18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
grave22 2016-01-25, 23:50 13
no spoko dowiodl tego co kazdy zdrowo myslacy czlowiek wiedzial juz i tak
Zgłoś
Avatar
New_enemy 2016-01-26, 0:05 1
Dam piwo niech myślą że znam angielski

A co do tematu to "Fuck Em".
Zgłoś
Avatar
anestezjolog 2016-01-26, 1:20 17
odbiorcy tych wszystkich pranków są na poziomie intelektualnym naszych KODowców, wierzących że to walka o demokrację
Zgłoś
Avatar
Podkomisarz 2016-01-26, 10:55 3
Teraz ktoś powinien wziąć pod lupę tego cwela Srawdęgę
Zgłoś
Avatar
Hochsztapler 2016-01-26, 11:40
Żeby uważać zdarzenia pokazane w tych youtubowych figlach za prawdziwe, to trzeba znać rzeczywistość poza domem tylko z gier lub telewizji. Jakieś 9 na 10 tego typu dowcipów skończyłoby się porządnym obiciem wszystkich niezasłoniętych części ciała, wiec jak można w to wierzyć? Inna sprawa, że nawet oglądając te dowcipy z wiedzą, że są ustawione, można się przy nich zasmiac, bo komedię w kinie też są ustawiane (tak, to prawda), a jakoś ludzie na seansach potrafią się śmiać, a nie drzec mordę ze udawane wszystko.
Zgłoś
Avatar
kupspadochron 2016-01-26, 11:49
Czy tylko ja nie trawie tego zjebanego brytyjskiego akcentu :|?
Zgłoś
Avatar
potencjalnymorderca 2016-01-26, 11:58 3
@Podkomisarz: szukać mi się nie chce, ale ten smiećdęga sam przyznał się, że oszukiwał w jakimś pranku kiedy przyszedł mu za niego wniosek z prokuratury czy skądś tam. Latał w tym stroju dziadka niby na golasa po centrum handlowym i w filmiku miał nałożoną rozmazaną cenzurę, a kiedy ktoś chciał go za to ujebać to szybko w ramach obrony wyłożył karty na stół, a próbę wjebania kolejnego fejka do głów odbiorców przerodził we współczucie sobie, że znów go ścigają jak on tylko chce rozśmieszyć ludzi, i że jest zachwycony, że cenzura wyszła tak realnie.

jak ja nie lubie tych jebanych pizd.
Zgłoś
Avatar
Mickie_Black 2016-01-26, 12:20 1
Kurwa, ależ ja uwielbiam słuchać wkurwionych i poruszonych brytoli.
Zgłoś