18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Fiat cc i jego możliwości
p................y • 2013-08-27, 17:21
Hej, hej

dzisiaj przeglądam ogłoszenia w poszukiwaniu auta i natrafiłem na egzemplarz cc sporting gdzie był zamieszczony link yt, który z kolei zamieszczam wam, gdzie pan napisał "Tutaj Film z pokazem możliwości auta ". Zapraszam do oglądania .

Zgłoś
Avatar
p................y 2013-08-28, 18:38
MCL napisał/a:

Tak psioczycie a Cintek fajne autko, małe, zwinne, ekonomiczne. A dla tych co chcą wygodę, dołożyć ten nawet nie wiem czy nie mniej niż tysiąc więcej i kupić Mondeo



Wolę cienkiego niż mondeo, ma same superlatywy np.tanie części, ich dostępność, wszędzie gdzie ciasno dla sedana to wciśniesz się cieniasem, szybki (w zależności od mocy silnika) i co najważniejsze klucze do wszystkich nakrętek takie same co i w innych markach samochodów. Pamiętam jak dziś, kolega miał pecha z mondeo, bo nie mógł sobie poradzić z instalacją alarmu, ciągle wyła, nie dało się jej wyłączyć, poza odłączeniem zasilania, były wzloty i upadki, więcej upadków i odciął do końca i sprzedał (nie sprzedał ze względu na tą usterkę). Podsumowując wolę cieniasa, gdzie sam przy nim pomajstruję niż mondeo do którego nie wiadomo w co ręce włożyć jak się zepsuje cokolwiek. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-08-28, 18:42
Brian1337 napisał/a:

Pan żul myślał że policja go na alkomat chce wziąć więc zaczął uciekać.



Jaki żul? Jechałem po wino na mete...
Zgłoś
Avatar
cynx 2013-08-28, 19:04
Ale ten model CC to chyba rower.
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-08-28, 20:15 5
Jebane Fiaty CC i Seicento.

Ojciec kupił Seicento. Śmiałem się z niego - Co za Włoskie gówno. Pewnie będzie się pierdolił na każdym kroku.
Ja kupiłem Renault Clio - Polecane ze względu na komfort jazdy, jak na małe auto.
Clio się pierdoliło na każdym korku - Ojciec jeździł bez wkładu.
Dobra kurwa. Kupiłem Japońca. Daihatsu Charade. Części tanie jak barszcz. Po roku okazało się, że buda była OK, ale w środku wszystko przeżarte na wylot. Ojciec wymienił sobie olej. Jeździł jebanym Seicento.
Postawiłem na Niemiecką technologię. Astra w Kombi. 100KM, całkiem wygodna i cicha.
Po dwóch latach zaczęła się rozlatywać buda. Rolety nie mogłem dopiąć. Ojciec w tym czasie wymienił łożyska w kole - 150zł.
Skoro nie gówniany Opel - kupie Volkswagena. Na razie (ptfu!ptfu!) jeździ.

Jakie by gówniane CC i Seicento nie było, on od zakupu wymienił łożyska w kole. Ma najechane od 4 lat 150 tyś KM. Kupił auto 9-cio letnie.
Ja w tym czasie wymieniałem 4 razy samochód.
Fiat jest mały, brzydki, chujowy, ciasny i rozpędza się jak rower.
Ale kurwa jeździ bez gorsza wkładu.

Jebane SEICENTO!
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-08-28, 21:51
Najlepszy komentarz (0,7 piw)
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-28, 22:03
Musiał zastosować fortel, bo inaczej by go nie wyprzedził
Zgłoś
Avatar
marcosmark 2013-08-29, 1:13
BrunerOvned napisał/a:



Nie zazdrość, jeszcze kilka lat i też w końcu będziesz miał swojego golfa II 1.4 ze sportowym wydechem i spojlerem



W Golfach II nie było silnika 1.4
Przynajmniej seryjnie montowanego
Zgłoś
Avatar
adris 2013-08-29, 3:04
Szczerze, hm, Kiedy ojciec kupił CC 700, mówiłem ,,ja pierd-ole jaki okropny samochód'' po tym dostałem go ja, nie chciałem szczerze brać tego samochodu, bo raz że kwadraciak, dwa że nawet wewnątrz nie ma czym zaskoczyć, a pasażer ma coś w stylu półki, zamiast schowka.

