18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Iratus Ultoris 2012-11-13, 12:09
POlicja zgrywała cwaniaków - założyli sobie kominiarki i kaptury i próbowali wmieszać się w tłum. Potem łapali spokojnie stojących i kazali pokazywać dokumenty, a sami nie pokazali ani blachy ani legitymacji, choć byli na służbie. Oddzielili część marszu i sprowokowali tę grupę, żeby mogli ich łatwiej kontrolować i spacyfikować.

Co ci POlicjanci sobą reprezentują - kurwowali gorzej niż maszerujący ludzie, cwaniakowali i nigdy nie chodzili pojedynczo, zawsze grupą. Zastanawia mnie jedno - większość ludzi zorientowała się ,że to POlicja ale dlaczego nie darli się tak, żeby inni ich usłyszeli. Mogli się odsunąć i wytknąć palcami, żeby ich kurwa zdemaskować, a nie pozwalać na prowokowanie.
Zgłoś
Avatar
Gamge 2012-11-13, 12:21
Miałem napisać co o tym wszystkim myślę ale Eh szkoda nerwów -.- Polacy mają taką mentalność że co by ktoś nie zrobił to zawsze będzie źle....
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-13, 20:15
Zyga1990 napisał/a:

Widać Lewaki zawsze będą oskarżać Prawice chociaż dla POLSKI nic nie robią!!! wielka ANTIFA w kominiarkach razem z psami bo się boicie ryje pokazać!!! śmieszy mnie to tylko że jak na marsz niepodległości można cofać PATRIOTÓW a lewaków z Niemiec wpuszczać na nasze święto Kurwa I Gdzie Jest Tu Honor Służb!!!!



Prawicy nie trzeba oskarżać. Ona sama robi syf i zamieszanie, mówiąc, że robi to dla Polski. Rzuca oskarżenia, tworzy podziały (na prawdziwych Polaków i lemingów), broni pojebanych stadionowych bandytów i ciągle ujada. Jak zarejestrowałem się na tym portalu to w komentarzach widzę ciągłe ujadanie na lewaków i pedałów. Nie chodzę na manifestacje ani lewicowe ani prawicowe, bo mam w dupie takie wygłupy. Nie czuję potrzeby łażenia pod flagami i darcia ryja, ani blokowania czyichś manifestacji, organizowanych przez takie ohydne, prymitywne bandy jak ONR i Młodzież Wszechpolska. Niech sobie łażą, ale nic mnie nie przekona, że są to normalni patrioci. Dla mnie jest to FASZYZM czystej wody. Skrajny, antydemokratyczny, pojebany margines. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy przyszli na ten marsz. Nie popieram go, bo wiem czym to się kończy i znam intencje radykalnego marginesu, który liczy na takie właśnie incydenty.
Zgłoś