18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
Feministka i szopka na ołtarzu
jarasn • 2013-12-26, 17:16
Lewackie ścierwo 25 grudnia w katedrze w Kolonii....



....Kobieta całe „przedstawienie” zakończyła z kilkoma siniakami. Okazuje się, że policja już prowadzi dochodzenie w sprawie … uszkodzenia jej ciała
Zgłoś
Avatar
pacekk 2013-12-27, 11:12
Jebać katoli... Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
BryanK 2013-12-27, 11:14 3
widac ,ze nie byla kochana w dziecinstwie.. albo za bardzo - przez tatusia
Zgłoś
Avatar
Gawciu 2013-12-27, 11:19 1
Zabić kurwiszcze!
Zgłoś
Avatar
Mycroft 2013-12-27, 11:20 1
Niech powtórzy ten numer w meczecie w Emiratach...
Zgłoś
Avatar
Masteroo 2013-12-27, 11:20 16
@pacekk
Jak tam po świetach? Co dostales od mamy pod choinke??
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-12-27, 11:24 4
Jestem bezwyznaniowcem, ale jak widzę takich debili (na filmiku i w komentarzach) to mam ochotę zacząć bronić kościół.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-12-27, 11:27 8
No i? Wlazła na ołtarz i darła mordę. Straszne. Krzywdę komuś zrobiła? Co was, popierdoleńców, składania do myślenia o paleniu na stosie? Katolicka moralność, jak mniemam? A gdzie nastawianie drugiego policzka? Gdzie Chrystusowy dialog? Gdzie miłowanie bliźniego swego? Prawda jest taka, że nawet gdyby nasrała tam na ołtarz, to żadnego z was by nie obraziła, bo jesteście tacy katolicy jak z koziej dupy trąba. Z dziesięciu przykazań rozumiecie tylko trzy pierwsze.

@Masteroo: Mówisz o rzymskiej tradycji dawania prezentów w dniu 24-25 grudnia zwaną Saturnalia? Pod choinką, czyli zwyczajem wprowadzonym prawdopodobnie przez pogan, a już z całą pewnością przez protestantów (Marcina Lutra), których katolicy, o ile dobrze pamiętam, masowo mordowali. A idź w cholerę.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2013-12-27, 11:28 10
jarasn napisał/a:

Kobieta



Zgłoś
Avatar
de_ent 2013-12-27, 11:36 1
Dopóki kościół nie wpadnie na to żeby procesować się z fundacją która finansuje femen nic się nie zmieni a prędko na to nie wpadną. Jak sami księża mawiają: kościół mysli wiekami. Sęk w tym że bez pomocy kogoś rozgarniętego nawet po tych wiekach nic nie wymyśli Feministki też stworzył Bóg, powinno się zapraszać femen na pasterki, procesje itp. Dawniej w czasie takich uroczystości kościelnych zapraszano błaznów by bawili gawiedź, ja bym zapraszał te wojujące lesby bo ubaw świetny
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-12-27, 11:37 11
sidian napisał/a:

No i? Wlazła na ołtarz i darła mordę. Straszne. Krzywdę komuś zrobiła? Co was, popierdoleńców, składania do myślenia o paleniu na stosie? Katolicka moralność, jak mniemam? A gdzie nastawianie drugiego policzka? Gdzie Chrystusowy dialog? Gdzie miłowanie bliźniego swego? Prawda jest taka, że nawet gdyby nasrała tam na ołtarz, to żadnego z was by nie obraziła, bo jesteście tacy katolicy jak z koziej dupy trąba. Z dziesięciu przykazań rozumiecie tylko trzy pierwsze.

@Masteroo: Mówisz o rzymskiej tradycji dawania prezentów w dniu 24-25 grudnia zwaną Saturnalia? Pod choinką, czyli zwyczajem wprowadzonym prawdopodobnie przez pogan, a już z całą pewnością przez protestantów (Marcina Lutra), których katolicy, o ile dobrze pamiętam, masowo mordowali. A idź w cholerę.



Wow wyczytałeś to w komentarzu innego nieogarniętego hipisa oszołoma, jesteś znawcą. Ta, jak ktoś wierzy to musi od razu oznaczać że jest krystalicznie dobry ? To bezwzględnie wina "katoli", że feministki srają na ołtarze. Kurwa logika Olejnik.
Zgłoś
Avatar
Pravicow 2013-12-27, 12:01 1
Czy nie mógłby w końcu zapanować spokój? Zamknijmy kościoły, meczety, synagogi, etc. Niech kobiety powrócą na łona domów swych i niech powróci dawny, nawet chrześcijański porządek.

Niech katolicy i inni modlą się w domach; niech obowiązuje swoboda religijna, ale bez budowania niepotrzebnych świątyń; niech rządzą ludzie po pracy, a nie w pracy - mniejsza korupcja oraz większe poświecenie dla państwa.

Niech w końcu zostanie zniesiony podatek dochodowy; niech w końcu zostanie przywrócona kara śmierci za wielokrotne morderstwo; niech w końcu wprowadzą obowiązek pracy dla więźniów; niech w końcu wprowadzą podatek od bezrobocia; niech zostanie zniszczona cywilizacja wyznawców islamu, albo niech nie wstępują na ziemię naszą - europejską; niech społeczeństwo powróci do dawnego porządku.

Zapraszam wszystkich lewaków do dyskusji i otwartej krytyki; nie no, żartuję, mam gdzieś waszą opinię i nawet nie mam zamiaru jej czytać, jeżeli nie popieracie większości ww. sugestii, to jesteście po prostu debilami.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Lord_Viader 2013-12-27, 12:04 9
Kolega sidian jest tak bardzo ateistyczny, że pomija zwykłą, szeroko pojętą kulturę osobistą (a na tym filmiku kultura jest boleśnie gwałcona) jako normę społeczną - w skrócie jest jebanym lewackim hipisem. Boże Narodzenie to zajebiste święto, kiedy można spotkać się z rodziną i mieć kilka dni spokoju przy świetnym żarciu.

PS: jestem ateistą, śpiewam kolędy, lubię atmosferę świąt, nie atakuję KK bo jako jedyny trzyma ludzi w ryzach i przekazuje największym idiotom, że obowiązują ograniczenia moralne i od wieków się to sprawdza.
Zgłoś
Avatar
Maxwell 2013-12-27, 12:15
Na takie głupie kurwy powinni w kościołach na chórach ustawiać snajperów...
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-12-27, 12:18
Szkoda ze tej wyzwolonej "kobiety" nie wyciagneli za kudly i nie przekopali za rogiem co by wiedzialas gdzie jej miejsce
Zgłoś
Avatar
pacekk 2013-12-27, 12:33
No zajebiście... Połowa osób zamieszczających tu filmy oraz jakieś pojebane komentarze w stylu "jebany ciapol" albo, daleko nie idąć "Szkoda ze tej wyzwolonej "kobiety" nie wyciagneli za kudly i nie przekopali za rogiem co by wiedzialas gdzie jej miejsce" itd. ma sie za katolików... Ogólnie to wcale mnie to nie dziwi. Dziwi mnie tylko to, iz ktoś kto wcześniej jebał tzw ciapaków, teraz pisze "niech spróbuje tak w meczecie". Paranoja.
Ja to bym tam jeszcze nasrał na ten ołtarz... Pozdro cwele!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie