18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Roszp 2012-08-01, 18:05 39
a zamiast tej gigantycznej, modnej zresztą ostatnio przerwy między dwoma wersami nie lepiej było zastosować staropolskie, klasyczne ", że"?
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-08-01, 20:37 1
Gry piłkarskie doszły już do tego stopnia, że grając mecz w '11 i '12 nie rozróżniłbym tych wersji. EA dodaje tylko kolejne numerki i zcielebaniali miłośnicy są coraz bardziej zadowoleni z tego jak ich owa firma dyma!
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2012-08-02, 5:34 3
@up pierdolisz..

Fifa 11 nowości

1.) Grafika

2.) Personality+ to całkiem nowy sposób na psychofizyczne charakterystyki zawodników. Do tej pory każdy z nich opisany był zaledwie kilkoma współczynnikami

3.)Pro Passing, nowy system rozgrywania i podań. Powstał on po to by uczynić grę bardziej realistyczną i wiarygodną a także wyeliminować głupie granie w ping-ponga, czyli niekończące się, szybkie podania z pierwszej piłki

itd. itd. itd

Fifa 12 nowości

1.) j/w (normalka)

2.)Przełomowy model fizyki zderzeń zawodników. System na bieżąco analizuje wszystkie ruchy piłkarzy podczas kontaktu fizycznego.

3.)Ruchy piłkarzy są elastyczne, zawodnicy szybciej odzyskują równowagę i cały czas pracują ciałem i rękami, aby nie dać się przepchnąć.

4.)Zupełnie nowy, lepszy tryb kariery

Można by było wymieniać jeszcze długo.
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-08-02, 17:14
od 11 i 12 przedewszystkim odróżnia to że w 11 wystarczyło trzymać jeden przycisk jak pojebany żeby odebrać piłkę bo piłkarz sam biegał, po za tym grafika, silnik fizyczny i wiele innych rzeczy, więc jeśli ktoś nie odróżnia fify 11 od fify 12 to może grał w PES'a i mu sie tytuły pojebały...
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-08-02, 18:14
Roszp napisał/a:

a zamiast tej gigantycznej, modnej zresztą ostatnio przerwy między dwoma wersami nie lepiej było zastosować staropolskie, klasyczne ", że"?


Nie mozna zyc w przeszłosci
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-08-02, 18:42 1
A jeśli masz Messiego w drużynie to co tydzień musisz mu kupować hormony wzrostu?
Zgłoś
Avatar
Tomizmc 2012-08-02, 19:29 2
Fifa to gra dla dzieci... PES !!!
Zgłoś
Avatar
c................1 2012-08-02, 19:57
Myślę, że EA poprostu wydaje zawsze "aktualną" grę bo jak wyglądałaby teraz na półkach w sklepie Fifa 2009, cośtam upgradują, ale nie z zamierzeniem żeby jakiś osioł kupował co roku "nową" grę która jest prawie identyczna jak poprzednia. Ale niestety trafiają się debile którzy kupują, często widzę na alledrogo konsole z zestawiem gier Fifa 09,10,11,12...
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-08-02, 22:39
@Dzoyo

Tak kurwa, i odcień trawy zmienili i grafikę poprawili i wiele innych zmian po to tylko aby za rok kolejny raz was wyruchać za pieniążki (lub za darmo) dopychaną co rok grą jakimś elementem byle jakim, co by wam banan na twarzach umieścić. Zawsze mnie śmieszy jak jakiś cwaniak z EA wypowiada się, że poprawili AI bramkarza! hahahaha. Niedługo żeby kolejne części się od siebie różniły dodadzą system awansowania na wyższe poziomy piłkarzy, perki, skille i eq. - ups pomyliłem się, EA potrafi tylko zmieniać numerek i dymać graczy na lewo i prawo.

Oczywiście wiele w tym co napisałem jest sarkazmu ale wiele jest prawdy. Chodzi mi o to, że stosunek cena/jakość jest żenujący w porównaniu fify nowej do fify poprzeniej z roku na rok!
Zgłoś
Avatar
bajerancik 2012-08-03, 15:55
Że mówisz ?

Że co Kurwa !!!!
Zgłoś
Avatar
k................r 2012-08-04, 1:16
co miesiac jedno i to samo a admini spia
Zgłoś
Avatar
marna 2012-08-04, 10:47
konkrator napisał/a:

co miesiac jedno i to samo a admini spia



co przez to rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2012-08-04, 23:35
bubr32 napisał/a:

@Dzoyo

Tak kurwa, i odcień trawy zmienili i grafikę poprawili i wiele innych zmian po to tylko aby za rok kolejny raz was wyruchać za pieniążki (lub za darmo) dopychaną co rok grą jakimś elementem byle jakim, co by wam banan na twarzach umieścić. Zawsze mnie śmieszy jak jakiś cwaniak z EA wypowiada się, że poprawili AI bramkarza! hahahaha. Niedługo żeby kolejne części się od siebie różniły dodadzą system awansowania na wyższe poziomy piłkarzy, perki, skille i eq. - ups pomyliłem się, EA potrafi tylko zmieniać numerek i dymać graczy na lewo i prawo.

Oczywiście wiele w tym co napisałem jest sarkazmu ale wiele jest prawdy. Chodzi mi o to, że stosunek cena/jakość jest żenujący w porównaniu fify nowej do fify poprzeniej z roku na rok!



Równie dobrze można powiedzieć, że nie widać różnicy w grasch z roku 1990 a w grach z 2012
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-08-05, 11:27
@up
no to trochę przesadziłeś, bo jakoś inne firmy, dajmy na to blizz, potrafią wydać coś co zrobiło jeden wielki skok zamiast jak w przypadku fify co roku maślaczki (Diablo1 -> Diablo2 -> Diablo3, Sc1 -> Sc2). Wkurwia mnie w tym właśnie to, że co roku wypuszczają grę, która no umówmy się różni się 1 trybem, jak zawsze poprawioną grafiką i AI przeciwników, oraz numerkiem tak dla zasady, ale niestety tak się dla nich bardziej opłaca.

Większy szacun miałbym dla nich, gdyby popracowali z 4-5 lat już na najnowszych silnikach graficznych i wypuścili coś co urwie dupę. A rezustat takiego dopychania kontetnu masz tu:

sadistic.pl/japonska-fifa-vt102548.htm

"Dopracowana jak sposób ucieczki żydów przez komin... "

Bądźmy kurwa obiektywni!
Zgłoś