18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Fenomen Google Maps
Jesse.Pinkman • 2013-01-20, 15:02
Wbijam na google maps, View Street w okolicach Galerii Łódzkiej w celu znalezienia dobrej miejscówki do zaparkowania gdyż wkurwia mnie ten cały jebany wielopoziomowy płatny i ciemny parking manhattan i tak sobie nagle z nudów chyba przybliżyłem na pierwszy lepszy samochód i mnie takie przemyślenia naszły:



Przez przypadek przybliżyłem jego furę i nie znam go ale już wiem, że jest żonaty (w chwili zrobienia zdjęcia przez gugle), zapiął pasy, jedzie jasno niebieską Hondą Jazz (rejestracja ,,niestety zakryta"). W momencie robienia zdjęcia (wrzesień 2012) jedzie od strony Alei Adama Mickiewicza przez Aleję Józefa Piłsudskiego prawdopodobnie w ulicę Rokicińską. I taki mały szczegół jeszcze zauważyłem (z innego ujęcia):



To mi wygląda ewidentnie na okulary.

Wspominałem coś o zakrytej rejestracji. Ale znowu postanowiłem ,,zmienić ujęcie" i okazało się, że naklejka na szybie nie została ,,odpowiednio zabezpieczona" przez Google:



Łódzkie rejestracje zaczynają się na EL. Nie mam photoshopa więc powiększyłem zdjęcie w zwykłej przeglądarce fotografii windows i odczytałem rejestrację (nie podam jej bo jest łatwa do odczytania, a ja nie wiem czy to nie naruszenie regulaminu ). Jest EL na początku i 5 cyfr, co by się zgadzało z łódzkim standardem. Jak chcecie to odczytajcie i podajcie w komentach, zobaczymy, czy się zgadzamy (nie umieściłem rejestracji ze względu na niby regulamin a teraz namawiam do jego ewentualnego łamania?).

No i już całkiem sporo wiemy o kolesiu, którego przypadkowo furę przybliżyłem. Zdaję sobie sprawę, że ludzie fajniejsze rzeczy na Google Maps znajdowali ale powyższe zdjęcia i ,,przemyślenia" miały na celu być może uświadomienie sobie, jak łatwo jest dzisiaj ,,szpiegować" (nie wiem czy to właściwe słowo) ludzi w internecie? A być może nie i pierdolę głupoty.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-01-20, 16:53 7
dawid301293 napisał/a:

Tak ogólnie to po co to wszystko?



Zależy do której grupy się zaliczasz.

Hejterzy, maruderzy, dzieci: wrzucone aby ponarzekali, napisali ,,na chuj to wrzucasz" etc

Zwolennicy teorii spiskowych: wrzucone aby pospiskowali jak to bezczelnie Google wchodzi w posiadanie naszych danych i publicznie je ujawnia

Zwykli użytkownicy: wrzucone aby skomentowali, bądź olali ciepłym moczem i pozostawili bez komentarza
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-01-20, 17:43
Kurwa jesteś hakier.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-01-20, 17:43 1
Pewnie jest gejem, nosi pierścień Atlantów i w ogóle jest zbokiem.
Portal Fronda tak twierdzi.
A to burak zwyczajny. Krajowy.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-01-20, 18:16 3
stare zdjecie ,a pojazdu o tych numerach nie ma w bazie ubezpieczeń OC
zapytania.oi.ufg.pl/SASStoredProcess/guest?with=zpp1
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-01-20, 18:23 14
Kurczę, wychodząc na ulicę mogę zdobyć te same dane każdego mijanego samochodu i jego kierowcy. Co więcej, mogę za nim pojechać i dowiedzieć się gdzie pracuje/mieszka. Horror, powinni zakazać rzeczywistości!
Zgłoś
Avatar
ma4er 2013-01-20, 18:26
Wrzesień 2011 a nie 2012!!!! hakerze
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-01-20, 18:38 1
Jak wejdzie na główną to będą jeszcze bardziej spinać dupy. A to jest taki zwykły podziw dla technologii View Street, bo to jest nic w porównaniu z tym:

wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowa-sensacja-w-usa-odkryla-piramidy-dziek...
Zgłoś
Avatar
D-Rose 2013-01-20, 18:47 2
Ale z Ciebie szerlok. Zapisz sie do CSI: Miami. Rudy potrzebuje takich jak ty.
Zgłoś
Avatar
sc33 2013-01-20, 19:00
Nie no nie moge z tych co jeszcze odpisuja na ten na maksa beznadzieny wrzut... Czy wy nie macie co robic tylko siedziec i ogladac zdjecia na google maps??? I jeszcze jaracie sie innymi bo znalezli lepsze... Dla mnie to jest wogole jakies nie porozumienie powaznie. Spoko gdybys wrzucil zdjecie gdzie ty zauwazyles ten samochod ktory robi foty i bys cos odjebal... Juz moj duzy paluch w prawej stopie ktory mi zmiazdzyli dzisiaj na boisku jest bardziej sadystyczny niz "to".
Zgłoś
Avatar
eustachu18 2013-01-20, 19:00
więc zwal se konia dupą
Zgłoś
Avatar
kamillo16 2013-01-20, 19:02
@BluntedAstronaut
Właśnie uświadomiłeś mi, że masz ładnie pod beretką zryte
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-01-20, 19:04
Fascynujące kurwa... Internetowy społeczniak.
Zgłoś
Avatar
dupa222 2013-01-20, 19:05
Super, ale ch*j mnie to obchodzi . Był sobie gość w aucie z pierścionkiem na ręce, z zakrytą rejestracją . Piękna opowieść .
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-01-20, 19:07
Fascynujące kurwa,potrzebna wiedza jak rybie ręcznik...
Zgłoś
Avatar
Skurwysyn z natury 2013-01-20, 19:23
To jest chuj, bo w ksiazkach telefonicznych znam: Imie, Nazwisko, Adres i nr. telefonu, to jest dopiero inwigilacja !!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie