18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
lwiryk 2014-04-06, 4:08 1
eeee myślałem że talerz się oderwie i go pierdolnie....a tu tylko pała.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-04-06, 6:00 2
zrobiłem błąd i nie ściszyłem, straszna chujoza to coś lecące w tle. Wy brudasy to jednak pojebani jesteście
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2014-04-06, 7:37 8
@@ulifont Fajnie by było jakby ludzie widzieli trochę, kurwa, dalej niż swoje obesrane podwórko. Może zobaczyłbyś że jest więcej ciekawszych rzeczy na tym ziemskim grajdołku niż to co już znasz.

Macie, dziwki, jedną z lepszych solówek na perke :

Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-04-06, 8:02 1
Prokurator
to co wrzuciłeś to akurat do brudasów zaliczyć sie nie da, swoją drogą dobry utwór.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2014-04-06, 8:08
@UP A tam pierdolenie o brudasach, brudasów już nie ma tak jak taniego wina.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-04-06, 9:03
Prokurator
z tym tanim winem to się zgodzę
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2014-04-06, 10:07 2
No gdzie widzisz brudasów? Ale takich prawdziwych z lat 80-90? teraz są tylko grzeczne dzieci z dobrych domów, którzy jadą na woodstock albo na jarocin raz na rok i to wszystko. Nie ma punków, metali czy skinów są tylko kurwa dzieci z dobrych domów
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-04-06, 10:50 1
Kurwa... jeszcze zrozumiem PUNKRock (czy jak to sie nazywa) jest fajny skoczny rytm, sam czasem poslucham choc jestem fanatykiem muzyki klubowej. Ale takie bezsensowne napierdalanie, i darcie mordy ? Smiejecie sie, ze w wielu kawalkach 'techno' nie ma slow, a sami nie potraficie powiedziec co ten 'wokalista' aktualnie wrzesczy...
Zgłoś
Avatar
gucio926 2014-04-06, 11:00
Ta pedalska grzywka...
Zgłoś
Avatar
Muminek85 2014-04-06, 11:24 7
Najzabawniejszy jest fakt, że jeżeli pojawia się na Sadolu jakiś materiał z "cięższym" kawałkiem w tle, to grono nie mając się do czego przyjebać, komentuje właśnie muzykę albo "grzywkę".

Muzyka ta nie produkuje idiotów tak jak uwielbiany rap, który zdołał wypromować już pikeja, sowę, kulę, tego od maczety, lecha rocha pawlaka czy ostatnią gwiazdę internetu: Bonusa BGC (i innych, o których większość ludzie nie wie). Pomyślcie nad tym smutne pizdy w za dużych spodniach i koszulkach z chujowymi nadrukami. O trensach i innych minimalach nie piszę, bo to strata czasu.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-04-06, 11:47
Prokurator
właściwie to masz rację, brudasów wyparli pozerzy.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-04-06, 12:29
ja jebie juz chyba trzeci raz pisze zeby nie reagowac na posty najnowszego sadolowego zjeba - pozdro jesuschrystus

p.s. co wy macie do tej muzy? wiem ze pojebana ale co do chuja na woodstock nie jezdzicie?
Zgłoś
Avatar
Kotovsky 2014-04-06, 13:02 3
Muzyka zajebista, chociaż wolę jak grają niżej, a młody po prostu ćwiczył do podkładu. A teraz wracać do swoich rapsów/techno/krzysztofa krawczyka

MaczoJuh napisał/a:

Kurwa... jeszcze zrozumiem PUNKRock (czy jak to sie nazywa) jest fajny skoczny rytm, sam czasem poslucham choc jestem fanatykiem muzyki klubowej. Ale takie bezsensowne napierdalanie, i darcie mordy ? Smiejecie sie, ze w wielu kawalkach 'techno' nie ma slow, a sami nie potraficie powiedziec co ten 'wokalista' aktualnie wrzesczy...



Czy ty na prawdę jesteś tak niedojebany, czy udajesz? To jest scena muzyczna, w której Polska wypada zdecydowanie najlepiej. Wszystko inne się chowa. A wokalista nie wrzeszczy, tylko używa technik, które trenuje się latami. Poszukaj na YT "how to false chord screamin" albo "how to gutturals". Potem trenuj kilka lat, załóż zespół, nagraj kilka płyt i dopiero zacznij rzucać miesęm w internecie, ty zwykła, internetowa spierdolino.
Zgłoś
Avatar
rey11 2014-04-06, 13:10 1
Dlaczego bez dzwieku? Dobry kawalek ;D
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-04-06, 13:48
Prokurator napisał/a:

No gdzie widzisz brudasów? Ale takich prawdziwych z lat 80-90? teraz są tylko grzeczne dzieci z dobrych domów, którzy jadą na woodstock albo na jarocin raz na rok i to wszystko. Nie ma punków, metali czy skinów są tylko kurwa dzieci z dobrych domów


no dokładnie, teraz są dzieciaki co za kasę matki kupi ramoneskę i jedzie na woodstock pić za pieniądze starych...prawdziwych metali już nie ma, znaczy może i są ale to przypadek jeden na pierdyliard....teraz są dzieci z bogatych domów które jeżdżą też na koncerty tylko po to żeby poinformować gawiedź na fejsbuku o tym że byli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie