18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12


Kobiety, wybuchy, walki wręcz, strzelaniny i oczywiście mocarny samochód czyli wszystko to co powinien posiadać dobry film akcji według prezenterów Top Gear.
Zgłoś
Avatar
vass 2012-01-05, 17:51
tofur napisał/a:

@vass

głupoty waćpan gadasz. i kiedyś i dzisiaj są robione samochody zajebiste, z duszą, na widok których staje pała i zwykłe, nijakie wozidełka. Ogólnie wkurwia mnie to bezkrytyczne gloryfikowanie motoryzacyjnej historii, że niby kiedyś to wszystko było ultra zajebiste a teraz sam syf, kiła i mogiła... i nawet nie chce mi się wysuwać jakichkolwiek argumentów przeciw tej teorii... Poza tym co to znaczy, że każdy samochód MIAŁ duszę i swoją historię? niektóre, owszem, mają i jedno i drugie ale po upływie iluś tam lat. Za 20-30-40 lat tak samo będzie ze współczesnymi nam samochodami. kolejny, kurwa, koneser... No i w końcu jeśli masz problem z rozpoznaniem marki bez znaczka na masce, to w temacie nie powinieneś się wypowiadać


Pierdolisz.
Nie jarzysz o czym piszę, to się nie wypowiadaj. Nie porównuje zaawansowania technicznego, tylko wygląd samochodów. Mi się podobają stare samochody, a jak tobie nie to masz prawo mieć swoje zdanie. Tylko na chuj się do mnie odnosisz.Napisz co myślisz i wszystko.
Zgłoś
Avatar
Pzlm28 2012-01-05, 19:09
Nie 80 lat tylko 70...
Zgłoś
Avatar
kaelem 2012-01-05, 19:41
0:59 - młoda Anna Grodzka? :|
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-01-05, 19:47
Dajcie już na luz z tymi kartonami i M jak Miłośc... Staje się to żenująca a nie śmieszne...
Fejsbukowy humor, kurwa...
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-05, 20:18
vass,

stary, może na początek jeszcze raz albo dwa sam przeczytaj to co napisałeś w poprzednim poście, to może "zajarzysz" o co mi chodzi. Z mojej strony ani słowa o technologii, wiec nie wiem skąd ten wniosek. Podpowiem: samochód który tak ci się podoba był produkowany głównie w latach 80. pooglądaj sobie auta z tego okresu i zastanów się czy nadal podobają ci się "stare" samochody. Stąd mój wkurw na wszystkich "internetowych koneserów" którzy generalnie w dupie byli, gówno widzieli. tyle
Zgłoś
Avatar
vass 2012-01-05, 21:03
tofur napisał/a:

vass,

stary, może na początek jeszcze raz albo dwa sam przeczytaj to co napisałeś w poprzednim poście, to może "zajarzysz" o co mi chodzi. Z mojej strony ani słowa o technologii, wiec nie wiem skąd ten wniosek. Podpowiem: samochód który tak ci się podoba był produkowany głównie w latach 80. pooglądaj sobie auta z tego okresu i zastanów się czy nadal podobają ci się "stare" samochody. Stąd mój wkurw na wszystkich "internetowych koneserów" którzy generalnie w dupie byli, gówno widzieli. tyle


Ja pierdole, ale Ty tępy jesteś, jak Ci się nie podobają, to ja Cie nie przekonuje, że są piękne, tylko wyrażam swoje zdanie kurwa
Zgłoś
Avatar
kryzcho31 2012-01-05, 21:04
pl.wikipedia.org/wiki/Jensen_Interceptor
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-05, 21:39
@up
Ha! myślałem, że to capri podobne dosyć
Zgłoś
Avatar
ringus 2012-01-05, 21:41
tofur napisał/a:

@up
Ha! myślałem, że to capri podobne dosyć



Nie bez kozery film nazywa się "The Interceptors"
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-05, 21:46
ringus,

hehe, racja:) wolno kleje dzisiaj
Zgłoś
Avatar
x................1 2012-01-05, 22:23
0:31 Wjechał w kartony i żyje. To już raczej film fantasy , a nie akacji ; )

hyh
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-01-05, 23:37
@up
Czad
Zgłoś