Ale pojezdziłem, auto było już tak mułowate że postanowiłem w nim wymienić głowice, zbierałem się na to sporo czasu, bo gdzie kto mówił ,,zmiana głowicy w samochodzie'' to od razu wpadał temat ceny w warsztacie, itd itd. Ale jak się okazało CC to Autko typu ,,Zrób to samo od zera''

Koledzy swoimi BMW w dieslach walali się po warsztatach, bo to jeb wtryski, bo to jeb to, tamto.
A ja po dziś dzień używam swojego cieniasa i żaden komputer mi nie jest potrzebny, bo jak go coś boli, to w 5 minut idzie zdiagnozować co, a w 10 to naprawić.

Teraz planuje zmianę na SC 1.1 sporting, mimo że za tą cenę mógłbym mieć jakąś Astre, czy inne cudo. Ale przyzwyczaiłem się do tego autka, nie mam dzieci, głównie sam gdzieś jadę, to po co mi do cholery 2,5 metrowa limuzyna, którą nie znajdzie miejsca parkingowego. A jak coś jebnie, to będę płacił 100zł za to że ktoś podłączy się do komputerka i powie ,,NO WTRYSKI LEŻĄ''
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2013-08-29, 4:45
CC 700 jeździłem prawie rok i stwierdzam że chujowe, 4 biegi, ssanie ręczne, skrzynia biegów wkurwia przełożeniami (czy jak to się tam nazywa), na plus że jest na łańcuchu rozrządu i w zimę sobie radzi po zaspach. Komfortu jazdy nie zaobserwowałem.
Zgłoś
Avatar
p................y 2013-08-29, 7:22 1
@U góry.

Dlatego 700 jest bardzo dużo na rynku i to jest gaźnik, tego za darmo bym nie chciał. Szukam do kupna 900 gaz, w ostateczności benzyna. Pracując w pizzerii mieliśmy takiego bąka i wyobraźcie sobie, że jak został kupiony za 1300 zł, tak jeździłem nim przez 1,5 roku i przez ten czas tylko wymieniony został filtr oleju i pasek alternatora. Fakt, faktem, samochód nie był dbany, pracował 11 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu, często było tak, że na zimnym silniku jeździłem cały czas, bo jak dojechałem do klienta to nie zdąrzył się rozgrzać i tak w kółko. Strasznie brał olej, ale to raczej spowodowane było niedbałością mojego szefa, bo nie dokładał do niego na tyle aby "jeździł", tylko aby "zarabiał". 1 litr oleju to na 2-3 tygodnie szło, bo już słychać było zawory, a jak został zalany to jak młody wariat jeździł . Sentyment mam do niego spory, bo uczyłem się jeździć w zimie , w trudnych warunkach i w każdej pogodzie . Mówi się tak o kaszlakach, ale cienias też na to zasługuje, więc : Chociaż kaszlał, ciężko stękał to był jak skała i nie pękał.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
adris 2013-08-29, 14:20
Up
Co do zimy to akurat prawda, bo pamiętam śmieszną sytuacje w zime, kiedy chodziłem jeszcze do szkoły, jak na wjezdzie nauczyciele boksowali się swoimi Fordami, kiami itd, a nauczycielka która miała CC, którego nazywaliśmy czerwona strzała, mijała ich i jeszcze po chamsku pytała czy ich podcholować
Zgłoś
Avatar
manieqm997 2013-08-30, 9:27
Widzę że moje ogłoszenie o Fiata Cinquacento Sporting było dosyć popularne.
A w komentarzach widzę burzę muzgów i oburzenie gimbusów którzy nie mają nawet dobrego roweru.To zazdroszczą Sportinga Dla gimbusów: Może kiedyś wreszcie kupicie swojego wymarzonego golfa II 1.3 po 15 właścicielach... Lepiej mieć fajnego fabrycznego Cieniaska w benzynce niż jakiś Szmelc ze spojlerem wielkości ławki parkowej i wydechem o średnicy wiadra...
Fiacik został sprzedany, jeździł całkiem zdrowo u mnie, kupił go pewien Pan z Warszawy, będzie przebudowany do rajdów.
Zgłoś
Avatar
p................y 2013-08-30, 12:34
@Up, a szkoda, że został sprzedany, ale cóż, może znajdzie się jeszcze jakaś okazja. Pozdrawiam.
Zgłoś