18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Faszystowskie Podlasie ;)
PaTTern • 2013-05-12, 10:43
Co prawda żywcem zerżnięte z neta ale warto pochwalić chłopaków oby tak dalej!
Kwiecień 2011 - nad ranem w centrum Białegostoku doszło do wielkiej bójki, w użyciu były maczety. Grupa skinów zaatakowała obcokrajowców, na pomoc ruszył im ochroniarz z jednego z klubów. Ormianin Oxen S. oraz jego koledzy zaatakowani zdobyli przewagę nad skinami, część napastników została dotkliwie pobita.

Sierpień 2011 -próba nocnego podpalenia muzułmańskiego domu modlitwy przy ul. Hetmańskiej w Białymstoku. Sprawcy wyważyli drzwi do budynku, niszczyli jego wyposażenie i meble, w łazience wylali łatwopalną ciecz, następnie ją podpalili. Ogień został szybko zauważony i ugaszony.

Sierpień 2011 -podłożenie ognia pod drzwi mieszkania polsko-pakistańskiego małżeństwa, od spalenia uratował je wysoki próg. Pakistańczyk był wcześniej wielokrotnie zaczepiany i obrażany.

Sierpień 2011 -zamalowano białą i czerwoną farbą litewskie nazwy miejscowości w gminie Puńsk , na synagodze w Orli pojawiały się napisy "Żydzi do gazu" oraz "Cała Polska dla Polaków";antysemickie napisy pojawiły się też na budynku poczty i w pobliżu synagogi w Krynkach.

Wrzesień 2011 - w Jedwabnem na pomniku upamiętniający Żydów spalonych w stodole przez polskich sąsiadów w 1941 r. pojawiły się napisy "Nie przepraszam za Jedwabne!", "Byli łatwopalni" oraz swastyki; pomnik został oblany zieloną farbą.

Wrzesień 2011 -narodowcy zakłócali Marsz Jedności zorganizowany po zniszczeniu pomnika w Jedwabnem, szli obok manifestujących i krzyczeli "Nie przepraszam za Jedwabne", "Polska cała tylko biała", "Nasza święta rzecz: Żydzi z Polski precz".

Wrzesień 2011 -zniszczono gwiazdę Dawida z bukszpanu upamiętniającą cmentarz w Białymstoku, w środku gwiazdy ułożono swastykę.

Marzec 2012 -grupa młodych mężczyzn zaatakowała nożami Ormianina Oxena S., do napadu doszło wieczorem na ul. Nowy Świat w Białymstoku.

Listopad 2012 -podpalenie drzwi mieszkania czeczeńskiej rodziny na os. Zielone Wzgórze w Białymstoku, w domu przebywał mężczyzna i piątka małych dzieci. W porę wyczuli dym, udało im się ugasić pożar. Rodzina opuściła później Polskę.

Kwiecień 2013 -podpalenie drzwi mieszkania innej czeczeńskiej rodziny, również mieszkającej na os. Zielone Wzgórze. Życie mogło stracić pięcioro dorosłych i dwójka małych dzieci, w porę zauważyli pożar.

Maj 2013 -ogień podłożony pod dom polskiej rodziny przy ul. Armii Krajowej. Córka właściciela mieszkania wyszła za mąż za Hindusa, miesiąc temu małżonkowie przyjechali do Białegostoku w odwiedziny. Hindus był wcześniej zaczepiany i obrażany na ulicach i osiedlu.
wyborcza.pl/1,75478,13889615,Faszystowskie_Podlasie__Az_11_incydentow_...
Zgłoś
Avatar
RysioMisio 2013-05-12, 16:11
Polacy to najgorszy naród świata zaraz obok ukraińców, jebać polskie zwierzęta. Ci, którzy są coś warci (taki wyjątek potwierdzający regułę) już dawno z polszy uciekli.
[Cymes] [Szalom]
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2013-05-12, 16:24 2
mateusz1310 napisał/a:

Mam jedno pytanie do kogoś kto się zna bądź nalezy do takich grup, mianowicie dlaczego używany jest znak swastyki ? Kurwa bicie brudasów ok, ale dlaczego te swastyki?



Znak swastyki to stary słowiański symbol słońca. Nawet na Polskich medalach z dwudziestolecia był wspomniany symbol. Został wypaczony przez Hitlera i jego propagande. Nie mam nic przeciwko używania swastyki, o ile nie jest przekręcona o 45 stopni i nie jest na czerwonym tle.
Zgłoś
Avatar
nidmord 2013-05-12, 16:30
jak za starych dobrych czasów
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-05-12, 16:31
Dobrze żydkom tak, mam 150 metrów do cmentarza żydowskiego, jak coś obleje farbą to pewnie powiedzą że u mnie w mieście faszyści żyją
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2013-05-12, 16:33
Żal mi Hindusów których niewyedukowana część społeczności prawicowej wrzuca do jednego worka z ciapatymi kozojbecami.
Zgłoś
Avatar
N................c 2013-05-12, 16:59
XtravaganZa
spierdalaj, żydzi do pieca
Zgłoś
Avatar
fuckingheaven 2013-05-12, 17:02
XtravaganZa napisał/a:



I z czego się tutaj kurwa cieszyć? Chociaż Czeczeńców, Ormiana i Pakistańca nie żal, bo to są te ciapate muslimy.



dokształć się chłopcze, zanim zaczniesz pisać komentrze na sadolu, bo ormianie są chrześcijańskim narodem dłużej niż my.
Zgłoś
Avatar
MrAdamovSky 2013-05-12, 23:10
Kur... Tak źle i tak nie dobrze.
Wyjebiecie faszystów i narodowców To sie ciapactwo zalęgnie jak cygany w disneylandzie.
Za dużo faszystów to my że nagle zacofani.

Weźcie sie kurwa zdecydujcie: czy za 30 lat mieszkać w Islamie czy być zadupiem Europy. Wasz wybór
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-05-12, 23:31
Mimo że lubię pompować się z ciapatych muszę ich trochę obronić, bo naśmiewanie się to jedna sprawa, a napadanie na niewinne rodziny to co innego. Nigdy kurwa nie kopcie ciapatego za to że jest ciapatym. Bycie ciapatym wcale nie przekreśla to że ktoś może być normalny. Jako tako w moim mieście ciapków nie ma, ale miałem styczność z jednym i spoko chłop z niego był. Niby wszyscy go od czarnych brudasów wyzywali ale koleś naprawdę harował za grabanicą żeby zapewnić byt swojej POLSKIEJ rodzinie za co zyskał szacunek a jak ktoś go wyzywał dostał wpierdol od całego osiedla. Obecnie koleś wyprowadził się do swojej ojczyzny (Romuni). Pierw należy określić czy dany ciapek to ścierwo czy porządny człowiek nie wyznający tego zjebanego szariatu i dżihadu, ale takich jest niestety niewiele. Nie nienawidźcie ich za to że na sadolu każdy po nich jeździ i skacze im po łbach, bo zjebanych polaczków skinów zjebów którzy kosę w plecy za nie danie fajka potrafią wjebać jest więcej niż pojebanych ciapków. Dziękuję, dobranoc. Prześladowcom wielki hitlerowski chuj w dupę.

Tak samo dla tych co naziolów pochwalają, wasi dziadkowie/pradziadkowie w grobach się przewracają.
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2013-05-13, 2:15
@XtravaganZa - Ormianie to najstarszy chrześcijański naród na świecie idioto.
Zgłoś
Avatar
Janeo 2013-05-13, 17:54
doedukujcie się trochę barany, Ormianie to CHRZEŚCIJANIE!!! Armenia jako pierwsza przyjęła chrzest i jako pierwsza zapoczątkowała religię chrześcijańską na świecie.
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-05-13, 19:26
Kurwa, to już n-ty post na temat Ormian. Mnie się pojebało, wytłumaczyłem to we wcześniejszych postach, przeprosiłem. Ale trzeba być bucem, żeby powtarzać to samo, co parę osób już wyżej napisało. To nabijanie postów, nic więcej. Ja przecież nie mam jak poprawić błędu, bo czas do edycji minął, także skończta spinać dupska .
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-05-13, 20:45
Wiadomo że czarne owce można znaleźć wszędzie w każdym narodzie.

Ale nie oszukujmy się. W tej chwili na świecie najbardziej nietolerancyjnym, faszystowskim, rasistowskim narodem z ego wypierdolonym w kosmos są żydzi.
Oni od małego są poddawani praniu mózgów.

Zniesławienie - izraelskie przedpoborowe wycieczki do Polski cz. 1 - niestety nie mogę dodać tego filmiku do posta, bo już jest na sadolu. A nie wiem jak się dobrać do linka z sadola. Znajdziecie go na YT.



A odnośnie żydoklexów-syjonistów, pasożyDów:

poswiecenietonajwyzszaformamilosci.blog.onet.pl/2013/05/11/o-co-chodzi...
Zgłoś