18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Faszystowskie Podlasie ;)
PaTTern • 2013-05-12, 10:43
Co prawda żywcem zerżnięte z neta ale warto pochwalić chłopaków oby tak dalej!
Kwiecień 2011 - nad ranem w centrum Białegostoku doszło do wielkiej bójki, w użyciu były maczety. Grupa skinów zaatakowała obcokrajowców, na pomoc ruszył im ochroniarz z jednego z klubów. Ormianin Oxen S. oraz jego koledzy zaatakowani zdobyli przewagę nad skinami, część napastników została dotkliwie pobita.

Sierpień 2011 -próba nocnego podpalenia muzułmańskiego domu modlitwy przy ul. Hetmańskiej w Białymstoku. Sprawcy wyważyli drzwi do budynku, niszczyli jego wyposażenie i meble, w łazience wylali łatwopalną ciecz, następnie ją podpalili. Ogień został szybko zauważony i ugaszony.

Sierpień 2011 -podłożenie ognia pod drzwi mieszkania polsko-pakistańskiego małżeństwa, od spalenia uratował je wysoki próg. Pakistańczyk był wcześniej wielokrotnie zaczepiany i obrażany.

Sierpień 2011 -zamalowano białą i czerwoną farbą litewskie nazwy miejscowości w gminie Puńsk , na synagodze w Orli pojawiały się napisy "Żydzi do gazu" oraz "Cała Polska dla Polaków";antysemickie napisy pojawiły się też na budynku poczty i w pobliżu synagogi w Krynkach.

Wrzesień 2011 - w Jedwabnem na pomniku upamiętniający Żydów spalonych w stodole przez polskich sąsiadów w 1941 r. pojawiły się napisy "Nie przepraszam za Jedwabne!", "Byli łatwopalni" oraz swastyki; pomnik został oblany zieloną farbą.

Wrzesień 2011 -narodowcy zakłócali Marsz Jedności zorganizowany po zniszczeniu pomnika w Jedwabnem, szli obok manifestujących i krzyczeli "Nie przepraszam za Jedwabne", "Polska cała tylko biała", "Nasza święta rzecz: Żydzi z Polski precz".

Wrzesień 2011 -zniszczono gwiazdę Dawida z bukszpanu upamiętniającą cmentarz w Białymstoku, w środku gwiazdy ułożono swastykę.

Marzec 2012 -grupa młodych mężczyzn zaatakowała nożami Ormianina Oxena S., do napadu doszło wieczorem na ul. Nowy Świat w Białymstoku.

Listopad 2012 -podpalenie drzwi mieszkania czeczeńskiej rodziny na os. Zielone Wzgórze w Białymstoku, w domu przebywał mężczyzna i piątka małych dzieci. W porę wyczuli dym, udało im się ugasić pożar. Rodzina opuściła później Polskę.

Kwiecień 2013 -podpalenie drzwi mieszkania innej czeczeńskiej rodziny, również mieszkającej na os. Zielone Wzgórze. Życie mogło stracić pięcioro dorosłych i dwójka małych dzieci, w porę zauważyli pożar.

Maj 2013 -ogień podłożony pod dom polskiej rodziny przy ul. Armii Krajowej. Córka właściciela mieszkania wyszła za mąż za Hindusa, miesiąc temu małżonkowie przyjechali do Białegostoku w odwiedziny. Hindus był wcześniej zaczepiany i obrażany na ulicach i osiedlu.
wyborcza.pl/1,75478,13889615,Faszystowskie_Podlasie__Az_11_incydentow_...
Zgłoś
Avatar
ZomoDivision 2013-05-12, 14:19 1
Dodam od siebie, ze lider Hajnowskiej grupy faszystów zbierających się przy instytucji klubie kibica Jagiellonii (klub zamknięty), teraz siedzą na siłce w centrum, to ten lider prowadził taki jeden klub dyskotekę czy coś, jest powiązany w podpalenie konkurencyjnego klubu na starej ulicy Buczka teraz Wierobieja, to właśnie "Lesiu" zginał w wypadku samochodowym wracając z wesela.

A wiec sprawiedliwość naturalna istnieje
Zgłoś
Avatar
ja_jestem 2013-05-12, 14:24 10
Ormianie byli pierwszym państwem w historii świata, które przyjęło chrzest. Kilku moich znajomych jest tego pochodzenia, i fakt są twardzi jak ja pin.dole, ale na pewno nie zachowują się jak dzikusy. Wręcz przeciwnie mają bardzo rygorystyczny kodeks honorowy. Także nazywanie ich brudasami i muzułmanami jest po prostu głupie.
Zgłoś
Avatar
zeski 2013-05-12, 14:33 3
Naziści i faszyści wypierdalać ! Nie ma to jak napaść kogoś w kilku i pobić do nieprzytomności. Takie cwele reprezentują za granicą i jak to ktoś wyżej napisał obcokrajowcy mają o nas takie zdanie jakie mają. Polacy powinni się zebrać do kupy i wygonić z Polski faszystów, nazistów komunistów i cyganów.
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-12, 14:35 6
Dokładnie tak jak napisał NSZowiec..

