18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Falafelki
a................6 • 2014-03-15, 15:28
Z dzisiejszej rozmowy z tatą:

(...)
Ja: No ja rozumiem, że Polki nie chcą mieć dzieci z ciapatymi, ale to chyba bardziej uprzedzenia niż faktyczna wiedza o tym, co jest złego w byciu ciapatym.

Tata: Po prostu kobiety nie wiedziałyby kiedy przestać szorować dziecko w kąpieli.
(...)



Kocham mojego tatę Później jeszcze powiedział, że nie chciałby mieć falafelków zamiast wnuków

Uprzedzając ból odbytów: nie sugerowałam, nie sugeruję i nie będę sugerowała, że Polki powinny być z ciapatymi. Chodziło mi tylko o to, że mogłyby chociaż znać powody, dla których to jest tak bardzo złe i niedobre
Zgłoś
Avatar
fart0wny 2014-03-16, 10:33
anna496 napisał/a:



Patologią? Tępotą? Jeżeli czarny humor jest dla Ciebie tępotą, to mam pytanie. Co Ty do kurwy nędzy robisz na sadisticu? Idź się jebnij w czółko zanim zaczniesz obrażać czyjąś rodzinę, bo prawdopodobnie w życiu nie osiągniesz połowy tego, co mój tata. Trochę pokory.

Chuju.

Takie tam ciapate żarcie



Hipokryzjometr właśnie eksplodował - zbulwersowało Cię to jak ktoś przykutasił na Twojego ojca a sama w jednym z ostatnich zdań (te o osiągnięciach) pojechałaś tekstem, którego używało się w przedszkolu.

Zdaniem specjalisty: tamten do utylizacji (zapobiegawczo), a Ty do garów, bo się możesz jeszcze przydać
Zgłoś
Avatar
saszynski 2014-03-16, 10:51 1
anna496 napisał/a:



Kocham mojego tatę



skoro juz to wyznałaś, wstaw filmik na harda jak bardzo kochasz tate, w jakich pozycjach... i pokaż cycki.
Zgłoś
Avatar
Pepeee 2014-03-16, 11:03 2
@anna469 zostaniesz moją żoną?

Zgłoś
Avatar
a................6 2014-03-16, 11:28 1
saszynski napisał/a:



skoro juz to wyznałaś, wstaw filmik na harda jak bardzo kochasz tate, w jakich pozycjach... i pokaż cycki.



Trudne dzieciństwo, hm? Przykro mi, ale podejrzewam, że długoterminowa terapia może Ci pomóc. Trzymam kciuki!
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2014-03-16, 11:35 4
fart0wny napisał/a:



Hipokryzjometr właśnie eksplodował - zbulwersowało Cię to jak ktoś przykutasił na Twojego ojca a sama w jednym z ostatnich zdań (te o osiągnięciach) pojechałaś tekstem, którego używało się w przedszkolu.

Zdaniem specjalisty: tamten do utylizacji (zapobiegawczo), a Ty do garów, bo się możesz jeszcze przydać



Ostatnie zdanie świadczy o tym, że dosłownie dopiero co stanąłeś za bramą gimbazy. Nawet nie śmieszne bo wchuj wymuszone a próba błyśnięcia tak żałosne że chujozometr zmęczył skalę.

Te teksty w stylu " do garów i do loda " raczej wyczerpały zapas humoru w nich zawarty i po prostu się przejadają. A jak to mówił bigcyc facet to świnia a przysłowie mówi " co za dużo to i świnia nie zje ".
Dodatkowo czarny humor to czarny humor a nie chamskie dopierdolenie na siłe które z humorem ma tyle wspólnego co biedroń ze szczęśliwą rodziną.

I nie napinaj dupki bo matury nie zdasz.
Zgłoś
Avatar
Emtecc 2014-03-16, 13:51 2
A propo ojcowskich mistrzowskich sztapli.

(Walka mma czy innego czegos, dosc dawno temu, zawodnicy zamknieci w klatce. Czarny i bialy, nie pamietam kto z kim)

<O>jciec - Nie no....jak tak mozna...
<J>a> - ....
<O> Nie ono kurwa, przeciez to powinno byc zakazane!
<J> ....
<O> No przeciez czarnuch w naturalym srodowisku zamkniety, chlopa sie odnalezc nie moze...

(Niedziela, moj ojciec zwykle ubrany w jakies znoszone dzinsy i podkoszulek (bialy oczywiscie) wychodzi w spodniach od gajeru i koszuli.)

<K>umpel - O, a Pan co, do kosciola pewnie co....
<J>a - Taaa....do kosciola.
<O> - a co Ty myslisz....ze ja tak nic sie....architektura...nie interesuje?
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2014-03-17, 12:20
anna496 napisał/a:



Trudne dzieciństwo, hm? Przykro mi, ale podejrzewam, że długoterminowa terapia może Ci pomóc. Trzymam kciuki!



Zgłoś
Avatar
kiwiszon 2014-03-17, 14:58
Co jak co, ale gdybym miał córkę, to mordowałbym każdego ciapatego który choć przez minutę z nią gadał. Tak, żeby chuchać na zimne.

Aniu, co jak co, ale niepisana zasada forum wymaga od ciebie jakiś foteczek
Zgłoś
Avatar
fart0wny 2014-03-18, 16:17
Sutowendlin napisał/a:



Ostatnie zdanie świadczy o tym, że dosłownie dopiero co stanąłeś za bramą gimbazy. Nawet nie śmieszne bo wchuj wymuszone a próba błyśnięcia tak żałosne że chujozometr zmęczył skalę.

Te teksty w stylu " do garów i do loda " raczej wyczerpały zapas humoru w nich zawarty i po prostu się przejadają. A jak to mówił bigcyc facet to świnia a przysłowie mówi " co za dużo to i świnia nie zje ".
Dodatkowo czarny humor to czarny humor a nie chamskie dopierdolenie na siłe które z humorem ma tyle wspólnego co biedroń ze szczęśliwą rodziną.

I nie napinaj dupki bo matury nie zdasz.



Moja matura miała się (tak, czas przeszły) całkiem dobrze. Pojęcie "śmieszne" jest mocno względne więc pisz proszę w swoim imieniu a nie w imieniu ogółu. Mnie na przykład (pomimo tego, że "na żywo" bardzo szanuję płeć piękną) śmieszą takie teksty w stylu "do garów i do loda", Ciebie nie muszą. Nikt na siłę nie próbował nikomu dopierdolić, napisałem to, co uważałem za słuszne. Na koniec dodam, że warto byłoby poćwiczyć nad Twoją interpunkcją, bo żal dupę ściska jak piszesz o maturze w ten sposób.
Zgłoś