18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Farma trolli
Veni_Vidi • 2024-07-01, 18:08
Wyciekło nagranie przedstawiające wietnamską farmę trolli.

Tysiące kont zamieszczających komentarze i treści. Warto wiedzieć z kim kłócisz się

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-01, 18:21 2
O, piwnica turbozjeba.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-01, 18:22 10
Jakie znowu kłótnie z trollami? Myślisz, że oni potrafią powiedzieć coś więcej niż "Jesteś debilem", "lecz się", "ruska onuca", "konfiarz" itp?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-01, 18:25 7
A to pis u nas często z tego korzysta, nawet parę dni temu tak było



A pod postami pisu były like z wietnamskich kont



Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-01, 18:33 1
Siriuz napisał/a:

Jakie znowu kłótnie z trollami? Myślisz, że oni potrafią powiedzieć coś więcej niż "Jesteś debilem", "lecz się", "ruska onuca", "konfiarz" itp?



W sumie... Trolle nie potrafią samodzielnie myśleć, wiec maja ograniczone słownictwo.
Zgłoś
Avatar
ARock 2024-07-01, 19:07 5
Ja się z idiotą w necie nie kłócę, napiszę coś, a potem podsumowuje: fuck you, fuck me i koniec dyskusji 😎 ani słowa więcej a skurwiele się gotują i próbują dalej komentować, a tu nima wincyj moich odpowiedzi 😛
Idę spać Amen- Schluss i chuj im w dupe 😂 a spierdolina myśli jak mnie dorwać i powoli mentalnie zdycha...
👍👍👍
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2024-07-01, 20:29
To nagranie ma parę lat
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-07-01, 20:37 5
Na tym się robi hajs z lików lub reklam a nie jakieś trolle
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-07-01, 21:26 2
A myślcie ze kto na takim wykopie komentarze pisze, albo posty wykopuje, np. jak źle cos o ukrainie napiszesz to zaraz tysiące botów piszą komentarze i dają minusy, tak sie masy urabia.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-01, 21:29
Siriuz napisał/a:

Jakie znowu kłótnie z trollami? Myślisz, że oni potrafią powiedzieć coś więcej niż "Jesteś debilem", "lecz się", "ruska onuca", "konfiarz" itp?



Ile teraz płacą? Podobno stawki poszły do góry, mimo że to home office.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-07-01, 21:32 2
Veni_Vidi napisał/a:

Wyciekło nagranie przedstawiające wietnamską farmę trolli.
Tysiące kont zamieszczających komentarze i treści. Warto wiedzieć z kim kłócisz się



Proszę pana, ja już policzyłem!
Telefonów jest 155.
Czuwaj!
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-01, 21:35 2
U nas mamy Pablo Moralesów i innych znajomych królika co to mówią motłochowi co ma myśleć.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-01, 21:57 2
Siriuz napisał/a:

Jakie znowu kłótnie z trollami? Myślisz, że oni potrafią powiedzieć coś więcej niż "Jesteś debilem", "lecz się", "ruska onuca", "konfiarz" itp?


Potrafią. W tym wypadku kacapski troll powiedział:
- "Jakie znowu kłótnie z trollami? Myślisz, że oni potrafią powiedzieć coś więcej niż "
- ", "
- ", "
- "itp?"

A mógłbyś może zrobić zdjęcie jak to w waszej firmie wygląda?

Np. dziwię się po co fizyczne telefony zamiast emulatora. Albo przynajmniej jakieś narzędzie typu scrcpy, aby mieć te telefony na jednym ekranie. Wiem że u was automatyzacja stoi na dużo wyższym poziomie, mógłbyś się pochwalić jaką technologię stosujecie. I wiem że przynajmniej część postów robicie już na AI a nie z łapy — niższa jakość ale czas maszyny jest dużo dużo tańszy niż czas człowieka.

I prawie na pewno robicie WFH, nie jest to robota do której trzeba siedzieć w biurze.
Zgłoś
Avatar
OnucaSsie 2024-07-01, 22:01
Już wiadomo jak wygląda praca ruSSKich odpadów, które spamują m.in. na Sadolu.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-01, 22:44
viking19 napisał/a:

Proszę pana, ja już policzyłem!
Telefonów jest 155.
Czuwaj!



I co w związku z tym? Zgadnij to:
Ja mam 2 komputery i pracuję na 3 stronach jednocześnie nie licząc społecznościówek.
Którego roku zmarła babka stróża?
Zgłoś