18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Feministka.
dirtysanchez • 2013-08-30, 10:12
Znajomy pracuje w sklepie rtv agd więc czasem wysyłają go by pomógł dostarczyć lodówki, telewizory, pralki itp do klienta. Dziś zadzwonił do mnie i nie mógł nic powiedzieć, śmiał się jak głupi. Dopiero po kilku minutach powiedział co się stało. Pojechał z Panem Stanisławem (kawał skurwensyna, dobry chłop!) zawieźć lodówkę do klienta, podjechali pod blok wystawili z samochodu lodówkę i dzwonią do klienta, okazało się, że jest to kobieta. Kobietka zeszła na dół mówiąc:
Klientka: Panowie winda jest rozwalona więc schodami poproszę byście zanieśli lodówkę.
Pan Stanisław: A na które kochaniutka piętro?
K: Na 4.
PS: A ja mam do Pani takie pytanie!
K: Słucham?
PS: Jest Pani za równouprawnieniem?
K: Jasne, że tak jestem feministką.
PS: To niech Pani poprosi sąsiadkę i zapierdalać na górę. Do widzenia!

Pan Stanisław z wielkim spokojem wsiadł do auta i pojechał.
Dobra robota Panie Stanisławie!
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2013-08-30, 12:01 1
Browaryt napisał/a:

co nie zmienia faktu że mina dupeczki musiała być bezcenna.



Jakiej dupeczki? To feministka, więc pewnie brzydka, że ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-08-30, 12:03 1
Pewnie zmyślone ale i tak dam piwko, bo dobre nawet.
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-08-30, 12:10 1
zastanawiam sie czy wasze siostry I matki tez nazywacie tepymi cipaki, kurwami I huj wie jak jeszcze. O dziewczyny nie pytam bo watpie ze je macie.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-08-30, 12:22 5
Tak, na pewno. Takich opowieści i ich różnych podobnych wersji słyszałem chyba ze 30. Na końcu pani okazuje się feministką, o czym oczywiście mówi a pan Heniek, Józek czy Zenek jebie hasło w stylu 'to zapierdalaj sama' po czym się zwija.

Zgłoś
Avatar
V................t 2013-08-30, 12:27 7
Smutas napisał/a:

Qrwa, zajebałbym takiego dostawcę młotkiem.



Nic byś nie zrobił.
Zgłoś
Avatar
nazwazarezerwowana 2013-08-30, 12:32 1
Ja pierdole. Czy wy, kurwa idioci, macie pojęcie co to jest feminizm i równouprawnienie?
Nie, nie macie. Wydaje wam się, że pojechanie po feministkach albo kobietach zrobi z was prawdziwych mężczyzn. A prawda jest taka, że: jedyne kobiety z jakimi macie do czynienia to wasze grube matki albo brendzlujecie się myśląc o tyłku Bena Afleka czy tam innego hollywooda.
Zgłoś
Avatar
Siniak37 2013-08-30, 12:40 4


No i dobra, chcą, to niech mają.
Zgłoś
Avatar
jarecki93 2013-08-30, 12:41
Trochę naciągane. Jak jedzie dostawa ze sklepu to mamy wybór, albo zostawić pod klatką i wnoszę sam, albo mają wnieść na to 4 piętro ale wtedy "tragarzom" płace od piętra. Więc jeżeli była opłacona usługa wniesienia na 4 piętro to Pan Stasiu powinien dostać c***a w dupe za nie wykonywanie obowiązków. Jeżeli nie było opłacone wniesienie, to zrobił poprawnie.
Zgłoś
Avatar
brt1529 2013-08-30, 12:59 2
necroboss napisał/a:

"Jasne, że tak jestem feministką."
Pan Miodek jest z ciebie nie zadowolony. Powinno być: Jasne że tak, jestem feministką.


Jak już to powinno być:
Jasne, że tak, jestem feministką.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-08-30, 13:05
@up

No jasne, że tak powinno być Przypierdala się taki idiota, a sam poprawnie napisać nie umie
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-08-30, 13:21
pewnie gdyby nie popsuta winda to by to wniósł, a tak to prawda jest taka że przy kupnie/zamawianiu towaru tego typu czy mebli w sklepie zawsze pytają o dowóz oraz wniesienie które jest liczone od piętra po chyba 15zł (przynajmniej ostatnio tak w ikei było)
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-30, 13:23 2
@nazwazarezerwowana
Słyszałam, że za maść na ból dupy grozi warn, więc polecam maść na ból odbytu. Sama jestem kobietą i jeżdżę po feministkach, bo to w większości hipokrytki, których postulaty i zachowania są nielogiczne i po prostu głupie.
Zgłoś
Avatar
nethel 2013-08-30, 13:26
@dirtysanchez
ile kosztowala lodowka ??
Zgłoś
Avatar
bioly21 2013-08-30, 17:04
a chuja prawda tez w tym robie i teraz we wszystkich sklepach rtv agd sprzety wożą firmy zewnetrzne przeważnie są to kurierzy dpd czy inne chujki wiec nie pierdol i nie wciskaj kitów ze pracownicy sklepu pojechali zawieźć jakis sprzet do kogos tam!! pracownicy sklepów dupy nie ruszaja nawet na zewnątrz no chyba ze na fajke , przyjeżdża kurier pakuje lodówe na samochod bierze zamiwienie z adresem i tyle go widzieli
Zgłoś
Avatar
InnerGame 2013-08-30, 17:25
Savannah napisał/a:

@nazwazarezerwowana
Słyszałam, że za maść na ból dupy grozi warn, więc polecam maść na ból odbytu. Sama jestem kobietą i jeżdżę po feministkach, bo to w większości hipokrytki, których postulaty i zachowania są nielogiczne i po prostu głupie.



Feminizm to jedno, równouprawnienie to drugie, a zwykłe chamstwo to trzecie.
Z opisu sytuacji wynika, że szanowny Pan Stasio w momencie wypowiadania swoich słów nie wiedział, czy klientka opłaciła wniesienie towaru do mieszkania, czy nie. Zwykły przypadek, na szczęście Pana Stasia, że okazało się jak się okazało.

Nie, nie cierpię na ból dupy - nie znoszę bandy kretynek wmawiającej całemu światu, że mężczyźni to najgorsze zło, ale pospolitego prostactwa nie toleruję tak samo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie