18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Hanys91 2013-02-07, 18:34 4
nie wiem jak sie można jarać tenisem..
Zgłoś
Avatar
kucma19 2013-02-07, 18:52 9
zgrabna suka.... ale grac to nie potrafi
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-02-07, 19:09 2
Rakieta - miliard euro
Skok przy uderzeniu + 200.000 do fanów
Robienie z gówna sensacji - bezcenne
Zgłoś
Avatar
h................1 2013-02-07, 21:11 78
O to chodzi, dobra atmosfera, bez spinania się. Kasy już mają wystarczająco, to grają dla zabawy
Zgłoś
Avatar
juki 2013-02-07, 22:36
Sie Wam nie podoba to scrollujcie dalej
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-02-07, 22:38 42
bosskimariusz napisał/a:

nie wiem jak sie można jarać tenisem..

Nie kurwa, lepiej hejtować wszystko co się komuś nie podoba, prawda?
Zgłoś
Avatar
TurboDymoMan 2013-02-07, 22:38
To niesamowite że rywale tak bardzo siebie lubią że pokazują to podczas ważnych spotkań
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-02-07, 22:43
TurboDymoMan napisał/a:

To niesamowite że rywale tak bardzo siebie lubią że pokazują to podczas ważnych spotkań

Fascynujące.
Zgłoś
Avatar
Smeagol 2013-02-07, 22:48 28
Uwielbiam, jak ludzie niespełnieni w niczym krytykują cokolwiek co innym ludziom się podoba Pewnie działa na ego, co?
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2013-02-07, 22:56 2
Pokazówki są fajne, ja polecam mecze pokazowe pana o nazwisku Mansour Bahrami
Zgłoś
Avatar
agn2308 2013-02-07, 22:59
Jak tenis może być zabawny ... to przecież gra dla ciot
Zgłoś
Avatar
666duch 2013-02-07, 23:01 3
@agn2308
Idź weź rakietę i spróbuj pograć, chociażby godzinę. Zobaczymy co powiesz na drugi dzień...
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-02-07, 23:03 27
Do tych, którzy tak negatywnie wypowiadają się o powyższym filmiku: jesteście zjebani. Naprawdę trzeba nienawidzić wszystkich za wszystko? Jak cię to nie interesi, albo po prostu chcesz się powyżywać na innych, bo jesteś taką ofiarą że ci nic w życiu nie wyszło, to wypierdalaj. Poscrolluj sobie, może chociaż to zrobisz w życiu dobrze

Panowie prezentują światowej klasy tenis, a mimo to potrafią wyluzować. Mają dystans do gry, co pokazali w wielu momentach. Stworzyli małe widowisko, które wyraźnie zainteresowało publiczność. Było śmiesznie i luźno. Przerywnik w ciężkim pojedynku, który to mógł obudzić nawet tak zjebanych hejterów jak wy, słodko drzemiących na trybunach. Poza tym, ludzie nie tylko mieli ubaw, ale też okazję bezpośredniego obcowania ze swoimi idolami. Ktoś kto naprawdę się tym interesuje spuściłby się ze szczęścia, gdyby podszedł do niego taki Federer i zaczął najzwyczajniej w świecie gadać o pogodzie, lub Tsonga zaproponował grę jego rakietą.

Chujowo, ciężko mi poprawnie przekazać wszystko, co myślę bo tak mnie wkurwiły te sceptyczne pizdy, które muszą się przypierdolić do wszystkiego.

Ale ja wolę patrzeć na luźną grę, gdzie zawodnicy się szanują. Ba, śmieją się razem i mają niezłą bekę, mimo że jeden niedługo przepierdoli całe spotkanie. Wolę coś takiego, niż oglądanie spoconych pseudo piłkarzyków, którzy wykorzystają każdą chwilę do napierdalania się, oraz ich fanów, którzyrównież co mecz obijają sobie mordy.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-02-07, 23:03 5
NIECH ktoś mi proszę odpowie po chuj oni biorą do łapy 3 piłeczki, do kieszeni 3 i za każdym razem i tak je wyrzucają? Nie mogą kurwa wziąć jednej i po sprawie? Zawsze jak oglądam tenisa to o tym myślę, ja pierdole.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie