18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
DJ_LJA 2012-01-07, 13:18
@up tak wiem, że są popierdoleni sam jeżdżę ale do większości schodów i gapów bym nawet nie podjechał. Kogo nazywasz gwiazdeczką? Jeszcze się z żadnym takim prosem nie spodkałem.
Zgłoś
Avatar
Sadystyczny Skurwiel 2012-01-07, 14:11
@up riderzy typu mark webb itd.
Zgłoś
Avatar
bogluto 2012-01-07, 14:20
zastanawiam się co się dzieje z sadistickiem ze jakiś pedał który surfuje samochodem ma 100+ piw a to tylko 40.
Zgłoś
Avatar
DJ_LJA 2012-01-07, 16:05 3
Sadystyczny Skurwiel, Od kiedy mark webb jest gwiazdeczką? Masz tu jeden z jego "gwiazdeczkowych" filmików

Zgłoś
Avatar
KAZ!K 2012-01-07, 17:23 2
ten pierwszy ma damska koszulkę
Zgłoś
Avatar
Sadystyczny Skurwiel 2012-01-07, 18:39
co może powiesz ze to nie jest gwiazda?
Zgłoś
Avatar
czarki 2012-03-07, 19:28
Sadystyczny Skurwiel napisał/a:

@dj_lja
Colt Fake to psychopata jest jeszcze jeden taki Sean Burns, moim zdaniem są lepsi niż te gwiazdeczki na zawodach, może technicznie nie są zajebiści ale są w chuj odważni i popierdoleni



mi się właśnie bardziej podoba jazda seana i metal bikes1a całego niz np bretta bansiewicza i takich tam ;> owszem drew bezanson ma zajebisty styl i tego mu nikt nie zabierze ale jednak wole loty w stylu seana burnsa ^^

a co do filmu to takie gleby są na porządku dziennym ;> mozę mniejsze, mniej bolesne i mniej drastyczne ale kto jeżdzi na bmxie czy mtb wie o czym mówie ;D takei hejty w stylu opuchniete jaja ;> ja uważam zę osobiście jestem bezpłodny ^^ wiec mozęcie se popatrzeć na moje jaja zapraszam ;>

a co do webba to on gwiazdeczką nie jest ;D oj nie... taki banasiewicz może i jest gwiazdeczką ale ci starzy wymiatacze nie są gwiazdeczkami ... mark webb o popularność nie wołał nigdy a to jak zajebiscie jeżdzi mu ja dało. a banasiewicz napierdlala co tylko mozliwe jeżdzi na zawody żęby być popularnym...
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-07, 19:30
czarki napisał/a:

wiec mozęcie se popatrzeć na moje jaja zapraszam ;>



Hehe, gdzie zamieszkujesz?
Zgłoś
Avatar
czarki 2012-03-07, 19:33
w łodzi, zapraszam w sezonie letnim szczególnie po jakiejś glebie porządnej
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-07, 19:36
czarki napisał/a:

w łodzi, zapraszam



Hehe, prawdopodobnie będę w Łodzi w tym roku. Miło.
Zgłoś
Avatar
Sadystyczny Skurwiel 2012-03-07, 22:41
Pedały że tak powiem hahaha
Zgłoś