18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
film na dobry chill
Dr.drax • 2014-11-21, 17:30
Nie wiem jak to opisać Efekt wczorajszej nudy miłego oglądania
im więcej samobójców tym mniej samobójców

Zgłoś
Avatar
padi666 2014-11-22, 1:28
coś wam napisze chujki. walcze z deprechą od 9 lat. żyję z tym gównem i daję radę, głównie dzięki sadolom, witam i pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Fuzionek 2014-11-22, 1:43
@up

umrzyj
Zgłoś
Avatar
ssadol 2014-11-22, 1:46 1
skrozal napisał/a:

Jak mnie te samobójce wkurwiają. Życiowe cioty co nie są w stanie zderzyć się z rzeczywistością bo ciągle żyja w wymyslonym przez siebie świecie. Może to i dobrze, ze się sami eliminują bo po prostu nie sa w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Coś nie pójdzie po ich myśli i łolaboga tragedia. Chuj, ze chłopak/dziewczyna/mąż/żona/ogólnie pojęta rodzina będzie cierpieć, będą się zastanawiać dlaczego i obwiniać siebie nawzajem, ja jestem ważny i ja się zabiję.



Nie żebym bronił samobójców, ale są takie rzeczy jak choroby psychiczne
Depresja jest jedną z nich i polega m.in. na skurwieniu w wytwarzaniu neuroprzekaźników, co nie musi być efektem "trudów życia".
Ot taki Robin Wiliams ostatnio kopnął sobie w kalendarz a raczej problemów nie miał

A co do cięcia się - na hardzie jest wiele zapaleńców, którym to sprawia przyjemność

Przez takie pierdolenie jak twoje, ludzie mający myśli samobójcze wstydzą się do tego przyznać i się zabijają. A można przecież skorzystać z pomocy lekarza, nafaszerować się pigułami, albo czasami po prostu pogadać z psychologiem
Zgłoś
Avatar
Pshemo92 2014-11-22, 4:08
Wiem, że zaraz zostanę zjebany za hibop, ale ten kawałek idealnie pokazuje podejście do samobójców. (swoją drogą, typ byłby idealnym użytkownikiem harda tutaj)

youtube.com/watch?v=6cIaJItiLwY
Zgłoś
Avatar
Pan.Umrzyj 2014-11-22, 5:54 1
Pierdolicie, jak nie mają zobowiązań to mogą sobie umierać. Powinno się to im jakoś ułatwić a nie w takie barbarzyńskie sposoby muszą się bawić.
Zgłoś
Avatar
S................s 2014-11-22, 7:24
Zgadzacie się ze mną że powinna być kara śmierci dla samobójców?
Zgłoś
Avatar
Panich 2014-11-22, 11:00 1
ty chory chuju
Zgłoś
Avatar
pozorny 2014-11-22, 11:51 1
Dr.drax napisał/a:

Nie wiem jak to opisać Efekt wczorajszej nudy miłego oglądania



Jesteś wstrętny! Przez ciebie już w życiu sobie żył nie podetnę...
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-11-22, 12:33 1
Patrzcie kurwa, kiedyś depresji nie było i ludzie żyli
Zgłoś