18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Farting for Behemoth
MasterExploder666 • 2014-11-20, 21:18
Z opisu filmu: "I managed to fart for Behemoth at the Metal-Shop in Tel-Aviv after their signing session! their response is PRICELESS!" - Udało mi się wypierdzieć dla Behemotha w Metal-shopie w Tel-Aviv(miejscowość w Izraelu) po ich koncercie. Ich reakcja była BEZCENNA! tłumaczenie własne


Setlista:
1. Blow your trumpets gabriel
2. Ov Fire and the Void
3. Conquer All

Jeśli temat się już pojawił to serdecznie przepraszam i
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2014-11-21, 7:13 2
Ja pierdole, czy on się jeszcze nie nauczył, że pionowo się nie nagrywa???
Zgłoś
Avatar
Z................_ 2014-11-21, 8:37 1
@UP ma iPhone i sie nie nauczy
Zgłoś
Avatar
bacus 2014-11-21, 9:34 8
ten w środku patrzy na pierdzącego gościa jak na zjeba haha
Zgłoś
Avatar
liana 2014-11-21, 9:56 1
Ciekawe czy pajac Tore spali (pejsata biblia)
Zgłoś
Avatar
Harvesterr 2014-11-21, 10:13
Sklep z koszulkami

Impericon, DropD (OLOBER SYKES SHOP)

Nie lubie takiej muzyki, ale trzeba przyznać, że to najbardziej znany polski band metalowy i za to im szczerze gratuluję
Zgłoś
Avatar
Mefioo9 2014-11-21, 10:36 1
Jak dla mnie to nergala idealnie podsumował Piekara - poszukajcie sobie "Piekara - kilka słów o Nergalu" (wstawiłbym link ale nie mogę jeszcze )

Wersja TL;DR - pseudo-satanista który najpierw ujeżdżając Szatana, a potem Dodę został "celebrytą" i (wg TVP) guru muzycznym, mimo iż ŻADNEJ jego płyty nie ma na liście 100 najlepiej sprzedających się płyt z gatunku hard rock&heavy metal ani na liście 100 najlepiej sprzedających się płyt z gatunku death metal (a na przykład na tej liście są trzy płyty również polskiego zespołu Vader).

Dziękuję, dobranoc
Zgłoś
Avatar
majsterPn 2014-11-21, 10:52
behemot gra żydom bo go polacy nie lubio
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2014-11-21, 10:57 3
Behemoth to najlepsze eksportowe dobro zaraz po polskiej wódzie
Zgłoś
Avatar
p................k 2014-11-21, 11:29
metal scrap
Zgłoś
Avatar
MasterExploder666 2014-11-21, 11:58
chester napisał/a:

A co jeśli to ukryty troll mający dać wyraz temu, że ich muzyka jest "do dupy"?

A propo fajne podkoszulki mają. Znacie jakieś fajne sklepy z taką odzieżą oprócz metalshopu?



rockmetalshop, takt-rybnik, kropa, ew cupsell
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-11-21, 12:57
@Mefioo9
o to komentarz z tej strony pod którym podpisuję się obiema lewymi rękami.
Piekara to pajac nie lepszy od nergala

"I oto nagle koleś z dziesiątej ligi metalowej, śpiewający słabym głosikiem bełkotliwe teksty w rytm prymitywnej łupanki, stał się idolem nie tylko dla czytelników pism kolorowych, ale również Telewizji Polskiej"
W tym momencie chciałem przestać czytać ten tekst pisarza z dziesiątej ligi literatury fantasy, piszącego bełkotliwe opowiadania opierające się na tanich kontrowersjach. Zazdrość o bycie idolem czytelników pism kolorowych? Naprawdę to zdanie można obrócić w drugą stronę.
Obok zarzutów pana Piekary mógłbym przejść swobodnie, bo to jego blog i jego opinia, też za Nergim nie przepadam, ale problem w tym, że uderzają w to samo, co da się zarzucić jemu. Bo dlaczego scena biskupa pieprzącego dziwki nie służy taniej sensacji? Doganiał kocioł garnkowi? Zresztą to co napisał potem, to tekst godny prymitywa spod budki. Ach, no tak, postmodernizm..."
Zgłoś
Avatar
krystianpbw 2014-11-21, 13:54
Nergal to fajny gość, spał niedawno w hotelu w którym pracuje, generalnie kulturalny i grzeczny jak na sataniste

Rozśmieszyło mnie tylko jak sie gość nie asymiluje z kumplami z zespołu. Po koncercie Darski przyjechal pod hotel ok. 1 w nocy swoim zajebistym Audi A8 (czarny mat) a zespół dojechał 3 godziny póxniej, wszyscy stłoczeni w 5 osób w icarze najebani jak skurwesyn
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2014-11-21, 14:55
sklep z koszulkami
blackcraftcult
musicland
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-11-21, 15:56
nergal je kisiel z kota
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2014-11-21, 17:03
kurwa, czy na tym forum zostaly sie juz tylko same zjeby zyciowe, ktore tylko potrafia pluc jadem?!?!?
i do tego, jak straganiary pizgacie co gdziestamktostam cos ktos o kims powiedzial i napisal....

aha, no i jeszcze jakis zjebany ynternetowy ekspert, co wie, ze behe nie zaistnialo na swiecie a vader jest cool...
no to masz frajerze riposte. album satanist zadebiutowal na 34 miescu w zestawieniu blillboard 200

-nie pozdrawiam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie