18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Feministka.
dirtysanchez • 2013-08-30, 10:12
Znajomy pracuje w sklepie rtv agd więc czasem wysyłają go by pomógł dostarczyć lodówki, telewizory, pralki itp do klienta. Dziś zadzwonił do mnie i nie mógł nic powiedzieć, śmiał się jak głupi. Dopiero po kilku minutach powiedział co się stało. Pojechał z Panem Stanisławem (kawał skurwensyna, dobry chłop!) zawieźć lodówkę do klienta, podjechali pod blok wystawili z samochodu lodówkę i dzwonią do klienta, okazało się, że jest to kobieta. Kobietka zeszła na dół mówiąc:
Klientka: Panowie winda jest rozwalona więc schodami poproszę byście zanieśli lodówkę.
Pan Stanisław: A na które kochaniutka piętro?
K: Na 4.
PS: A ja mam do Pani takie pytanie!
K: Słucham?
PS: Jest Pani za równouprawnieniem?
K: Jasne, że tak jestem feministką.
PS: To niech Pani poprosi sąsiadkę i zapierdalać na górę. Do widzenia!

Pan Stanisław z wielkim spokojem wsiadł do auta i pojechał.
Dobra robota Panie Stanisławie!
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-30, 10:18 2
Prawdopodobnie pan Stanisław nie zna zakresu swoich obowiązków. Zazwyczaj jest to jako usługa przy zakupie towaru, a nie widzi mi się, żę ktoś jest kobietą, feministką czy chuj wie czym.
Zgłoś
Avatar
jojoaction 2013-08-30, 10:19 48
usługą jest dowiezienie a nie wniesienie
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-08-30, 10:19 36
"Jasne, że tak jestem feministką."
Pan Miodek jest z ciebie nie zadowolony. Powinno być: Jasne że tak, jestem feministką.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-08-30, 10:19 1
co nie zmienia faktu że mina dupeczki musiała być bezcenna. Zastanawia mnie tylko czemu nie zrobiła moszpitu albo autor już tego nie dodał.
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-08-30, 10:21 8
brawo dla pana Stanisława !
chcą głupie kurwy równouprawnienia to mają
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2013-08-30, 10:24 27
necroboss napisał/a:

"Jasne, że tak jestem feministką."
Pan Miodek jest z ciebie nie zadowolony. Powinno być: Jasne że tak, jestem feministką.



Brak przecinka i już wielki hejt, szykuj plecak bo wakacje się kończą
Zgłoś
Avatar
Bialix 2013-08-30, 10:32
A skarga pewnie i tak poszła
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-08-30, 10:37 1
Qrwa, zajebałbym takiego dostawcę młotkiem.
Zgłoś
Avatar
masaq 2013-08-30, 10:47
ciekawe kiedy podpisała mu pokwitowanie odbioru sprzętu ;p pan stanisław chyba wracał po kolanach i sam wnosił sprzęt na 4 piętro, a wszystkie sąsiadki klaskały pani "feministce" ;p
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-30, 10:53 13
ZAJEBISTE! Dobrze zrobił!
Krata piwa dla Stanisława! Koniec z hipokryzją!
Zgłoś
Avatar
dirtysanchez 2013-08-30, 10:53 160
Dla wszystkich ciekawskich właśnie zapytałem znajomego co się stało później, okazało się, że Pan Stanisław nie poniesie żadnych konsekwencji dlatego, że kobietka miała sama odebrać lodówkę po czym zadzwoniła do sklepu i chciała by ją tylko dowieźć a kogoś poprosi by wniósł ; )! Ku mojemu zdziwieniu z relacji znajomego wynika, że kierownik odebrał od kobietki telefon z pretensjami "Panowie nie chcieli wnieść lodówki", kierownik wytłumaczył Pani, że dzwoniła i prosiła tylko o dowiezienie a nie o wniesienie. Więc hejterzy przecinkowi, ludzie ciekawscy i chodzący na kolanach już wiecie wszystko ; )!
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-08-30, 11:47
Ciekawe, skąd wiedział, że trafi na feministkę Zapewne było widać na kilometr fankę Szczuki
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-08-30, 11:56 1
no i prawidło głupią cipę potraktował.
Zgłoś
Avatar
nalesnik_z_dzemem 2013-08-30, 11:58 22
necroboss napisał/a:

"Jasne, że tak jestem feministką."
Pan Miodek jest z ciebie nie zadowolony. Powinno być: Jasne że tak, jestem feministką.


A z Ciebie z kolei Pan Miodek jest NIEZADOWOLONY. PISANE RAZEM.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie