18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Farba
R................Q • 2013-01-02, 23:33
Jesteś kobietą? Chcesz żeby faceci wciąż myśleli, że jesteś dziewicą? Rekonstrukcja błony jest dla ciebie!

Jesteś mężczyzną? Chcesz żeby kobiety wciąż myślały, że jesteś prawiczkiem? Ruda farba do włosów jest dla ciebie!

Zgłoś
Avatar
jakikolwiek 2013-01-03, 10:47 6
Nie pojmuję idei rekonstrukcji błony. Czy ktoś z was zagląda i sprawdza czy kobieta jest biologiczną dziewicą czy nie przed wsadzeniem? Niestety dziewictwo lub jego brak widać już po oczach.
Zgłoś
Avatar
pawel997402 2013-01-05, 11:31 6
znaczy że co,jeśli dziewczyna jest dziewicą to ma kurwiki w oczach?
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2013-01-05, 11:43 2
@up
To się po prostu czuje, dziewice zachowują się nieco inaczej. Z facetami jest zresztą podobnie.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-01-05, 12:09
jeśli chodzi o rudych... trochę się mija prawda z tym tekstem bo znam paru rudych co mają dziewczyny a nawet żony
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-01-05, 12:11 1
Tusk np, ruda kurwa ale zone ma. Chuj z tym ze splodzil synka ktory taki sam jak on
Zgłoś
Avatar
asomdai 2013-01-05, 12:39
Ciezko mi powiedziac jak sie zachowuje dziewica... W wieku gdy byly dla mnie dostepne interesowalem sie sklejaniem modeli, ogladaniem programow Woloszanskiego, przesiadywaniem przed domem z kumplami itp. Przespalem ten piekny okres 'polowania na dziewice' Teraz tylko dzieci albo pedofile lub ewentualnie Smok Wawelski moga takiej posmakowac. Osobiscie wole kobiety ktore wiedza co robia i czego chca, tyle!
Zgłoś
Avatar
Jo 2013-01-05, 13:33
Tak kurwa, srały muchy będzie wiosna... Przefarbuj się na rudo i sprawdź, czy wyrwiesz jakąś laskę. Chyba kurwa dynamitu...
Zgłoś