Mord w Jedwabnem to zasługa Niemców, przyjechali spacyfikowali wioskę a teraz całą winę spycha się na Polaków..

Kilka lat temu były przeprowadzane pierwsze ekshumacje i okazało się że czaszki zostały przestrzelone.. W USA żydzi podnieśli raban że jak to tak naruszać i przekopywać ich święte cmentarzysko. Śmiech na sali !
Liczba żydów zabitych w Jedwabnem też jest sporo zawyżona, ale na to już są odpowiednie dokumenty.

A tak na marginesie. Według Polskiego Prawa jeżeli odkrywa się wojenny grób masowy to trzeba wykonać pełną ekshumację, policzyć zamordowanych i określić rodzaj zadanej śmierci !

i jeszcze trochę prawdy z ust kogoś kto przeżył obóz koncentracyjny !!

Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-05-12, 14:36
@up zapomniałeś o żydowskich gównach.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-12, 14:45 2
Ludzie nadal nie sa wstanie zrozumiec ze problemem w PL nie sa muzulmanie czy zydzi ale chujowe prawo, a dokladniej podatki i wszedobylscy urzednicy ktorzy zaklocaja tylko rownowage ekonomiczna. Stad bieda, ktora tworzy nienawisc do obcych.
Co do historii i terazniejszosci to dziwie sie ze jeszcze niedoszlo do masowego bojkotu demokracji i mediow, bo to co sie teraz dzieje to jawne szczanie na konstytucje... No ale kto ma czas o tym pomyslec skoro wazniejsza jest mala madzia, nowy serial w tvp czy wpadka jakiegos miernego polityka...
Zgłoś
Avatar
Bituminiorz 2013-05-12, 14:47
@ XtravaganZa
Jebać żydów.
Zgłoś
Avatar
mateusz1310 2013-05-12, 14:47
Mam jedno pytanie do kogoś kto się zna bądź nalezy do takich grup, mianowicie dlaczego używany jest znak swastyki ? Kurwa bicie brudasów ok, ale dlaczego te swastyki?
Zgłoś
Avatar
cappy_dk 2013-05-12, 14:49
@XtravaganZa a tych ludzi znasz ze mowisz ze ich nie zal? Akurat do Oxena pretensji miec nie mozna. Jest bardzo w porzadku, podobnie jak jego bracia. Nie bujaja sie po ulicach, nie zaczepiaja ludzi, maja swoje zajecia, pracuja, zarabiaja i placa podatki wiec o czym te pierdolenie? Wkurwia mnie wrzucanie wszystkich do jednego wora, jak Ormianin to na pewno ciapaty brudas i zlodziej. Mysle ze zmienilbys zdanie gdyby stanal z Oxenem albo Karenem oko w oko. Ale taka juz polska mentalnosc. chuj ci w oko
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-05-12, 14:58 5
Ormianie NIE są ciapatymi. Zasadniczo od ciapatych doznali to z czego żydzi uczynili podstawe swojej egzystencji po II WŚ. Turcy w latach 1915-1917 wymordowali ich 1,5 mln. Chuj w dupe matołom i jebać ciapactwo
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-05-12, 15:12
Wiem, wiem - słuchajcie, zapędziłem się w pisaniu. Nie śpię od 33 godzin i jak zobaczyłem te głupstwa, wziąłem się jak byk do toreadora. Akurat wiem, że Ormianie są tradycyjnie chrześcijanami, że język aramejski, którym ponoć posługiwał się Jezus jest u nich używany, że Turcy ich mordowali. Słuchałem wywiadów Aznavoura i się dowiedziałem paru rzeczy. Poza tym, przyjaciółka mojej Mamy jest Ormianką i hajtnęła się z Chaledyjczykiem (jak po polsku to się mówi?) z Turcji. Są bardzo bogobojni i mają wartości. Niestety, będąc rozgarniętym wpisałem jak leci, a po godzinie postu nie da się edytować. Też mi wstyd jest..
Zgłoś
Avatar
PilotInternetu 2013-05-12, 15:14
@XtravaganZa ale waćpan pierdolisz myślisz że te żydowskie pomioty uważały się za polaków... NIE bo przecież oni należa do narodu wybranego!
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-05-12, 15:27 2
A słyszałeś chłopie pańszczyźniany o asymilowanych Żydach?
Zgłoś
Avatar
b................r 2013-05-12, 15:46
e pedałki z sadisticka jak tu się cytuje te wasze gówniane komętarze bo nie ogarniam (jom jest z gimbazujm) kto pomoże to postawiem wam te śmieszne wirtualne piwo buahahahaha
Zgłoś
Avatar
Robcio1207 2013-05-12, 15:55 4
XtravaganZa napisał/a:



I z czego się tutaj kurwa cieszyć? Chociaż Czeczeńców, Ormiana i Pakistańca nie żal, bo to są te ciapate muslimy.


Gdzie kurwa Ormianie są ciapatymi muslimami? Co Ty pierdolisz?
Co do innych wymienionych przez Ciebie nacji się nie wypowiem, bo po prostu nie wiem.
Mam poglądy podobne do większości tutaj ale akurat o Ormianach często mogę się wyrazić lepiej niż o Polakach niestety.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie