18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Fikcja staje się faktem
saves • 2015-11-16, 20:49
To, z czego się śmialiśmy, podobnie jak Abelard Giza z drożdżówkami, zaczyna się realizować.

W Wielkiej Brytanii sąd odebrał dziecko matce i oddał je parze gejów. Sędzia Alison Russell, która - jak podkreśla brytyjski „Daily Mail” nie ma ani potomstwa ani męża - nazwała matkę manipulatorką i homofobką, przydzielając opiekę nad 15-miesięczną córką biologicznemu ojcu i jego partnerowi. Sprawa wzbudziła kontrowersje w Wielkiej Brytanii również ze względu na (ostatecznie wycofany) zakaz mówienia przez matkę o całej sprawie.

Szczegóły historii odebrania matce dziecka na rzecz dawcy nasienia, a prywatnie partnerowi biologicznego ojca, opisuje brytyjski „Daily Mail”. Sądowa batalia ma swój początek w 2013 roku, gdy doszło do sztucznego zapłodnienia matki. Dawcą nasienia był pochodzący z Rumunii przyjaciel kobiety, którego znała od lat. Umówili się, że ona zostanie matką i opiekunką, a on będzie mógł dziecko odwiedzać. Cała historia obróciła się przeciwko matce i dziecku, które zostało oddane parze homoseksualistów.

Sytuacja zaczęła się komplikować, gdy kobieta miała urodzić i termin porodu opóźniał się. Partner biologicznego ojca, gej twierdził, że brak wywoływania porodu stworzył bezpośrednie zagrożenie dla życia dziecka. Ku zaskoczeniu matki, kilka dni po urodzeniu dziecka - dostała list od prawnika reprezentującego dawcę nasienia. Mężczyzna domagał się prawa do opieki nad narodzoną dziewczynką.

Sprawa trafiła do sądu rodzinnego, gdzie sędzia Alison Russell wydała wyrok, zgodnie z którym córkę należy matce odebrać i oddać parze gejów. Sędzia - mimo faktu wieloletniej znajomości matki z przyszłym partnerem ojca - nazwała ją manipulatorką i homofobką, a w uzasadnieniu wyroku stwierdziła, że "nowe otoczenie dziecka pozwoli mu w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał".

Kobieta nie zamierza składać broni i skierowała sprawę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Jak podkreśla „Daily Mail”, sędzia, która wydała skandaliczny wyrok, jest feministką i sama nie ma ani potomstwa ani męża.

niezalezna.pl/72966-wielka-brytania-sad-kazal-matce-oddac-dziecko-parz...

Od siebie dodam, że artykuł przeczytałem dwukrotnie, gdyż nie bardzo wierzyłem w to, co czytam. Cywilizacja zachodnia musi upaść. Nie zasługujemy na to żeby żyć. A niech nas muslimy zalewają...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-11-16, 20:51 4
Jak taka pipa może być sędzią no jak?
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2015-11-16, 20:52
Feministki, napisałbym, że to gówno, ale co jest ono temu winne?
Zgłoś
Avatar
tomilol 2015-11-16, 20:56 72
Chciałoby sie napisać coś mądrego ale po prostu ręce opadają. Serio smutno patrzeć jak cywilizacja Europejska po prostu na naszych oczach upada a my jesteśmy totalnie bezsilni.
Zaczynam sie powoli cieszyć że kozojebcy robią te zamachy bo może sie ludziom sie otworzą oczy na tą lewacka propagandę i ogólną polityczną poprawność która nas otacza.
Zgłoś
Avatar
cholonek 2015-11-16, 21:04 3
Poczekajcie trochę... szmatogłowi zrobią z tym niebawem porządek.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2015-11-16, 21:12 7
W tym dziecku będzie drzemać coś innego niż tylko potencjał.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2015-11-16, 21:17 1
A mnie rozpierdala najbardziej źródło, to czasem nie portalik który parę lat temu, jeszcze za Ratzingera twierdził że w watykanie u władzy są kosmici, masoni czy inne cudo? To kolejny propagandowy magazynek (jak gw, ale jeszcze bardziej), coś dla ludzi żyjących w swojej paranoi i chcącej się w nią zagłębiać.

