18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Justynka99 2020-04-28, 14:27 1
mygyry napisał/a:

Gówno prawda, dlaczego pedofile mają zawsze albo Ofiary wśród chłopców albo wśród dziewczynek? Mało kiedy się słyszy o ofiarach różnych płci, ale to niezbyt pasuje do obrazu wesołych homosi, takich uśmiechniętych i przyjaznych



W kryminalistyce nazywa się to modus operanti. Podobnie, jak seryjny morderca często morduje podobne do siebie osoby. Działa to w ten sposób, że przestępca po tym jak raz uda mu się uniknąć odpowiedzialności za dane przestępstwo zaczyna powtarzać schemat, bo uważa to za schemat skuteczny.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-04-28, 17:35
Justynka99 napisał/a:

W kryminalistyce nazywa się to modus operanti. Podobnie, jak seryjny morderca często morduje podobne do siebie osoby. Działa to w ten sposób, że przestępca po tym jak raz uda mu się uniknąć odpowiedzialności za dane przestępstwo zaczyna powtarzać schemat, bo uważa to za schemat skuteczny.



Ja mam modus operanti że rucham kobiety a mimo to nazywa się mnie hetero, ale jak pedofil jest Homo to nagle inna kwalifikacja
Zgłoś
Avatar
krzys837 2020-04-28, 17:37 1
Justynka99 napisał/a:

A Ty dalej nie pomyślałeś. Już Ci kiedyś tłumaczyłam, że Kościół nie dlatego jest kojarzony z pedofilą, że trafiła się grupa czarnych owca, tylko dlatego że w Kościele tych czarnych owiec bronią wszyscy kosztem jego ofiary. To ochrona pedofili jest największym grzechem współczesnego kośćioła. No i przyczynianie się do rozpowszechniania HIV (poprzez zniechęcanie do używania prezerwatyw), to na drugim miejscu.



Weź spierdalaj, kijem bym cię nie tknął. Już lepsza bezdomna.
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-04-28, 19:13 1
~HAL9000/2 napisał/a:

nie oglądam kablówki, nie oglądam satelitarnej, nie oglądam naziemnej... może to dziwne w dzisiejszych czasach ale chyba mam prawo?



o kużwa, ja też od 2012
gdy Tusk latał helikopterem nad niedokończonymi autostradami co pokazywał TVN, dosłownie jak Gierek w PRL

wtedy coś we mnie pękło i powiedziałem sobie ,
huj wam w dupę, mam wysrane na tą propagandę

PS
może dodam tylko, że
radio i telewizja publiczna jest zależna zawsze od partii która ma większość,
więc wtedy całe media nadawały tonem śpiewającego Tuska,
teraz przynajmniej jest za i przeciw, mądry zrozumie

Justynka99 napisał/a:

Nie wiem, jak długo byłeś zahibernowany, ale praktycznie każdy dekoder z dyskiem - czy do kablówki, czy telewizji satelitarnej automatycznie nagrywa np. ostatnią godzinę po to, żeby się dało zapauzować, albo cofnąć jak np. zadzwoni Ci telefon.



za huja nie rozumiem, co te baby mają w glowie że, jak zadzwoni telefon
a robi coś innego, niemniej , kurwa ,,muszę odebrać,,
to sprawa życia lub śmierci, napewno
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-04-28, 21:23
Mom and Death napisał/a:

Przecież, kurwa, widać po jakości że jest nagrywane telefonem więc o czym ty pierdolisz...



Cofnął i nagrał telefonem.
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-04-28, 23:50
Justynka99 napisał/a:

Nie wiem, jak długo byłeś zahibernowany, ale praktycznie każdy dekoder z dyskiem - czy do kablówki, czy telewizji satelitarnej automatycznie nagrywa np. ostatnią godzinę po to, żeby się dało zapauzować, albo cofnąć jak np. zadzwoni Ci telefon.



justynka, nie wiem jakie masz preferencje i nie interesuje mnie to, ale, wsadz sobie
w cipe, dupę, huja........ większej pojemności pena,
wtedy nagrasz więcej niz godzinę
Zgłoś
Avatar
Adrian649 2020-04-29, 1:04
Tak z ciekawości chciałem na necie zobaczyć coś więcej o tym i wpisałem to w Google. Trochę beka z wyników ...

Zgłoś
Avatar
psykop 2020-04-29, 9:03
HAL9000/2 napisał/a:

nie oglądam kablówki, nie oglądam satelitarnej, nie oglądam naziemnej... może to dziwne w dzisiejszych czasach ale chyba mam prawo?



Nie, nie masz prawa, bo justynka tak powiedziała.
Zgłoś
Avatar
m................c 2020-04-29, 9:58
Justynka99 napisał/a:

Też bym się bała po takim czasie hibernacji. W końcu tyle nowości :o
A tak serio - całkowicie rozumiem. Ja też używam TV praktycznie tylko do Netflixa.



Chcesz się poruchać?
Zgłoś
Avatar
MindBodyLightSound 2020-04-29, 12:45
Damian2 napisał/a:

Jelopku a po co wydawać nawet te 60 zł na ten nudny content? A tak masz jakieś VOD i oglądasz kiedy chcesz i płacisz kiedy chcesz a nie jak ciotka wiążesz się na 2 lata umowa.



Content? Aaa kolega z Warszawy
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-04-29, 20:30
mozeciemiobciagnac napisał/a:

Chcesz się poruchać?



on o tym marzy
Zgłoś