18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Apollon 2012-12-11, 0:31 1
hahaha ciekaw jestem ile tych samowystarczalnych babo chłopów wyrazi chęć pracy
Zgłoś
Avatar
Ciocia_Wiedźma 2012-12-11, 0:36
Ja chętnie i bez feminizmu. Żadna praca nie hańbi, dodaje tylko charakteru, a jak się zmęczysz fizycznie to docenisz każdy pieniądz.
Zgłoś
Avatar
denardes 2012-12-11, 0:40 9
@Ciocia_Wiedźma
Zmień nick na Ciocia_Dobra_Radzia
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-11, 1:46
Ciocia Wiedźma mam dla Ciebie +10 do charakteru, wymurujesz mi podbudówkę.
Zgłoś
Avatar
Sin_69 2012-12-11, 8:35 8
A ja wam powiem, że nie widzę w tym nic ....chciały równouprawnienie? to mają? a nie "tego nie zrobię bo to jest męskie zajęcie". Do łopaty kurwa to się nauczycie że jak facet zapierdala na budowie cały dzień to mu sie należy szacunek i gorący obiad na stole.
Zgłoś
Avatar
KomentującyPanicz 2012-12-11, 10:51 1
Wraca Krystyna z zebrania feministek, a tu kopalnia. Krystyna nie jest juz feministka
Zgłoś
Avatar
R................t 2012-12-11, 10:53
W imieniu feministek pracujących w kopalni, na szybach wiertniczych (kiedy ich mężowie dają dupska w domach) feministek które za chlebem wyjechały za granicę żeby w PL było co do gara włożyć, feministek walczących w prewencji i na 1 linii ognia na misjach oraz w imieniu mądrych policjantów, krasnoludków i 18 letnich dziewic skłądam kandydaturę Kazimiery !!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-12-11, 11:24
Kto mi wytłumaczy, dlaczego feminazistki przywłaszczają sobie prawo do reprezentowania kobiet?
To takie czysto socjalistyczne: garstka głupich samic człowieka (nie nazwę ich kobietami, bo do kobiet mam szacunek) wie lepiej co chcą, myślą i pragną kobiety nie pytając ich o zdanie... Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
basketguli 2012-12-11, 11:29
Ja mam 20 kg ziemniaków do wyjęcia z bagażnika
Zgłoś
Avatar
R................t 2012-12-11, 11:45
Up - jak masz te ziemniaki w koszyku powinieneś mieć nick " BasketGruli"
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-12-11, 11:50
Całkiem dobre przemyślenia mają na filmie "Baby są jakieś inne"
Zgłoś
Avatar
Ciocia_Wiedźma 2012-12-11, 13:36 1
Odezwali się "samce alfa sprzed komputera". Jak kobieta prosi was o męską naprawę to wy macie to w dupie, więc się nie dziwię, że kobiety starają się być zaradne ( choć TAK, nie zawsze nam to wychodzi). Śmiejecie się, ale chyba lepiej mieć zaradną kobietę w domu niż jakąś wymalowaną lafirynde z tipsami jak lufa od czołgu. Poza tym, miej szacunek do kobiety, chyba, że ona nie ma go dla ciebie więc spoko.
Zgłoś
Avatar
denardes 2012-12-11, 16:01 1
@up.
Weź skończ snuć te feministyczne smuty i wracaj do kuchni.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2012-12-11, 20:54
Patrz filmik drugi - z "Dnia Świra"

sadistic.pl/rownouprawnienie-w-pracy-vt121149,15.htm1197842

Genialne podsumowanie tego, o co się rozchodzi. Od wieków było tak, że był jasny podział zadań: Dla mężczyzny i dla kobiety. Różnimy, się i to bardzo, tak więc logiczne jest, że każde z nas jest dobre w czym innym. Jak tak bardzo chcecie równouprawnienia, to zapierdalać na budowę, kłaść drogi, albo do kopalni.
Wy, kobiety, macie jakieś głęboko zakorzenione kompleksy. Skoro tak bardzo chcecie robić to co my, faceci, to znaczy, że jednak nie jesteśmy taką chujową płcią i jednak nam zazdrościcie. Może jeszcze zaczniecie sobie przyprawiać chuje, co? I zapuście sobie brody. Wtedy będziemy witać się z wami soczystymi "mukami", będziemy pierdzieć i bekać w waszym towarzystwie i drapać się po jajach.

Jebnijcie się, baby, w łeb!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie