18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Feminizm w akcji
dziobak90 • 2019-08-04, 12:59
Organizacja feministyczna działająca na terenie Hiszpanii fałszowała dokumentację medyczną swoich ex partnerów, by odbierać im prawa do dzieci. Organizacja nazywa się Infancia Libre i działała przy wsparciu lewicowej partii Podemos. Świat się kończy...chyba trzeba wojny by zgniła Europa odrodziła się na nowo :idzwch*j:



Obrazek zaj***ny z dzidy, ale przykuł moją uwagę i znalazłem ciekawy artykuł, w którym autor wyraźnie pisze, że problem występuje też we Włoszech




Link do artykułu:

https://wpolityce.pl/polityka/456941-zmowa-milczenia-wokol-siatki-przestepczej-lgbt

2019-08-04, 13:55
jak tylko czytam czy słyszę "organizacja pozarządowa" od razu kojarzę to z grubymi przekrętami i wyłudzaniem pieniędzy

2019-08-04, 14:52
Jesteś gruba, brzydka, niedor*chana, masz wąsa? Zostań feministką...

2019-08-04, 17:22
i co ci wojna da? Zginą mężczyźni bo feministki szybko zamkną ryje i o równouprawnieniu w tym czasie nie wspomną.

ho...........zo
2019-08-05, 23:16
SirMajkel napisał/a:

i co ci wojna da? Zginą mężczyźni bo feministki szybko zamkną ryje i o równouprawnieniu w tym czasie nie wspomną.



Dlatego oprócz równoUPRAWNIENIA powinny panować równoOBOWIĄZKI. Wtedy może te grube k***y by zamknęły swoje szpetne, niedor*chane gęby.