18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
energetyk 2013-08-21, 19:48
pakicito luzuj odbyt
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-21, 21:03 13
Jak dla mnie.
Wygląda na to że komuś zależy zrobieniu z Kolonko idioty.

A że ta gazeta, a raczej gazecina, z rzetelnością ma tyle wspólnego co kot napłakał.
To moja dedukcja jest jak najbardziej słuszna.
Zgłoś
Avatar
devilatko 2013-08-21, 22:24 3
słownik za 3...2...1...
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2013-08-22, 6:55 1
Jaki ból dupy, przecież tej kurwy wszyscy chcą się pozbyć
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-22, 7:45 30
@Szron: Raczej pokazują w humorystyczny sposób rozumowanie większości fanów Kolonki. Tak bardzo walczą z mainstreamowymi mediami i słuchają subiektywnych opinii Maxa, że przestają myśleć samodzielnie, czekając co ma on do powiedzenia. Poniekąd dają się manipulować, bo zamiast samemu wyrobić sobie opinie, szukać informacji z różnych rąk i je analizować to przerzucili się na inną stronę manipulacji (bo tak szczerze to Max przestał mówić jak jest, a zaczął strasznie dywagować, zgadywać, mówi jak on myśli, że jest - a manipuluje, bo wie w jaki sposób to działa, zna amerykańską szkołę dziennikarską, a również zarabia na obecnych nastrojach politycznych). A ludzie, w większości gówniarzeria słucha jak zahipnotyzowana i nie możesz mieć innego zdania, bo jesteś lewak, wysłannik estabilishmetu czy coś innego. Wierzą jak lemingi (którymi pewnie wcześniej byli, ale "otworzyli oczy") w kłamstwa GW czy TVNu, ale nadal uważają, że to ich własna opinia, nie jakiegoś dziennikarza. Nie mówię, że kłamie, ale wkurwia mnie ten brak krytycyzmu, połykanie jak pelikany. Widać to nawet na tym forum.

Poza tym to jest obrazek humorystyczny głąby, taka gazeta nie istnieje. Widać, jak co u niektórych z myśleniem samodzielnym.
Zgłoś
Avatar
gerst 2013-08-22, 7:46 7
Szron napisał/a:

Jak dla mnie.
Wygląda na to że komuś zależy zrobieniu z Kolonko idioty.

A że ta gazeta, a raczej gazecina, z rzetelnością ma tyle wspólnego co kot napłakał.
To moja dedukcja jest jak najbardziej słuszna.



Więcej ludzi, którzy myślą, że faktoid to prawdziwa gazeta.
W takich momentach dziękuję Bogu za to, że na świecie są idioci.
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-08-22, 7:52
@Zarammoth

dobrze że Ty myślisz samodzielnie "Póki co to trzeba chronić się przed takimi zwierzętami... Poza tym ludzie potrafią się bronić, walczyć, a nie muszą się napierdalać po stadionach. Ja nie zachowuje się jak te świnie i w przeciwieństwie do nich umiem broń obsługiwać. Chyba, że oni myślą, że muslimy będą się z nimi bić na pięści..." - Twój post ^^

najlepsze " ...umiem broń obsługiwać." hahahhahahahhahaha pryszczaty "patryjota" w ogródku z wiatrówką
Zgłoś
Avatar
Wilkoo 2013-08-22, 7:54 1
Tak mam bUl dupy Panie Komorowski.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-22, 7:59 3
osa79 napisał/a:

@Zarammoth
dobrze że Ty myślisz samodzielnie "Póki co to trzeba chronić się przed takimi zwierzętami... Poza tym ludzie potrafią się bronić, walczyć, a nie muszą się napierdalać po stadionach. Ja nie zachowuje się jak te świnie i w przeciwieństwie do nich umiem broń obsługiwać. Chyba, że oni myślą, że muslimy będą się z nimi bić na pięści..." - Twój post ^^
najlepsze " ...umiem broń obsługiwać." hahahhahahahhahaha pryszczaty "patryjota" w ogródku z wiatrówką



Takie grupy właśnie nie myślą samodzielnie. Działają jak stado, czy raczej oddział, który słucha rozkazów. Ktoś "wyżej" mówi im co mają myśleć na dany temat, kogo nienawidzić w danym momencie, jakie hasła wykrzykiwać. A to co powiedziałem o broni jest prawdą, nie wiem w czym rzecz. To że ktoś ma nadmiar testosteronu nie czyni z niego wojownika. Może nieźli z nich "fighterzy", ale jeszcze nie żołnierze. W razie wojny zwykli, spokojni na co dzień ludzie będą bardziej opanowani i myśleć logicznie, a będą zaślepieni agresją. Poza tym to nie czasy gdy wojna jest na maczugi czy miecze. Zamiast siłowni proponuję strzelnicę.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-08-22, 8:09
zajebiste

chcę prenumerate
Zgłoś
Avatar
demz 2013-08-22, 8:14 2
Nie no teraz Faktoidy na główną będą wrzucać. Wakacje kończcie się...
Zgłoś
Avatar
jazda123 2013-08-22, 8:18 1
@Zarammoth
Lewactwo ma ból dupy bo żaden z nich nigdy nie przyciągnie takiej widowni jak MK

>że przestają myśleć samodzielnie, czekając co ma on do powiedzenia.

> mówi im co mają myśleć na dany temat

Przecież to najgłupszy sposób argumentacji który można przypisać każdemu ale w większośći lewica daje się tak manipulować, bo co powie ich elita to będą się trzymać od tego z daleka.

>A ludzie, w większości gówniarzeria słucha jak zahipnotyzowana i nie możesz mieć innego zdania

Przecież to lewica dominuje w niskiej jakobici argumentach typu "oszołom" bo ich wiedza jest niska a hasła proste, bo i skierowane do prostych ludzi.

-Damy wam wszystko tylko zagłosujcie na nas
-Wszędzie faszyści a lewica jest rozwiązaniem
Zgłoś
Avatar
boratelli 2013-08-22, 8:26
Bronek, czy to ty?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-08-22, 8:42 12


Zgłoś
Avatar
CrashDW 2013-08-22, 8:45 1
@Zarammoth
tylko, że Kolonko mówi jakie są fakty, a kiedy mówi jak myśli że jest to też to wyraźnie zaznacza w przeciwieństwie do większości mediów, które infromując cię zacierają kompletnie granicę między rzetelną informacją i ich własną, przeinterpretowaną wersją zdarzeń, nie wspominając o karygodnych niedopowiedzeniach. Ze światopoglądem Maxa zgadzać się nie musisz, ale według mnie jest na tyle ciekawy, że warto go znać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie