18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:48
FIFA mafia
J................V • 2014-06-18, 14:07
Cytat:

Urugwaj, Szwajcaria: Akcje bezpośrednie przeciwko złodziejom z FIFA

We wczesnych godzinach 9 czerwca 2014, nieznani sprawcy zaatakowali siedzibę AUF (urugwajski związek piłki nożnej) w Montevideo, obrzucając budynek koktajlami Mołotowa. Część fasady stanęła w płomieniach.

W swoim oświadczeniu sprawcy ataku napisali: „Działanie to jest odpowiedzią na całe gówno z jakim wiążą się Mistrzostwa Świata FIFA. Przesyłamy wyrazy miłości i życzenia siły buntownikom stawiającym opór na całym świecie oraz prześladowanym towarzyszom z Buenos Aires*”.

Natomiast w sobotę 14 czerwca, ponad 50 osób zaatakowało siedzibę FIFA w Zurichu. Protest zorganizował lokalny ruch Aufbau.org, by wyrazić solidarność z demonstrującymi Brazylijczykami.

Od głównego bloku demonstrujących oddzieliła się grupa około 50 zamaskowanych osób, które zaatakowały wejście do siedziby związku przy pomocy fajerwerków, kamieni i bomb z farbą. Okoliczne chodniki pokryto licznymi hasłami wymierzonymi w FIFA.



Zgłoś
Avatar
Massivee 2014-06-18, 15:15 5
A co im ta biedna gra zrobiła, jacyś szaleni ci fani PES-a.
Zgłoś
Avatar
Sasker 2014-06-18, 15:23 2
Cwele z antify. Do gazu wszystkich
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2014-06-18, 22:27 1
@up a nie przeszkadza wam, że z piłki zrobili wybieg dla pedałów?
Zgłoś
Avatar
J................V 2014-06-18, 22:47 7
Sasker napisał/a:

Cwele z antify. Do gazu wszystkich



A Ty narodowy chuju widzę, że się cieszysz, że Niemcy sobie zarobiły na mundialu. Tak Niemcy, zobacz kto budował stadiony i kto był partnerem brazylijskiego rządu. Myślisz, że te strajki w Brazylii to wymysł lewactwa ? Są uzasadnione.
Zgłoś
Avatar
Sasker 2014-06-19, 1:34 1
Chuj mnie bolą niemcy a tym bardziej brazylia. Niech do siebie strzelaja i protestują-wisi mi to. Chujem to jest twoja matka bo zamiast wyskrobac ścierwo (czyt. ty fallusie) to zostawila takiego niewypieczonego zakalca jakim niewątpliwie jesteś. Lewacto to najgorsze ścierwo na świecie. "Jesteś pedrylem-ok, ruchasz 6-cio latka- ok" ale jak komuś to sie nie podoba to najlepiej go gdzieś zamknąć. Taka właśnie jest ta wasza spedalona tolerancja. Wszystkiego najgorszego cwelku i oby przy nastepnym swidrowaniu pekła ci dupa. Nie pozdrawiam chujku
Zgłoś
Avatar
J................V 2014-06-19, 1:41 2
Sasker napisał/a:

Chuj mnie bolą niemcy a tym bardziej brazylia. Niech do siebie strzelaja i protestują-wisi mi to. Chujem to jest twoja matka bo zamiast wyskrobac ścierwo (czyt. ty fallusie) to zostawila takiego niewypieczonego zakalca jakim niewątpliwie jesteś. Lewacto to najgorsze ścierwo na świecie. "Jesteś pedrylem-ok, ruchasz 6-cio latka- ok" ale jak komuś to sie nie podoba to najlepiej go gdzieś zamknąć. Taka właśnie jest ta wasza spedalona tolerancja. Wszystkiego najgorszego cwelku i oby przy nastepnym swidrowaniu pekła ci dupa. Nie pozdrawiam chujku



Jak cię nie interesuje to po chuj się udzielasz ?
Jak masz problem z odbytem to do proktologa.
Panie merytoryczny.

P.S. Zdałeś do następnej klasy ?
Zgłoś
Avatar
Sasker 2014-06-19, 2:02 1
Wasza taktyka- jak braknie argumentow to sie ponabijamy i wyjdzie ze ten ktos to kretyn. Problem z odbytem ma twoja stara od ciaglego stania przy trasie. Poinformuj z łaski swojej ze 3 dychy z jej ryjem to i tak za dużo spierdolino
Zgłoś
Avatar
J................V 2014-06-19, 2:05 1
Sasker napisał/a:

Wasza taktyka- jak braknie argumentow to sie ponabijamy i wyjdzie ze ten ktos to kretyn. Problem z odbytem ma twoja stara od ciaglego stania przy trasie. Poinformuj z łaski swojej ze 3 dychy z jej ryjem to i tak za dużo spierdolino



Prawacka propaganda wyżarła mózg. Lekarz jednak nie pomoże, a szkoda.
Zgłoś
Avatar
Sasker 2014-06-19, 2:11
Powiedz mi ze tak nie jest chujku. Jak ktoś nienawidzi pedalow to homofob i trzeba go usunac ze spoleczenstwa. Ta tolerancja dziala w 1 strone i to wkurwia najbardziej. Nie wiem po co marnuje czas na tlumaczenie czegokolwiek komus kto zamiast mozgu ma gowno a zamiast dupy wiadro bez dna od zabawy ze swoimi homo-kochasiami. Pierdol sie na cyce jasiu i kij ci w oko
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2014-06-19, 19:35
Nosz kurwa, większy tłum szturmuje u mnie pod domem spożywczy po każdej niedzielnej mszy, niż cała ta zgraja ze wszystkimi reporterami dookoła. Jeszcze przy przejściu "tłumu" kamera z dołu skierowana na nogi, żeby było widać tą "masę" przechodzących oburzonych.. Pewnie, ze niektórzy są wkurwieni, ale to jest jeszcze słabsze niż materiały z demonstracji prorosyjskich kurew przed aneksją.
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-06-20, 0:07
BRAWO SUAREZ I CAVANI!! Ja i moje kupony zawsze za was trzymaliśmy kciuki!!!

Btw. Powinna powstać konkurująca z FIFĄ organizacja piłkarska. Szychy z FIFY to faktycznie skurwysyny: oni w chuj zarabiają, kraje organizujące imprezy - tracą.

Jednak Polska jest w nieco lepszej sytuacji niż np. Ukraina czy Brazylia. Zachodnie firmy europejskie przenoszą swoje siedziby do Polski, jako do centrum europy wschodniej, ze względu na koszty pracy a także obiecane przez naszych rządzących inwestycje infrastrukturalne. Oby ci idioci chociaż o to zadbali...

Sasker napisał/a:

Chuj mnie bolą niemcy a tym bardziej brazylia. Niech do siebie strzelaja i protestują-wisi mi to. Chujem to jest twoja matka bo zamiast wyskrobac ścierwo (czyt. ty fallusie) to zostawila takiego niewypieczonego zakalca jakim niewątpliwie jesteś. Lewacto to najgorsze ścierwo na świecie. "Jesteś pedrylem-ok, ruchasz 6-cio latka- ok" ale jak komuś to sie nie podoba to najlepiej go gdzieś zamknąć. Taka właśnie jest ta wasza spedalona tolerancja. Wszystkiego najgorszego cwelku i oby przy nastepnym swidrowaniu pekła ci dupa. Nie pozdrawiam chujku



Od protestów do pedofilii i homoseksualizmu (jako ogół)... Nieźle jesteś jebnięty - pomyliły ci się jednak tematy.

Sasker napisał/a:

Powiedz mi ze tak nie jest chujku. Jak ktoś nienawidzi pedalow to homofob i trzeba go usunac ze spoleczenstwa. Ta tolerancja dziala w 1 strone i to wkurwia najbardziej. Nie wiem po co marnuje czas na tlumaczenie czegokolwiek komus kto zamiast mozgu ma gowno a zamiast dupy wiadro bez dna od zabawy ze swoimi homo-kochasiami. Pierdol sie na cyce jasiu i kij ci w oko



Powiem więcej: każdego, kto nawołuje do nienawiści, morderstwa itd. należy usunąć ze społeczeństwa. Zwłaszcza debilów, którzy myślą, że ich niechęć do inno-seksualistów czyni ich ideologami prawicowymi.

Powiem ci coś jeszcze... PRL był bardzo konserwatywny światopoglądowo - temat pedałów, lesbijek, genderów i chuj tam jeszcze wie kogo, w ogóle nie istniał . Nie nazwiesz ich wobec tego 'lewakami'?
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2014-06-20, 0:41
dionizodoros napisał/a:

BRAWO SUAREZ I CAVANI!! Ja i moje kupony zawsze za was trzymaliśmy kciuki!!!

Btw. Powinna powstać konkurująca z FIFĄ organizacja piłkarska. Szychy z FIFY to faktycznie skurwysyny: oni w chuj zarabiają, kraje organizujące imprezy - tracą.

Jednak Polska jest w nieco lepszej sytuacji niż np. Ukraina czy Brazylia. Zachodnie firmy europejskie przenoszą swoje siedziby do Polski, jako do centrum europy wschodniej, ze względu na koszty pracy a także obiecane przez naszych rządzących inwestycje infrastrukturalne. Oby ci idioci chociaż o to zadbali...

Od protestów do pedofilii i homoseksualizmu (jako ogół)... Nieźle jesteś jebnięty - pomyliły ci się jednak tematy.

Powiem więcej: każdego, kto nawołuje do nienawiści, morderstwa itd. należy usunąć ze społeczeństwa. Zwłaszcza debilów, którzy myślą, że ich niechęć do inno-seksualistów czyni ich ideologami prawicowymi.

Powiem ci coś jeszcze... PRL był bardzo konserwatywny światopoglądowo - temat pedałów, lesbijek, genderów i chuj tam jeszcze wie kogo, w ogóle nie istniał . Nie nazwiesz ich wobec tego 'lewakami'?



Chuj że przenoszą jak większość ludzi pracuje za najniższa krajową a gówniana kawalerka śmierdząca grzybem kosztuje 600 zł. Zrobili sobie z Polski tanią siłę roboczą, Przemysł rozjebany, ceny rosną ale to nie ważne bo eurokołchoz dolożyl pare groszy do budowy wiejskiej drogi. Niech żyje Unia!
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-06-20, 0:42
Ale nie rozumiem, to że rząd Brazylii to cwele i zlecili Niemcom budowy stadionów zamiast zlecić firmom z Brazylii (Lub to że 3/4 ludzi tam mieszka w favelach a oni organizują MŚ?) - to jest powód do atakowania związku piłkarskiego URUGWAJU?? Tym lewakom to się zupełnie pojebało w głowach...
Zgłoś