18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Film dla prawdziwych tuningowych wymiataczy, miłośników sztuki w każdej postaci!

UWAGA! Film ocieka dobrym gustem, smakiem i poprawną polszczyzną!

Zgłoś
Avatar
dkmgtc88 2013-01-04, 11:05
Włożyłem do swojej astry kombii amelininowe dywaniki, mogę jechać?
Zgłoś
Avatar
PaulBZWNGR 2013-01-04, 11:26
Nie ma to jak wejść do samochodu i zadać pytanie "Co tutaj się dzieje?"... Za niedługo panią reporterkę zobaczymy w TVP Info, albo innym TVN24 pewnie...
Zgłoś
Avatar
brK. 2013-01-04, 11:28 5
M@peT napisał/a:

Jak widzę na krakowskich ulicach te kurwy KBC, KWI, KBR, KNT, RST, KOS, KOL i inne cioty to mi się nóż w kieszeni otwiera ( nawet jak go nie mam) Przyjedzie wieśniak do miasta i nie wie jak się zachować na skrzyżowaniu czy rondzie.


Wahahaha mojej rejestracji nie wymieniłeś, a też z okolic jestem, aczkolwiek buraki z rejestracją KR to pierdoleni królowie szos, spotkaj takiego na autostradzie to chuj jedzie lewym pasem 120 choćby miał kolejne dwa wolne obok siebie, ale przecież to jedzie wielki kurwa PAN z KRAKOWA!
Zgłoś
Avatar
JarekBestia 2013-01-04, 11:28
Sprzet audio moze maja fajny ale taka hujową muze puszczaja, ze szok.
Zgłoś
Avatar
bombel90 2013-01-04, 12:25 1
skoro komuś samochód jest potrzebny do wożenia głośników i światełek, to ok wyobrażam sobie 4 osoby w takim samochodzie jadących na wakacje z bagażami na kolanach, bo przecież w bagażniku głośniki.
Zgłoś
Avatar
Kozikrk 2013-01-04, 14:15
Witam! rzadko coś komentuję, ale kurde wieś tuning muszę obsmarować. Ani to nie JDM ani German !!
Z tego co widzę, włosy na żelu, łańcuchy na szyi , formy wypowiedzi też na wysokim poziomie... z tego wszystkiego hania dawała rade, ale środek bieda (chodzi mi o gust) !!!! W tuningu nie chodzi o to żeby wydać gruby hajs, chodzi o to żeby robić modyfikacje z gustem !!
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-01-04, 14:33
Tak... ten gość od Audi, na samym początku, po prostu powala elokwencją i sposobem wypowiedzi -_-
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2013-01-04, 14:45
O kurfa leżę i kwiczę. Pierwsza auto rozpierdala system
Zgłoś
Avatar
M................d 2013-01-04, 15:12
Wyniki w dbdragu powalające : phaha
Zgłoś
Avatar
apollo1132 2013-01-04, 15:34
" To jest jeden samochód, który właśnie mam taki stuningowany, nie, no i po prostu no wszystko przy nim zrobię, wszystko zrobić przy nim, dbam o niego, nie, żeby to wiadomo jakoś, jakoś tam wyglądało ''

Więcej nie trzeba
Zgłoś
Avatar
blackbird969 2013-01-04, 16:01
ja pierdole.. dziennikarka też inteligencją nie grzeszy "o co chodzi z tymi drzwiami?" pytanie przy każdym samochodzie
90% imprezy = wieś tańczy i śpiewa
Zgłoś
Avatar
M@peT 2013-01-04, 16:11
Matius. napisał/a:

Kurwa jakim trzeba być kretynem żeby wsadzić do Audi B5 grill z B7 no ni chuja to wygląda.
Tak, jeżdże B5.



@up nie jesteś sam
brK. napisał/a:


Wahahaha mojej rejestracji nie wymieniłeś, a też z okolic jestem, aczkolwiek buraki z rejestracją KR to pierdoleni królowie szos, spotkaj takiego na autostradzie to chuj jedzie lewym pasem 120 choćby miał kolejne dwa wolne obok siebie, ale przecież to jedzie wielki kurwa PAN z KRAKOWA!


KRA, lub KMY innych wieśniaków szukających pracy w krakowie już chyba niema. A rodowity krakowianin szuka tej pracy i nic! Bo jakieś wieśniaki się instalują do miasta. Powinny być bramki przed wjazdem do Krakowa.

btw. aż dziw, że nie dostałeś warna za capsa No chyba, że na Shifcie leciałeś.
Zgłoś
Avatar
sizar11 2013-01-04, 16:38
"Tam jest 200 koni przy tym samochodzie".
Zgłoś
Avatar
Mortyu 2013-01-04, 16:53
Piwo jeśli ktoś zgadnie co to za nuta w tle 35-43sec ;p
Zgłoś
Avatar
kielek 2013-01-04, 17:02
Nie prawidłowy opis. Tuning polega na poprawie własności jezdnych i dynamiki auta, a nie na pokazaniu jak moiżna auto zniszczyć i ile to ja mam słomy w butach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie