzeczysławkolano 2012-05-06, 22:58 6
@adiemus36
Slayer gra jednak muzykę dużo ostrzejszą i bardziej brutalną od IM, Judasów czy Black Sabbath, których również cenię i uwielbiam słuchać, dlatego ciężko tu ich porównywać. Nagrania Slayera to na pewno dużo bardziej "ciężkostrawne" napierdalanie i mniej wpadająca w ucho melodia. Natomiast poziom gry poszczególnych członków zespołu stoi na najwyższym światowym poziomie. IMO, na koncertach Slayer też dużo lepiej wypada od brytyjskich kolegów po fachu. Dlatego nie zgodzę się, że nie jest to zbyt górnolotna muzyka, bo to jeden z najważniejszych i najlepszych zespołów metalowych w historii
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-06, 23:22 1
grzeczysławkolano napisał/a:

jeden z najważniejszych i najlepszych zespołów metalowych w historii



TrashMetalowych tak - słynna wielka trójka Trash Metalu. Wiesz, wszyscy(iron maiden, Metallica itp) i tak mówią, że czerpią z twórczości Bogów Metalu czyt. Judas Priest

grzeczysławkolano napisał/a:

na koncertach Slayer też dużo lepiej wypada od brytyjskich kolegów po fachu



Byłeś na koncercie Slayera albo Judas Priest ? Człowieku Judas Robi prawdziwy show na scenie, lasery, krzyże wyjeżdzające spod sceny, ogień, azot, Harley na którym wjeżdża na scenę Halford - bajka. Nie oglądałem koncertow slayera, bo nie interesuje mnie to, tak czy siak chcial nie chciał, bedę miał sposobnośc uczestniczyć w koncercie slayera, jako student SGGW

Edit :

I jeszcze dodam, że wkurwia mnie swoisty kult slayera - zwłaszcza, że teraz słucha go gówniarzeria, która przez całe swoje doczesne życie słuchało Techno i Hip - Hopu - szanuję każdy rodzaj muzyki(no może dupstepu nie rozumiem), ale taka muzyczna prostytucja mnie po prostu wkurwia.
Zgłoś
Avatar
zeetox 2012-05-06, 23:30 1
Nie ma co porównywać Slayera do Judas Priest czy Iron Maiden. Nie ciężko jest zauważyć, że w tej chwili są trzy główne "ośrodki" metalu, które się nieco różnią stylem. Slayer należy to tzw. New Wave of American Heavy Metal, podczas gdy pozostałe ty wymienione zespoły to New Wave of British Heavy Metal, które dość mocno różnią się brzmieniem.

Ja osobiście jestem fanem Szwedzkiego New Wave, albo jak kto woli - Melodeath'u z ośrodkiem w Goteborgu - Soilwork, In Flames, Scar Symmetry, Solution .45 etc., ale to już zależy od gustu.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-06, 23:35
Zeetox, Judas Priest nie można nazwać New Wave of British Heavy Metal. Na Judas Priest WZOROWAŁY się właśnie kapele, ktore należały do New Wave. Judas Priest to stary Heavy Metal(tylko o trochę mniej psychodelicznym brzmieniu) tak jak Black Sabbath czy Deep Purple.

Edit : Chociaz, jakby się uprzeć to ich późniejszą twórczość pod NWOBHM można podciągnąć.
Zgłoś
Avatar
Sothoth 2012-05-06, 23:35 5
adiemus36 napisał/a:



TrashMetalowych tak - słynna wielka trójka Trash Metalu. Wiesz, wszyscy(iron maiden, Metallica itp) i tak mówią, że czerpią z twórczości Bogów Metalu czyt. Judas Priest



a) thrash metalu
b) wielka czworka

wypadaloby miec pojecie o czym sie pisze
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-06, 23:38
Ta, zapomniałem o anthraxie. A brak "h" to nie przypadek, dla mnie ta muzyka to trash(sprawdź sobie w słowniku).
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-05-07, 0:03 3
aiemus36, skończ kurwa pierdolić.
Zgłoś
Avatar
hentai 2012-05-07, 0:50 2
c) w wielkiej czwórce nie ma Iron maiden
d) Iron Maiden to nie thrash

w sumie tych wielkich trójek jest sporo. Na szczególną uwagę zasługuje niemiecka ( Kreator, Destruction, Sodom ), która jest jak dla mnie cięższa nawet od slayera. Poza tym nasza Polska Trójka ( TSA, Turbo, Kat ) też jest zajebista
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-05-07, 0:55 1
Pierdolita a o Dark Angel albo Overkill to wspomnieć nie łaska
Zgłoś
Avatar
kisio 2012-05-07, 1:00 1
Proszę mi tu Slayera nie porównywać do jakiegoś syfu
Zgłoś
Avatar
grzeczysławkolano 2012-05-07, 1:05
adiemus36 napisał/a:


Byłeś na koncercie Slayera albo Judas Priest ? Człowieku Judas Robi prawdziwy show na scenie, lasery, krzyże wyjeżdzające spod sceny, ogień, azot, Harley na którym wjeżdża na scenę Halford - bajka. Nie oglądałem koncertow slayera, bo nie interesuje mnie to, tak czy siak chcial nie chciał, bedę miał sposobnośc uczestniczyć w koncercie slayera, jako student SGGW



Byłem, byłem. Nie chodziło mi konkretnie o show, jakie się robi na scenie, a o samą jakość muzyki na żywo. O ile głos Halforda na płytach studyjnych mogę znieść, o tyle na żywo nie mogę kolesia słuchać.
Zgłoś
Avatar
r................l 2012-05-07, 1:35 1
slayer to banda hipokrytów. nie dziwie sie ze gówniarze zaczynają ich słuchac
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie