18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
Jaco4a 2013-08-22, 9:22 3
Już widzę jak tworzą się nowe memy, "Nie śpi bo trzyma dziecko"
Zgłoś
Avatar
boogeyman 2013-08-22, 10:49 2
O czym wy pierdzielicie. Przecież to jest stworzone tylko i wyłącznie w celach humorystycznych i nie ma większego związku z prawdą.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2013-08-22, 11:04
Faktoid to sponsorowany przez wyborczą gówniany portal
za wyborczą potrójny chuj autorowi w dupę
Zgłoś
Avatar
michael323 2013-08-22, 12:05
A ja napiszę, że najbardziej rozśmieszyła mnie wzmianka o hance "walcowej" (specjalnie z małej) i tekst o wyjeździe czołgów na ulice w dniu referendum :]
Zgłoś
Avatar
27Pablo 2013-08-22, 14:21
Prawdziwe.

Czekam jeszcze na przeróbke fronda.pl bo wczoraj jak odwiedziłem tą strone to ze śmiechu nie wyrobiłem

Jak można takie głupoty wypisywać! BORZE !
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-23, 17:06
Zarammoth napisał/a:

@Szron: Raczej pokazują w humorystyczny sposób rozumowanie większości fanów Kolonki. Tak bardzo walczą z mainstreamowymi mediami i słuchają subiektywnych opinii Maxa, że przestają myśleć samodzielnie, czekając co ma on do powiedzenia. Poniekąd dają się manipulować, bo zamiast samemu wyrobić sobie opinie, szukać informacji z różnych rąk i je analizować to przerzucili się na inną stronę manipulacji (bo tak szczerze to Max przestał mówić jak jest, a zaczął strasznie dywagować, zgadywać, mówi jak on myśli, że jest - a manipuluje, bo wie w jaki sposób to działa, zna amerykańską szkołę dziennikarską, a również zarabia na obecnych nastrojach politycznych). A ludzie, w większości gówniarzeria słucha jak zahipnotyzowana i nie możesz mieć innego zdania, bo jesteś lewak, wysłannik estabilishmetu czy coś innego. Wierzą jak lemingi (którymi pewnie wcześniej byli, ale "otworzyli oczy") w kłamstwa GW czy TVNu, ale nadal uważają, że to ich własna opinia, nie jakiegoś dziennikarza. Nie mówię, że kłamie, ale wkurwia mnie ten brak krytycyzmu, połykanie jak pelikany. Widać to nawet na tym forum.

Poza tym to jest obrazek humorystyczny głąby, taka gazeta nie istnieje. Widać, jak co u niektórych z myśleniem samodzielnym.



Tak.
Widać że z tą stronę garmażerki znasz i ją preferujesz, stosujesz.
Jak żeś się przedstawił tak żeś się podpisał.

No to na tyle.
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-10-09, 18:09 111
Najnowsze wydanie faktoidu. Zapraszam do lektÓry.

Zgłoś
Avatar
Fire_Penguin 2013-10-09, 18:13 3
Still better love story than twilight
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-10-10, 0:08 2
W tym kraju prasa dzieli się na trzy kategorie:

-Moja prawda
-Twoja prawda
-Gówno prawda

Czytam tylko prasę lokalną ( z własnego miasta ) a jeśli chodzi o gazety typu Fakt, Uwarzam Rze to to się nawet na rozpałkę do kominka nie nadaje bo się straszna sadza w kominie od tego robi.
Zgłoś
Avatar
makronom 2013-10-10, 1:39 1
Up
Mhm, Faktoidem to ciężko napalić, niewiele było papierowych wersji w Metrze, ale spróbuj wejść na: facebook.com/Faktoid?fref=ts i wjebać lapka do pieca, koniecznie opisz, czy nie ma sadzy.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-10-10, 3:54
@Szeryfian

To w zasadzie nie jest prasa. Faktoid to e-gazeta satyryczna, w zasadzie tylko jeden obrazek/strona publikowany raz na tydzień, pokazujący w krzywym zwierciadle i tak już komiczne wiadomości z kraju, świata i internetu.

Krótko mówiąc: Obrazek dla beki.
Zgłoś
Avatar
Godomogo 2013-10-10, 6:12 1
Falszywe ryje
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-10-10, 6:52 2
to nie jest arcybiskup tylko arcykurwa
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2013-10-10, 10:10
szkoda tego Biniendy
Zgłoś
Avatar
P................A 2013-10-16, 17:17 236
Niecodzienny tygodnik. Niespodziewana konkurencja dla Super Expressu, Faktu, Bilda i The Sun. Ściemy, półprawdy, zmyślenia i kredensy - za to nam płacą.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie