18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Farciarz
MagicznyJednorozec • 2016-07-25, 14:05
"Miał czerwone światło, wjechał rozpędzonym lexusem na skrzyżowanie i zderzył się z taksówką. Ten wypadek prawdopodobnie ocalił życie rowerzyście, który przejeżdżał przez pasy."



Zajebałem z bardzo rzetelnej strony z informacjami.
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-07-25, 14:28 12
Gdyby nie wypadek mielibyśmy filmik edukacyjny, dla czego nie przejeżdżamy rowerem przez pasy a przechodzimy, nawet gdy są "różowe dróżki" dla pedalarzy, oraz dla czego należy się rozglądać nawet gdy światło jest zielone.
Zgłoś
Avatar
mp0011 2016-07-25, 15:17 80
To jest przejazd dla rowerzystów a nie pasy! Miał prawo jechać, bo miał zielone. Ja pierdolę... Czy wszystko co napisze TVN łykacie bez sprawdzenia jak jest w rzeczywistości???

janlew napisał/a:

nie przejeżdżamy rowerem przez pasy a przechodzimy, nawet gdy są "różowe dróżki" dla pedalarzy.



Jebnij się w dekiel.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-07-25, 15:57 1
mp0011 napisał/a:

łykacie bez sprawdzenia jak jest w rzeczywistości???



już pędzę do Olsztyna sprawdzić...

Edit: Tak, masz rację
Zgłoś
Avatar
mp0011 2016-07-25, 16:11 1
nowynick napisał/a:


już pędzę do Olsztyna sprawdzić...



Starczy przyjrzeć się filmowi. Widać DdR po prawej stronie oraz na wyspie oddzielającej pasy, widać dodatkowe linie przerywane obok przejścia dla pieszych wyznaczające przejazd dla rowerzystów...

A niestety, 90% komentujących ten film na TVN i tak łyka to, co TVN napisze, pomimo że widać co innego :/
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-07-25, 16:56
Up tyle to ja na małym smartfonie widzę, odniosłem się do weryfikacji w rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
disturbed666 2016-07-25, 17:09 1
jak "ten wypadek ocalil zycie kirowcy" ? chyba taksówkarz a nie wypadek
Zgłoś
Avatar
mazga50 2016-07-25, 17:28
disturbed666 napisał/a:

jak "ten wypadek ocalil zycie kirowcy" ? chyba taksówkarz a nie wypadek



taksówkę prowadził gorliwy anioł stróż tego pedalarza...
Zgłoś
Avatar
NietoperzowyToperz 2016-07-25, 18:03
A ja się pochwalę iż mialem miejsce w pierwszym rzędzie !
Zgłoś
Avatar
777 2016-07-25, 19:14 9
No i chuj z tego, że miał zielone - jak ja jestem pedalarzem to zawsze się rozglądam, bo są zielone srałki, albo ktoś będzie skręcał i nie zauważy. Sam mam kat. B i wiem, że jak jest np. żywopłot przed pedał-drogą to ni chuja nie ma opcji, żeby ktoś cie zauważył.

Jak ktoś jest debilem i nie ma instynktu samozachowawczego to niech ginie, viva selekcja naturalna
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-07-25, 19:37 4
@777 dokładnie!!!
Kostucha nie pyta kto miał pierwszeństwo i zielone światło - a w przypadku spotkania rower-samochód, rowerzysta jest pierwszym do którego podchodzi.
Zgłoś
Avatar
fiate 2016-07-25, 21:07 3
Znam to skrzyzowanie, nie raz nim przejezdzam. Tam tak kurewsko swiatla są ustawione ze masakra. Nie dziwie sie ze niektorym cierpliwość puszcza hahaha Co jak co ale olsztynscy rowerzysci są tez od chuja warci. Kiedyś mi też rowerzysta wjebal sie malo pod maske (ja skrecalem w prawo, czyli bylem rownolegle do rowerzysty), dla mnie przejscie bylo puste, a wiadomo jak ruszalem ze skrzyzowania po czerwonym to ruszylem nie cale 20km/h, a rowerzysta sru przelecial mi przed maską, nawet sie nie zatrzymal. To jest wlasnie mentalność rowerzystow. Po takiej drozdze się przejezdza z takim tempem jak idą piesi, a nie przelatuje z 30km/h
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2016-07-25, 21:41
No dzisiaj mnie babka stuknęła na ścieżce rowerowej, samochodem.
Zielone miałem, ona skręcała w prawo. Rower do kasacji, ja ledwo chodzę. W kutas z takim jeżdżeniem :x
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-07-26, 16:05 1
Najeżdżacie na rowerzystę, że nie popatrzył mimo że miał zielone, a zawodowy kierowca pewnie z milionem przejechanych kilometrów, też tego nie zrobił ( choć przynajmniej uratował tym życie rowerzyście )
Gdzie tu wasza logika
Zgłoś
Avatar
Artu 2016-07-26, 19:25
Logika rowerzysty mu nigdy nie podpowiada że wokół są pojazdy x10 lub więcej cięższe od niego razem z rowerem!
W kolizji nie ma szans, a jeździ jakby miał dużą chłodnię czy kipra załadowanego gruzem :d
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie