18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
maki1981 2018-09-06, 8:34 51
Proponuję takie zastosowanie każdemu Polakowi, tuż po zagłosowaniu na PIS w następnych wyborach...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-06, 8:35 5
Grubas odkrył chociaż jeden pożytek ze swojej osoby. Może służyć jako uchwyt na noże.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-06, 9:10 25
maki1981 napisał/a:

Proponuję takie zastosowanie każdemu Polakowi, tuż po zagłosowaniu na PIS w następnych wyborach...


Dobra, dzięki za info kolego.
Możesz już wracać na marsz kodu ze swoimi znajomymi o bardzo polskich nazwiskach z .nowoczesnej
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-09-06, 9:13 4
Nie mógł mocniej sobie przyjebać
Zgłoś
Avatar
luki211 2018-09-06, 9:16 87
Erutlev napisał/a:


Dobra, dzięki za info kolego.
Możesz już wracać na marsz kodu ze swoimi znajomymi o bardzo polskich nazwiskach z .nowoczesnej



Wy z pisu macie takie myślenie jak grubas z filmu; jak nie z pisu, to na pewno z nowoczesnej albo po .
Wiem, że prawda dla was jest brutalna, ale są jeszcze inni, którzy nie chcą być zniewoleni.
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-09-06, 9:37 28
luki211 napisał/a:



Wy z pisu macie takie myślenie jak grubas z filmu; jak nie z pisu, to na pewno z nowoczesnej albo po .
Wiem, że prawda dla was jest brutalna, ale są jeszcze inni, którzy nie chcą być zniewoleni.


A wyobraź sobie że ktoś nie jest z PiSu a nie chce nowoczesnych i Pełowców... co za brudnalność, nieprawdaż?
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2018-09-06, 9:37 6
Erutlev napisał/a:


Dobra, dzięki za info kolego.
Możesz już wracać na marsz kodu ze swoimi znajomymi o bardzo polskich nazwiskach z .nowoczesnej



No, niestety. Guru sekty też jest umoczony:
Znalezione w Internecie, a więc prawda.
Akcja od 02:19


Przykro mi
Zgłoś
Avatar
maki1981 2018-09-06, 9:57 23
@up wszyscy łącznie ze mną

I widzicie zidiocenie społeczeństwa - facet wbiaj sobie maczetę w łeb a Wy rozpętujecie piso-gówno burzę...
Zgłoś
Avatar
Paniczyk 2018-09-06, 13:28 7
@wy tam u góry, polityczne zjeby

Wszędzie wciśniecie już to pierdolenie. Już się czytać nic nie da w internecie bo wszyscy jaśnie oświeceni i wszystko wiedzą najlepiej i każdemu muszą wytłumaczyć i przytknąć. Wypierdalać startować w wyborach i pokazać co jesteście warci albo stulić ryje i nie szczekać. Pewnie większość z tych najbardziej pyskatych nawet nie wie jak postawić poprawnie krzyży na wyborach, żeby jego głosu nie unieważniono, a biorą się za obronę konstytucji.

No... Już mi lepiej.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-09-06, 13:51 8
Nie można po prostu być zgodny w tym, że jakiekolwiek głosowanie na PiS, PO, .Nowoczesną czy inne tego typu gówno, to skrajne upośledzenie umysłowe i psychiczne niedorozwinięcie?
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-09-06, 15:21 4
Kurwa, film o chińskim grubasie wbijającym sobie w głowę jakieś gówno, a ci gadają o polityce.
Zgłoś
Avatar
Rikimaruu 2018-09-06, 16:35
PanRewolwerowiec napisał/a:

Kurwa, film o chińskim grubasie wbijającym sobie w głowę jakieś gówno, a ci gadają o polityce.



A o czym by mieli gadać? Divide et impera, wybory same się nie odbędą. Nieważne co ludzie mówią, ważne żeby mówili
Zgłoś
Avatar
Aleo 2018-09-06, 16:57
kurwa ale tu polityczni frustraci na tym forum siedzą
Zgłoś
Avatar
Magnic 2018-09-06, 17:05 2
TB303 napisał/a:

Nie można po prostu być zgodny w tym, że jakiekolwiek głosowanie na PiS, PO, .Nowoczesną czy inne tego typu gówno, to skrajne upośledzenie umysłowe i psychiczne niedorozwinięcie?



Można, tylko szkoda, że plebs nie zagłosuje na nikogo poza PO albo PiS, bo przecież w Polsce innych partii "nie ma"...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie