18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Taki wpis znaleziony na blogu.
Może i dużo, ale nawet konkretnie

Cytat:

Sobota, 22.50. Chwilę temu skończył się finał LM. Bayern Monachium - Borussia Dortmund 2:1. Niestety nasze chłopaki z Borussi nie wygrali LM, a na wszelkich forach, mojej tablicy na fb zamiast płaczu na poziomie 2.04.05 widzę radość jakby 3/4 moich znajomych stuknęło Paulinę Sykut. Lewandowski nie jest lepszy od Pawła Brożka, Błaszczykowski jest słaby jak żona Teda Mosby'ego, a Piszczek nie dorasta do pięt rezerwowemu Arsenalu Tuła. Opinie w 100% prawdziwe. Bo przecież każdy Andrzej Internauta wygrał po 10 razy finał Champions League strzelając przy okazji 4 gole (oddając 2 strzały). Na Play Station. Przerobionym. Na poziomie beginner.

Przy okazji takiego meczu (który sam w sobie był November Rainem wśród spotkań futbolowych) zamiast dyskusji o taktyce i ew. sędziowaniu przez cały internet przelewa się fala hejtu (Reign in Blood przy tej fali nienawiści wydaje się mocne jak ostatnie dokonania Agnieszki Chylińskiej) w stosunku do naszych gości z Dortmundu. To, że Lewy sam rozjechał Real Madryt, Kuba zagrał sezon życia, a Piszczek pół roku grał z kontuzją, która każdego Andrzeja wysłałaby na zsyłkę do Ciechocinka nie ma znaczenia - bo przecież każdy Andrew Internauta by zrobił wszystko lepiej, szybciej i mniejszą pengę. I bardziej patriotycznie. To że w pewnym momencie trójka z BVB atakowała nas nawet z lodówki i wagin partnerek to prawda, no ale o kim kuźwa mieli pisać dziennikarze? O Matuszczyku, który zagrał 17 minut przez cały sezon 2. Bundesligi (swoją drogą - gość jest potrzebny naszej kadrze jak popitka do Lecha Shandy)? O Mateuszu Cetnarskim, który się wybija na minus w takiej biedze jaką jest Śląsk Wrocław? Nie! To Lewy pyknął 24 gole w Bundeslidzie i 10 w LM. Nie Cetnarski, nie Paweł Brożek. Tomasz Zahorski też nie.

I to jest typowe w naszym radosnym narodzie. Każdy, kto wybija się ponad andrzejowość (tzn. do bólu kurewską przeciętność) musi być zniszczony niczym PiKej (akurat jemu się należy, bo się dzieciakowi od nadmiaru floty w dupie przewróciło). Ale np. taki Behemoth - band, który od wielu lat robi muzykę na fenomenalnym poziomie i jest w światowym topie kapel death metalowych jest gnojony nie tylko przez katopatolickie kręgi. Miłośnicy Króla Jarosława Wiecznie Dziewicy ze względu na wyprane rozumki mogą być usprawiedliwieni, ale bardzo często spotykam się z ludźmi z kręgu Rycerzy Metalu, którzy dojeżdżają Behemłotka, bo to przecież zespół chujowy bardziej niż piwo z juwenaliów (Legnico - masz szczęście, ze w tym tygodniu był finał LM). Jedyny powód? To polski band! A nic co polskie nie może być dobre. A gdyby Acid Drinkers był zespołem z USA, to ich koncert w Andrzejopolis byłby większym świętem niż otwarcie Media Marktu w Randomiu i darmowe skarpety do sandałów na ryneczku, a jako że są z Poznania bardzo fajnie sądzić jest, że są miałcy jak 93% uczestników Familiady (pies nie jest zwierzęciem na 3 litery - niestety).

Przykłady mnożyć można bez końca. Gdy Małysz miał 3-4 lata kryzysu to fala nienawiści byłaby w stanie zmieść Azję z powierzchni ziemi. A np. Gortat - w (dawanie) kosza lepiej gra każda feministka. Polański? Pedofil! A zresztą po co iść tak daleko i szukać wśród ludzi utalentowanych/bardzo pracowitych? Każdy sąsiad Andrzeja, który ma lepsze auto/żonę/mieszkanie to jebany złodziej/lewak/kutas/hultaj/nicpoń/gałgan/nieboga (staram się ograniczać przekleństwa). Szef zawsze będzie nieczułym fiutem, który na drugie imię ma nepotyzm, a jego auto kupione jest zapewnie z hajsu pochodzącego z handlu z narkotyków robionych z martwych płodów, które produkował ze swojej puszczalskiej żony, która wydała pewnie wszystkie premie dla pracowników na operacje plastyczne - bo przecież w wieku 35 lat nie można wyglądać lepiej niż Joanna Bartel.

Nie mam siły na podsumowanie. Po prostu mniej zawiści kochane Andrzeje i Andrzejki. Wziąć się kurwa za siebie, to nie będziecie mieli czasu na dojeżdżanie tych, którzy zapracowali na swój sukces. Do roboty.





źródło
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-05-27, 2:04 2
Stary, przeczytam jutro.
Skończyło mi się piwo, schodzi mi klepa z palenia, wpierdalam jakieś wymyślne kanapki zrobione na gastro i nie chce mi się. Ale masz piwko na "zaś".
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-05-27, 2:04 5
jebany nie jest behemoth tylko pan adaś, bo jest debilem i w życiu nie słyszałem by ktoś jechał po acidach, co do piłki kładę lachę
Zgłoś
Avatar
d................1 2013-05-27, 2:56 7
Czy nawet na sadisticu musi się pojawiać temat związany z tym syfem zwanym ligą mistrzów?
Zgłoś
Avatar
koko_0 2013-05-27, 5:38
hehe haters gonna hate ....
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2013-05-27, 6:09
moze ktos to strescic w dwoch zdaniach...?
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-05-27, 8:05 2
i kogo to obchodzi kurwa?
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-05-27, 10:35 31
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

moze ktos to strescic w dwoch zdaniach...?