edit:
@saves
Każdy wie że gw to gówno, ale tak samo tvn, republika, trwam, onety, niezalezna, interie etc. Po tym idzie poznać osobę zagubioną że gotowa bronić jednego z tych portalików i twierdzić że ten akurat jest poważny, obiektywny, opiniotwórczy etc. Dla przykładu po samym wejściu na dany portal typu gw, albo niezalezną widać ich linię propagandową, widać ich sposób przedstawiania świata i subiektywny jego obraz. Popatrz na nagłówki, o czym piszą i jak wygląda ich narracja zwykłych wydarzeń.
Zgłoś
Avatar
saves 2015-11-16, 21:30 1
RottenFetus napisał/a:

A mnie rozpierdala najbardziej źródło, to czasem nie portalik który parę lat temu, jeszcze za Ratzingera twierdził że w watykanie u władzy są kosmici, masoni czy inne cudo? To kolejny propagandowy magazynek (jak gw, ale jeszcze bardziej), coś dla ludzi żyjących w swojej paranoi i chcącej się w nią zagłębiać.



Nie zgodzę się z Tobą. "Niezależna" przez lata z "Faktoidu" zaczęła się robić poważnym, opiniotwórczym portalem, zaś "Gazeta Wyborcza" przyjęła dokładnie odwrotny kierunek. Dziś bliżej jej do "Superexpresu" niż poważnego portalu. Na dodatek jest totalnie ocenzurowana.

edit w odpowiedzi na edit

I dlatego czytam między innymi i niezależną i gazetę wyborczą. Jeśli widzisz dwa skrajne punkty, to prawda leży pewnie gdzieś po środku. I nie, nie jestem gotów bronić żadnego z tych portali do ostatniej kropli krwi. Jak każdy, mam swój rozum i wyciągam swoje wnioski.
Zgłoś
Avatar
jakuzapk 2015-11-16, 22:37
Gdyby ktoś chciał mi dziecko zajebać, bo jestem homofobem to bym spierdolił do Meksyku jeszcze tego samego dnia.
Pojebało się lewactwu ale długo tak Europa nie pociągnie.
Albo zarżną nas szmatogłowe skurwysyny albo kolorowe ścierwo...
Zgłoś
Avatar
lapps 2015-11-17, 0:51 7
"nowe otoczenie dziecka pozwoli mu w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał".

w jaki sposob posiadanie dwoch ojcow moze w pelni wykorzystac mala dziew... o kurwa...
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2015-11-17, 0:54
Kto to kurwa jest ten Abelan Pizda? Nie czasami ta hujowa parodia standupowca?
Zgłoś
Avatar
Belzebiusz 2015-11-17, 1:08
Brytyjski wymiar sprawiedliwości to porażka.
Mojej znajomej ukradli rower i mimo tego, że były dowody w postaci nagrania, roweru stojącego na podwórku złodzieja i przyznania się do winy (!) sędzina uniewinniła oskarżonego, bo dowody były za słabe i zbyt łatwe do podważnia. >.<
Zgłoś
Avatar
P................8 2015-11-17, 1:50 5
Jak dobrze, że mieszkam w Polsce.
Zgłoś
Avatar
lith 2015-11-17, 1:53 5
Czyli zakładając, że to nie wyssana z palca historia- jakaś pierdolnięta feministka dała się zapłodnić gejowi, żeby zajść sobie w ciążę i wychowywać bachora bez ojca, a potem te geje wyruchały ja zabierając jej gówniaka. Niezależnie z kim ten dzieciak zostanie widzę tu ostrą patolę już w samych założeniach i dzieciak ma przejebane, więc nie wiem na chuj drążyć temat
Zgłoś
Avatar
kusiu175 2015-11-17, 2:08
Czytając informacje napływające ze świata mam ochotę odłączyć się od internetu i żyć w mojej spokojnej rzeczywistości. Znajomi, praca, imprezy, rodzina- zero homofobi, ksenofobi, rasizmu... po prostu jest to zbędne. A tak to czytam o kolejnej parze gejów z dzieckiem, napływem arabów, przekrętach itd...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie