18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Jakuś 2010-11-10, 23:16 2
Ja tego nie rozumiem jak w Polsce kraju który został o mało co nieunicestwiony przez kurdupla z wąsem wpierdalającego warzywa może być nazizm i to jeszcze z odwołaniami narodowymi
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2010-11-10, 23:32
Powiem wam że Polska jest bardziej faszystowska teraz niż Rzesza za Hitlera. I w cale nie chodzi mi o tych chłoptasi a bardziej o ludzi co później sięwypowiadali :/
Zgłoś
Avatar
Ciuciurum 2010-11-10, 23:34 2
fasheiscool.blox.pl/2007/09/wpis.html
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2010-11-10, 23:41 4
Cytat:

po pierwsze faszyzm (wzorowany na silnym panstwie imperialnym Rzymu) to nie nazizm




Cytat:

a po drugie gest wyciagnietej reki byl od zawsze symbolem pochwaly i dumy, tylko po wojnie od razu jest nazywane "hajlowaniem". tylko ludziom sie juz od propadandy lewakow w glowach popierdolilo, i zaraz wszystkiemu przyklejaja epitet taki co rowna sie publicznym potepieniem.


no, nie, w ogóle. ludzi, którzy wywodzą się z subkultury nazi-skinów, po pijaku krzyczą "heil hitler", tylko od święta zakładają brunatne koszule i "wykonują salut rzymski", w ogóle nie można porównać do nazistów.... wszystko lewacka i żydowska propaganda. rzymianie się kurwa jego mać znaleźli. rzymianie słowian jako niewolników sprzedawali, wy debile

Cytat:

Zgodnie z Waszym rozumowaniem to powinniśmy Romana Dmowskiego i cały przedwojenny ONR okrzyknąć faszystowskim i wymazać z książek od historii za ten gest! :||||||

jaki kraj - taki faszyzm. niemcy mieli hitlera, włochy mussolliniego, my dmowskiego.
nie wiem czemu człowiek, który na kilka dni przed bitwą warszawską spierdolił ze stolicy do poznania, nagle teraz jest wielkim bohaterem walki z komunizmem
Zgłoś
Avatar
N................k 2010-11-10, 23:54
Nie no takie usprawiedliwianie że oni tylko oddają cześć tak jak rzymianie to jest kurwa głupie jak nie wiem . Może ja zaczne chodzić z koszulką ze swastyką i będe wszystkim mówił ,że nie jestem nazistą a ten znak na koszulce to symbol płodności egipskiej bogini Nah-manra ! No kurwa szok.
Zgłoś
Avatar
carlos88 2010-11-11, 0:07 2
Ten gest jest w chuj stary i był używany w chuj liczbie krajów, tym w Polsce począwszy od czasów słowiańskich do teraz włącznie. Polacy i polscy żołnierze (m.in. z NSZ) używali tego gestu w czasie II WŚ - też byli faszystami?
Jak ten spróchniały Michnik powiedział, że to faszyzm to nagle okazało się, że gest jest zaczerpnięty od Hitlera.
Zgłoś
Avatar
alicexx13 2010-11-11, 0:30
haha moje rejony :]
Zgłoś
Avatar
Veetoo 2010-11-11, 0:44
rrdzony napisał/a:

jaki kraj - taki faszyzm. niemcy mieli hitlera, włochy mussolliniego, my dmowskiego.
nie wiem czemu człowiek, który na kilka dni przed bitwą warszawską spierdolił ze stolicy do poznania, nagle teraz jest wielkim bohaterem walki z komunizmem



Zasadniczo w dupie mam działania Dmowskiego po wojnie, jak to było z wieloma polskimi mężami stanu jemu również po odzyskaniu niepodległości odwaliło (podobnie jak Piłsudskiemu), jednakże ze względu na swój wkład w odzyskanie przez Polskę niepodległości należy się temu człowiekowi duży szacunek.
Zgłoś
Avatar
Tworas 2010-11-11, 0:55
A co to znaczy salutować po polsku ? Dwa palce u skroni wywodzi się jeszcze ze średniowiecza, kiedy na przywitanie otwierało się przyłbicę.
Zgłoś
Avatar
Y................s 2010-11-11, 17:12
łojej...aleśta sie tu pozprzeczali....
o co?
pytam sie o co?
pewnie o to że niewielu z was wie co te "pozdrowienia"znacza kolega Freaqs był w wojsku (domyslam sie) a reszta to niech dalej siedzi w domu przed kompem i komentuje cos o czym nie ma zielonego pojęcia.
"Rosół bez kury to zwykła zupa
chłopak bez wojska to zwykła dupa"
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2010-11-11, 23:12
Jebać!
Karać!
Nie wyróżniać !
Zgłoś