18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Film dla prawdziwych tuningowych wymiataczy, miłośników sztuki w każdej postaci!

UWAGA! Film ocieka dobrym gustem, smakiem i poprawną polszczyzną!

Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2013-01-04, 17:23
widzę że na wieś dotarła pierwsza część szybkich i wściekłych, takie trendy w tuningu były jakieś 10 lat temu
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-01-04, 17:42
Oczywiście fajnie jak autko jest zadbane i ładnie wygląda. Szpecenie auta jakimiś ławeczkami czy innymi 'aerodynamicznymi' częściami tylko po to by wyglądało na sportowe, to buractwo.
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-01-04, 18:12
Cytat:

UWAGA! Film ocieka dobrym gustem, smakiem i poprawną polszczyzną!



Kurwa, weźcie mi powiedzcie, bo szukam, szukam, szukam i za chuja tego dobrego gustu nie widzę, tylko same plastikowe zabawki najebane neonami i chińską elektroniką. Na wyrywanie lasek z gimbazy albo dysce w remizie to może i się nada...
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-01-04, 18:57
Dałem piwo za auta ale jak zacząłem ich słuchać coraz dalej to tak jakby żałuję...
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2013-01-04, 20:14
Ja wszystko rozumiem, są gusta i guściki, ale drzwi Lamborghini pasują tylko do jednej marki. Zakładanie ich do Opla, Audi czy czegokolwiek innego (japońskiego, francuskiego, amerykańskiego-jeden chuj) to kurwa szczyt bezguścia i szpanerstwa. Ale najważniejsze że kosztowały taczkę pieniędzy... A żeby uprzedzić hejtów to jestem jak najbardziej za tuningem jeśli ktoś lubi pogrzebać coś przy silniku albo delikatnie z zewnątrz, często pomaga on wyciągnąć z samochodu taki potencjał jaki fabryka na tamte czasy nie mogła, ale w większości przypadków występujący na tym filmiku "tuning" to AGROtuning...
Zgłoś
Avatar
cenay 2013-01-04, 20:23 1
"Mieszkam na wsi" - stwierdzenie całkowicie zbędne.
Zgłoś
Avatar
apoteoza666 2013-01-04, 21:47
Wstyd mi za tych ludzi... co za kurwa debile wyrzucają pewnie kilkanaście albo kilkadziesiąt klocków na to, żeby go było słuchać. żeby to jeszcze puścili coś w tych subuferkach, wzmacniaczach i innych LCDbajerach. A śmignie ich stare bmw, czy cinkoczłento na sterydach bo im 120KM wystarczy... Na szybach to powinni jeszcze sobie naklejki porobić "patrz jestem debilem, nie szanuje siebie i pieniędzy moich rodziców". Tak jestem z okolic Bochni.
Zgłoś
Avatar
Y0SH 2013-01-05, 8:30
Furki jak marzenie - stare A4 - lakier kameleon, drzwi lambo i EFEKT DYMU xD xD xD Tak nawiasem mówiąc 2.8 V6 w zależności od rocznika ma 174 KM lub 193 KM. Także nie 200 tylko 193, ale pajac musi zaokrąglić w górę żeby lepiej brzmiało.
CRX to już w zasadzie zabytek, mimo to zabudowa audio w bagażniku, żeby otworzyć klapę i szpanować xD Cena tuningu i sprzętu pewnie przekraczała wartość samochodu 5x - no ale po co pozbyć się starego szrota jak można z 30k zł włożyć i zrobić wiochę stulecia
Zgłoś
Avatar
endriuksp666 2013-01-06, 2:27
M@peT napisał/a:

Jak widzę na krakowskich ulicach te kurwy KBC, KWI, KBR, KNT, RST, KOS, KOL i inne cioty to mi się nóż w kieszeni otwiera ( nawet jak go nie mam) Przyjedzie wieśniak do miasta i nie wie jak się zachować na skrzyżowaniu czy rondzie.



Zapomniałeś Dodać SBE

ogólnie wieś nad wśią , chyba dalej żyją w latach 90 i za dużo grają w undergrounda 2 ... jak zobaczyłem tą asterke to padłem i do tego każdy musi mieć " lambodorsy" jak to powiedział pan wieśniak z opelka "lambodrzwi" ... krowy karmić a nie po zlotach sie bujać
Zgłoś
Avatar
brK. 2013-01-07, 22:47
M@peT napisał/a:

Powinny być bramki przed wjazdem do Krakowa.


Już jedne są

No i ja sporadycznie w Krk jestem, a pracy tam nie szukam
Zgłoś