Masz w jednym zdaniu.

Pan się żali, że Borussia dostała w dupę od Bayernu, a nikt nie liże dupy Lewemu i jego kumplom.

Mi tam wynik wisiał, ale z dwojga złego wolałem Bayern, bo w przeciwnym razie polscy redaktorzy do końca czerwca ekscytowali by się zwycięstwem polskiego zespołu w LM, a tak przynajmniej morda w kubeł i nie muszę tym rzygać. Lewandowski i reszta drużyny gra tam dla kasy. I bardzo dobrze to ich zawód. Podniecanie się tym czy innym wynikiem jest dla ludzi nie mających ciekawszych zajęć i żyjących wtórnie życiem innych ludzi.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-05-27, 10:54
NIe czytałem całego, bo mnie zemdliło już na początku. Dlaczego utarło się, że nie można negatywnie oceniać osób publicznych, bo hejt, bo zazdrość ? Zagrali słabiutko, między innymi dzięki postawie naszych Dortmund przegrał. Mam udawać, że grali super i walić konia ?
Zgłoś
Avatar
numlockr 2013-05-27, 12:02 2
devio291 napisał/a:

Czy nawet na sadisticu musi się pojawiać temat związany z tym syfem zwanym ligą mistrzów?



Nie pierdol. To jednak są rozgrywki gdzie mecze stoją na wysokim poziomie. A finał był na pewno na wysokim poziomie. Było na co popatrzeć. Nie to, co mamy w naszej zajebistej rodzimej ekstraklasie, która jest na poziomie co najwyżej trzeciej angielskiej. Ale mniejsza z tym.

eligurf napisał/a:



Masz w jednym zdaniu.

Pan się żali, że Borussia dostała w dupę od Bayernu, a nikt nie liże dupy Lewemu i jego kumplom.

Mi tam wynik wisiał, ale z dwojga złego wolałem Bayern, bo w przeciwnym razie polscy redaktorzy do końca czerwca ekscytowali by się zwycięstwem polskiego zespołu w LM, a tak przynajmniej morda w kubeł i nie muszę tym rzygać. Lewandowski i reszta drużyny gra tam dla kasy. I bardzo dobrze to ich zawód. Podniecanie się tym czy innym wynikiem jest dla ludzi nie mających ciekawszych zajęć i żyjących wtórnie życiem innych ludzi.



Tu nie chodzi o żalenie się, że Borussia dostała (przegrali bo byli gorsi), tylko o ogólną postawę Polaków, hejtowania każdego, który coś potrafi - czytaj ten tekst "pod tym kątem"
Zgłoś
Avatar
Lenart 2013-05-27, 12:19
a ja mam na to wyjebane. bo to nie jest "nasza" Borussia, tylko niemiecki klub w któym gra kilku Polaków. I huj, niech grają dobrze, ale wszyscy wiedzą bardzo dobrze jaka jest u nas otoczka wobes BVB i "tercetu".

Finał LM uznano za mecz Polska-Niemcy, dzięki sezonowcom. Bo reprezentacja gra niestety hujowo. I nikt nie powie że tak nie jest.
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2013-05-27, 12:22 7
Swojego czasu zanim stracilem prawko jezdzilem na montaze po europie, pieniazki fajne, dieta jak niejedna polska pensja, wystawialem zdjecia z niejednej stolicy, niejednego miasta. Bylo fajnie, no niestety sie popierdolilo musialem grzac dupe bez roboty, i w sumie czekam tak jeszcze do lipca - nie jeden kumpel sie odwrocil ode mnie kiedy mialem troszke wiecej kasy niz on, a najlepiej to stawiaj wodke, piwko, daj szluge bo zaliczek nie chce brac bo koniec miesiaca. Wkurwia mnie to strasznie, jebana polska mentalnosc. Pilsudski chyba kiedys powiedzial ze narod wspanialy, tylko ludzie kurwy
Zgłoś
Avatar
sirjus 2013-05-27, 12:25 5
Teraz wszyscy sprawdzają na google grafika Paulinę Sykut.
Zgłoś
Avatar
repertuaR 2013-05-27, 12:29
Teraz sezonowcy nie będą wiedzieć czy być za BvB czy Monachium, Lewy w Bayernie
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-27, 12:50 4
W naszym pięknym kraju szybko możesz zostać bohaterem a jeszcze szybciej zerem. Większość społeczeństwa nie lubi ludzi którym się udało, w każdym sukcesie szukają oszustwa lub chociaż moralnej skazy. Nie dopuszcza się myśli że można uczciwie dojść do sukcesu, młody człowiek z dobrym samochodem to na pewno rozpuszczony bachor bogatych rodziców a do tego pedał, kurwa i szarlatan, a jeśli ten młody człowiek to kobieta to na pewno dziwka, utrzymanka. Nawet na sadolu pod filmikami adbuster'a dało się znaleźć komentarze że "kutas/chuj/gnój" za te durne filmiki chatę postawił. Miał pomysł, udało mu się, niech ma, tylko się cieszyć i brać z niego przykład. Żeby osiągnąć coś znaczącego, sukces to niestety ale trzeba zapierdalać i to po trzykroć, wiedzą o tym nawet murzyni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie