18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Raikiri73 2013-08-28, 9:29 1
Wytłumacz to ktoś bo to kawał dla tych speców od piłki nożnej
Zgłoś
Avatar
garota 2013-08-28, 9:54 10
Tłumaczę. Zakorkowaną butelką lepiej jest przyjebać takim dałnom jak KidDynamite. Może się nie zbije i będzie można jeszcze dojechać nią jego matkę która uwielbia się na takiej trochę poślizgać.
Zgłoś
Avatar
miszcz310 2013-08-28, 10:34 80
Cytat:

Tłumaczę. Zakorkowaną butelką lepiej jest przyj***ć takim dałnom jak KidDynamite. Może się nie zbije i będzie można jeszcze dojechać nią jego matkę która uwielbia się na takiej trochę poślizgać.



Wkleiłbym maść, ale teraz ponoć można za to warna przytulić. Także...
Zgłoś
Avatar
sawbur 2013-08-28, 10:46 5
Jeden z najtrudniejszych dwumeczów do kibicowania - gorole kontra rumuny.
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-08-28, 12:08 35
garota napisał/a:

Tłumaczę. Zakorkowaną butelką lepiej jest przyjebać takim dałnom jak KidDynamite. Może się nie zbije i będzie można jeszcze dojechać nią jego matkę która uwielbia się na takiej trochę poślizgać.


O widzę, że warszawiak się znalazł
Zgłoś
Avatar
Zona_Putina 2013-08-28, 13:45 5
Przynajmniej kibice zachowali sie jak przystało, a nie jak Ci "wierni" Lecha.
Zgłoś
Avatar
garota 2013-08-28, 14:15 6
Oczywiście że Warszawiak. Ja tego się nie wstydzę. Poza tym, kurwa, każdy z Was zna kogoś kto tu mieszka, pracuje, albo chociaż robi zakupy. I tylko dzięki temu znam wiele osób z innych zakątków polski. No bo na chuj mam jeździć do was skoro nic mnie tam nie przyciąga? A jak już gdzieś pojadę to na wakacje, których po roku nie pamiętam bo tak jest u Was zajebiście. Zapamiętajcie, w każdym kraju na świecie zaściankowi obywatele wrzucają na stolice. A czemu? Bo zawsze wrzuca się na rzeczy które są ważne w naszym życiu. Dlatego ja nie powiem złego słowa o waszych miastach bo po prostu nie macie dla mnie żadnego znaczenia.
Zgłoś
Avatar
606 2013-08-28, 14:25 61
Garota agresywny gimbie, wiesz, że w Polsce jest już kilka miast lepiej rozwiniętych niż wy? Wrocław, Poznań, Kraków kładą chuja na waszą stolicę, bo wszystkie ważniejsze imprezy już od dawna odbywają się u nas. To my reprezentujemy ten kraj na światowej scenie. Nie wasza chujowa postsowiecka dziura pełna bananów i homoseksualistów "na salonach".

P.S. Legia to ciota i chuj.
Zgłoś
Avatar
ZeXeL 2013-08-28, 15:22 1
I teraz będzie wojna na miasta. Tak się nasi rodacy jednoczą...
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2013-08-28, 15:23
@garota

O czym Ty pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-08-28, 15:23
@garota, ale to wy jesteście zaściankowymi obywatelami, więc o chuj ci teraz chodzi?
Zgłoś
Avatar
Yggdrasil 2013-08-28, 15:28 4
Jak zwykle wojna cebulaków które miasto / klub lepsze. Jeden chuj kto grał Legia, Lech, Śląsk czy co tam jeszcze. Ważne, że grały kluby z Polski przeciwko klubom z zagranicy, w takich momentach wypadałoby dać sobie siana kto ma z kim kosę i kibicować drużynie z PL, zamiast sie nawazajem obrażać
Zgłoś
Avatar
encore1337 2013-08-28, 15:30
dla tych co nie rozumieja:

kibice otworzyli szampana i chcieli opijac zwyciestwo, no ale stalo sie inczej, a jako ze sa biednymi polakami to zatkali szampana na kolejna okazje, ot co
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-08-28, 15:42
Chujowe.... wystarczy odwrócić korek i wcisnąć... inaczej mówiąc; należy wcześniej zakupioną butelkę trunku alkoholowego zatkać stroną korka, która nie była jeszcze wewnątrz szklanego pojemnika z cieczą procentową....ale nie będę się rozpisywał...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie