18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SzaraWydra 2014-04-06, 19:47
Jak wy definiujecie prawdziwego metala/punka/rockowca/hardcorowca? Jeżeli chodzi o motyw buntowniczości to oczywistością jest to, że raczej teraz teraz więcej niż punkowcy czy skiny robią burdel kibole. Jak sobie wyobrażacie wyjdź dzisiaj na ulice w glanach i zacząć wykrzykiwać na ulicy anty rządowe hasła i pluć na szyby radiowozów.

Pozerów z kasą jest dużo to przyznam... Mam kumpla z bogatej rodziny, właśnie przez swoją grzeczność i pizdowatość z szacunku nie nazywa siebie metalem mimo glanów i kostki.
Albo jak szukałem glanów (używek, bo nie stać mnie było na nówki). Była oferta na stronie, przyjechałem zobaczyć buty. Była matka. Jej córka chciała sprzedać glany, akurat jej nie było. Miała 3 pary steelów. Już pomijam fakt, że nie pastowane wogle i styrane jakby była co tydzień na pogu, a miały one z rok i chyba koncertu nie widziały. Spytałem czemu sprzedaje. A jej matka: Bo to już jest nie modne i chce się tego pozbyć... nosz mnie krew zalała jak to usłyszałem.
Ale osoby, których muzyka jara jest też sporo. Sam mam glany kupione za swoje, kostka z demobilu, a nie jakieś czarne gówno ze sklepu muzycznego. Interesuje się sceną HC i pod gatunkami (post-hardcore, melodic hardcore etc.), też słucham pop-punku, trochę nu-metalu. Ciągle szukam nowych doznań muzycznych także ciągle szukam nowych zespołów.
Na swój pierwszy koncert dopiero pojadę (koncert LP we wrocku,tru-metale powiedzą, że gówno ale mam w dupie waszą opinie).
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2014-04-06, 21:10 1
@UP kolego byłem na koncercie LP w chorzowie jak grali z pearl jamem miałem wtedy 14 lat i to było największe kurwa wydarzenie w moim życiu do tego momentu. Pierwszy taki koncert, wcześniej kult na pomarańczowej trasie, dezerter, all bandits do dzisiaj mam koszulkę z koncertu kultu w 2008 roku, był to mój drugi koncert kultu bo na pierwszy kasy tylko na bilet mi starczyło. Chłopie chowaj sobie wspomnienia w sercu, bo kurwa za pare lat tylko to zostanie.

No i się kurwa rozczuliłem.
Zgłoś
Avatar
MalinowaCipcia 2014-04-14, 18:51 1
muza pierwsza klasa ! za to piwko
Zgłoś