18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
S................n 2012-08-25, 15:01 32
Kojarzycie te szklane ściany przy wejściach do klatek schodowych?

Zdało by się je wymienić na nowe .
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-25, 15:07
Może to i ładne, ale z całą pewnością nieporęczne. Te pedały-designerzy chcą zwykłych ludzi zmusić do picia piwa z cegły. Apage!
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-08-25, 15:11 8
Roszp napisał/a:

Może to i ładne, ale z całą pewnością nieporęczne. Te pedały-designerzy chcą zwykłych ludzi zmusić do picia piwa z cegły. Apage!



Dlaczego nieporęczne? Słuchaj, po to piwo jest w puszkach, butelkach, beczkach i kwadratach żeby każdy wybrał dla siebie coś co jest dla niego wygodne na daną sytuację.
Wyobraź sobie kupujesz 60 butelek piwa i musisz je położyć jedna obok drugiej. Niezręczne, bo zajmuje dużo miejsca. A takie kwadraciki pokładasz jeden na drugim i gitara
Zgłoś
Avatar
Galin 2012-08-25, 15:11 1
Nie ma opcji żebyś wylał gdy stoi na ziemi w plenerze! A po kilku wypitych to sporadyczny, ale jednak problem:/
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-08-25, 15:14 9
Roszp napisał/a:

Może to i ładne, ale z całą pewnością nieporęczne. Te pedały-designerzy chcą zwykłych ludzi zmusić do picia piwa z cegły. Apage!



W ogólnej patologii społecznej wszystko co jest chociaż odrobinę bardziej estetyczne od otaczającego chlewu jest określane jako pedalskie

Butelki bardzo sympatyczne.

Jeszcze taki kufel i ogólny chaos
Zgłoś
Avatar
krzyhhh 2012-08-25, 15:15 1
patrzcie na fotkę jak koleś pije z tego 'sześcianu szczęścia'.
jakie to jest kurwa małe :|
Zgłoś
Avatar
Hanock 2012-08-25, 15:18 1
I teraz każdy może powiedzieć że zbudował dom na piwie :]
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-25, 15:27
Szeryfian, nieporęczne bo kwadratowych łap jednak nie mam. I wątpię, żeby ktokolwiek miał. I głównie o to mi chodziło. Jeśli chodzi o przechowanie to czy nie łatwiej po staropolsku? Znaczy się w skrzynce. Ten kształt wygrywa tylko jeśli ma się małą lodówkę i piwo będzie spożywane w domu - z kufelka.

Bambiś, chyba nadinterpretowałeś to co napisałem
Zgłoś
Avatar
Jukers 2012-08-25, 15:33 1
Już sobie wyobrażam, jak po zmrożeniu ciężko w łapie otrzymać taki oszroniony sześcian. Kijowy pomysł jak dla mnie.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-08-25, 15:37
@Roszp jeśli tak, to przepraszam
Zgłoś
Avatar
rbstefun 2012-08-25, 16:27
Szeryfian napisał/a:

Kojarzycie te szklane ściany przy wejściach do klatek schodowych?

Zdało by się je wymienić na nowe .



To są te, no, horkruksy.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2012-08-25, 16:57 1
Nadrabiają smak....wyglądem.
Zgłoś
Avatar
Tasak_PL 2012-08-25, 17:49
i wez to wyzeruj pewnie strasznie niewygodne
Zgłoś
Avatar
mutant 2012-08-25, 17:56
Prawda jest jedna czy w butelce, plastiku albo w puszce każde Piwo jest dobre byle zimno, a co do transportu to jesteśmy takim narodem, że alkohol zawsze przetransportujemy zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie