18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
cinoslav 2012-12-06, 22:52 1
Według mnie Fedor jest najlepszym zawodnikiem MMA w historii, mam nadzieję, że w wadze ciężkiej jeszcze kiedyś zobaczę tak zajebistego gościa. Ale trzeba przyznać jedno, kto oglądał pride ten pewnie kojarzy: Minotauro vs Fedor, pamiętacie? Ilość zabójczych ciosów które Nogeira przyjął na twarz, ten człowiek jest kurwa niezniszczalny, jako dzieciak został przejechany przez ciężarówkę, miał połamane wszystkie kończyny, żeby później zostać najbardziej wytrzymałym fighterem na tej planecie. Pozdrawiam wszystkich z 'chujowym uwarunkowaniem genetycznym'- nie istnieje coś takiego, jedyne co nas ogranicza to własna wola. Pozdrawiam fanów oldschoolowego MMA, którzy pamiętają świetność Basa Ruten'a po Mirko, Fedora, Nogeire, Wanderleia Silve i resztę paki z PRIDE!
Zgłoś
Avatar
darksun 2012-12-07, 0:25
Zgłoś
Avatar
GatecrasherKO 2012-12-07, 0:31
pawel997402 napisał/a:


jeśli się nie interesujesz mma, a tak wnioskuje to powiem ci że Cro Cop dostał w pizdeczke od Fedora

tylko zwróć uwagękiedy walczył z nimi-w jakim wieku był,były to lata 2009-2011 a Fedor lata świetności miał mniej więcej w 2000-2006 roku



Dostał na punkty.

Ktoś tam napisał, że prawdziwą galą MMA było PRIDE ?
A co powiecie o Belator ?
Zgłoś
Avatar
matikati 2012-12-07, 16:15
Infit napisał/a:



chuj z tym UFC teraz to jest gala dla celebrytów jak nasze KSW z tą różnicą że UFC trzyma jeszcze jakiś poziom

najlepsza organizacja jaka kiedykolwiek istniała PRIDE !!!



Karny kutas dla ciebie za najbardziej zjebaną wypowiedź. Żaden zawodnik z Pride, nie miałby najmniejszych szans z ówczesnym zawodnikiem UFC. Celebryci w UFC, ciekawe, bo każdego zawodnika stamtąd wypierdalają po 3 porażkach z rzędu, więc nie wiem jakim cudem jakiś celebryta byłby w stanie się tam utrzymać. Jak informacje się wysysa z cycka matki, to się nie udziela
Zgłoś
Avatar
cinoslav 2012-12-07, 16:28
Ja chcę walkę GSP vs A. Silva, kiedy kurwa do niej dojdzie?!
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-12-07, 16:54
2015 Rusek w KSW
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2012-12-07, 22:55
Takiego maderfakiera jak Fedor nie będzie już... Dzisiaj zawodnicy, to celebryci, a Fedor to był kurwa terminator !!! Prawdziwy ringowy skurwysyn !!! Największy twardziel i zahar !
Zgłoś
Avatar
Novik 2012-12-07, 23:13
powiedzieć wam prawdę, komentowanie takich walk to zaszczyt
Zgłoś
Avatar
jazzma 2012-12-08, 9:46
cinoslav napisał/a:

Według mnie Fedor jest najlepszym zawodnikiem MMA w historii, mam nadzieję, że w wadze ciężkiej jeszcze kiedyś zobaczę tak zajebistego gościa. Ale trzeba przyznać jedno, kto oglądał pride ten pewnie kojarzy: Minotauro vs Fedor, pamiętacie? Ilość zabójczych ciosów które Nogeira przyjął na twarz, ten człowiek jest kurwa niezniszczalny, jako dzieciak został przejechany przez ciężarówkę, miał połamane wszystkie kończyny, żeby później zostać najbardziej wytrzymałym fighterem na tej planecie. Pozdrawiam wszystkich z 'chujowym uwarunkowaniem genetycznym'- nie istnieje coś takiego, jedyne co nas ogranicza to własna wola. Pozdrawiam fanów oldschoolowego MMA, którzy pamiętają świetność Basa Ruten'a po Mirko, Fedora, Nogeire, Wanderleia Silve i resztę paki z PRIDE!


A kim Ty jesteś? Kolejny wielki znawca teoretyk..
Zgłoś
Avatar
Infit 2012-12-09, 14:46
Cytat:

Karny ku*as dla ciebie za najbardziej zj***ną wypowiedź. Żaden zawodnik z Pride, nie miałby najmniejszych szans z ówczesnym zawodnikiem UFC. Celebryci w UFC, ciekawe, bo każdego zawodnika stamtąd wypie**alają po 3 porażkach z rzędu, więc nie wiem jakim cudem jakiś celebryta byłby w stanie się tam utrzymać. Jak informacje się wysysa z cycka matki, to się nie udziela



w dupie byłeś i gówno widziałeś może i nawet posmakowałeś
tak samo jak kurwa zawodnicy wrestling-u nie mieli by szans w UFC bo to przecież pokazówka, a mieliśmy mistrza Lesnara w UFC mielismy też Lashleya wiec nie pisz takich głupot że nie mieliby szans i co by było

mi chodzi bardziej o widownie nie zawodników gala dla celebrytów którzy wydają z wielką ochotą pieniądze aby zobaczyć walkę
w UFC zawsze chodzi o kasę i kasę się tam robi więc mi nie pierdol głupot

dam ci jeden niepodważalny argument dlaczego PRIDE był lepszy od UFC

bo był bardziej popierdolony wystarczy spojrzeć na zasady walki oraz same wideo z walk

jaraj się UFC dalej ale nie podważaj mojego zdania w szczególności kiedy nie masz racji gimbusie

Cytat:

A co powiecie o Belator ?



a oglądam i trzymam kciuki za Marcina Helda, mam nadzieje że odniesie zwycięstwo w finale, jego bjj jest bezbłędne
Zgłoś