18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Siemka, ogólnie często oglądam filmy i natrafiłem na filmwebie na ten film:

Wiem, że powiecie abym wypierdalał na kwejka i ogólnie gdzie tu sadistic. Sadistic jest, bo jeśli jesteś prawdziwym sadolem - spróbuj to obejrzeć w całości. Film o zięciu żydzie, chińczyku, arabie i murzynie, ja nie mogłem, za bardzo wkurwiała mnie ta propaganda multikulti i jakie to wszystko kolorowe. Tym bardziej dobił mnie zachwyt polaków w komentarzach na filmwebie :
filmweb.pl/film/Za+jakie+grzechy%2C+dobry+Bo%C5%BCe-2014-714022/discussion

No nie umiem tego zrozumieć, ale okej, nawet oceniając na podstawie gatunku, gry aktorskiej i humoru to można dać z 3 gwiazdki bo śmiechłem pod nosem może 3 razy a takto same suchary i częściej żenował niż rozśmieszał.
Napiszcie swoją opinię tutaj jak odważycie się do tego podejść
Zgłoś
Avatar
S................e 2017-02-16, 17:39 10
ty wiesz że ten film już jest tak stary jak twoja matka? Poza tym nawet spoko komedia więc chuj tam nie sadyzm.
Zgłoś
Avatar
se7en 2017-02-16, 17:41 4
Nie dajesz piw fantastico to się nie odzywaj, a film ma 3 lata, tyle ile twoja dziewczyna.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-02-16, 17:41 10
Po obejrzeniu tego filmu ucieszyłem się, że mieszkam w "zacofanej" Polsce, a nie "nowoczesnej" Francji.
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-02-16, 17:47 9
se7en napisał/a:


Tym bardziej dobił mnie zachwyt polaków w komentarzach na filmwebie :
filmweb.pl/film/Za+jakie+grzechy%2C+dobry+Bo%C5%BCe-2014-714022/discussion

No nie umiem tego zrozumieć, ale okej, nawet oceniając na podstawie gatunku, gry aktorskiej i humoru to można dać z 3 gwiazdki bo śmiechłem pod nosem może 3 razy a takto same suchary i częściej żenował niż rozśmieszał.
Napiszcie swoją opinię tutaj jak odważycie się do tego podejść



filmweb to pedalski portal. swego czasu wspierali gejow otwarcie przy jakiejs tam okazji, wiec sie nie dziw, ze tylu pojebow tam siedzi

a ogladac nie mam zamiaru

juz wole chinskie kino akcji
Zgłoś
Avatar
IncooFukOfff 2017-02-16, 17:48 3
Co to gówno tu robi
Zgłoś
Avatar
se7en 2017-02-16, 17:51 5
IncooFukOfff napisał/a:

Co to gówno tu robi


Też nie wiem poco wszedłeś w ten temat.
Zgłoś
Avatar
pikpok 2017-02-16, 17:52 1
To film oparty ma faktach, teraz wydupcaj
Zgłoś
Avatar
decode21 2017-02-16, 17:58 2
Widziałem, nie warty polecenia. Poza tym co w trajlerze nic więcej nie ma.
Zgłoś
Avatar
S................e 2017-02-16, 18:29 2
se7en napisał/a:

Nie dajesz piw fantastico to się nie odzywaj, a film ma 3 lata, tyle ile twoja dziewczyna.



Ja nie daje mu piw za to z tego co widzę ty mu dajesz dupy.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2017-02-16, 23:58 3
a jakby ktoś miał takie córki na prawdę? ciapa , czarnuch itp nic tylko się wieszać
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2017-02-17, 0:40 1
Rozumiem wszystko prócz jednego. Co to do kurwy nędzy znaczy ŚMIECHŁEM ?!
Zgłoś
Avatar
Erni90 2017-02-17, 0:43 1
i żadnego normalnego białego mężczyzny no spoko kurwa spoko dobrze wiedzieć, że jak mnie ktoś odjebie to nikt o mnie nie będzie pamiętał
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-02-17, 10:27 7
Ja tam objeżdżałem, nawet spoko lekka komedyjka.
Wystarczy mieć odpowiednie nastawienie do tematu, czyli:
1. Dobrze tak francuzom - heretykom, królobójcom i tchórzom.
2. Całe szczęście że u nas tak nie jest.
Zgłoś
Avatar
M................w 2017-02-17, 12:54 43
Jeden z tych "pedałów" na filmwebie mnie wyręczy:

"Jesli ktoś uważa, że ten film promuje polityczną poprawność, to chyba oglądał coś innego albo jest tępakiem. Film pokazuje prostą uniwersalną prawdę, że uprzedzenia na tle rasowym i narodowościowym są w każdym z nas i są rzeczą zupełnie normalną. Paranoja politycznej poprawności może natomiast doprowadzić do absurdów jak np. kobieta odwiedzająca psychiatrę ze strachu, że jest "rasistką".

Bardzo dobrze jest pokazane w filmie, że rasizm i ksenofobia działają w obie strony i tak samo Żydzi, Muzułmanie, Chińczycy i Czarni kierują się stereotypami i potrafią być do siebie nawzajem negatywnie nastawieni. Największym rasistą w filmie zresztą jest murzyn.

Poza tym głównym przesłaniem film jest po prostu zabawny i dobrze zrobiony. Polecam każdemu, bo to miła odmiana w ugrzecznionym francuskim kinie gdzie nie wolno ostatnimi czasy zażartować z nikogo poza białymi."

Sam oglądałem ten film jakiś czas temu i raczej nie wychwalał on multikulti...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie