18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
Potępiam wszelką nadgorliwość i skrajności. Inni ludzie też chcą już normalności.
I bez względu na to jak się nastroje społeczne zmienią to nigdy nie dam się poszczuć na Ukraińców, którzy się tu zadomowili żyją i uczciwie pracują.
Wy też nie bądźcie, tacy jak ten pan na filmie nie szufladkujcie ludzi i nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka.
Tylko spokój może nas uratować przed tym, co szykują nam polityczne zera, jeśli chodzi o gospodarowanie krajem, lecz te same zara są ekspertami intryg w tym, jak dzielić ludzi i napuszczać jednych na drugich.
Starszy człowiek, który tak mnie atakował, gdy się zmieni oficjalna narracja to automatycznie zmieni poglądy o 180 stopni to już ten typ,
który zawsze popiera to, co się aktualnie popiera. I choćby go politycy 100 razy oszukali to zawsze jest pewien, że ten 101 raz mówią prawdę.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-09, 22:59
Nie kumam, ten nagrywany dobrze gada
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-07-09, 22:59 3
Do kosza z tym gównem.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-09, 23:05
Co on kurwa za jakieś bzdury wypisuje Japierdole

[ Dodano: 2024-07-09, 23:07 ]
Sory że tak dopisuje i chujowo to wygląda ale po prostu nie dowierzam co ten typ pierdoli Majdan sponsorowany przez Amerykanów ooo cie chuj
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-09, 23:20 2
MysteryMan napisał/a:

Co on kurwa za jakieś bzdury wypisuje Japierdole
Sory że tak dopisuje i chujowo to wygląda ale po prostu nie dowierzam co ten typ pierdoli Majdan sponsorowany przez Amerykanów ooo cie chuj



No tak, przecież to oddolny ruch kobiet i dzieci był, wyszły na ulice bo taka tyrania Rosjan na Ukrainie była... Ten nagrywany jest pierdolnięty psychicznie a Ty go bronisz
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-07-09, 23:22 1
Majdan sponsorowany przez Amerykanów ooo cie chuj



to że majdan był sponsorowany przez amerykanów, to od dawna oczywista oczywistość.
Przecież Wiktoria Nuland (przedstawicielka depart..stanu usa) nawet powiedziała kwotę jaką wydano na tę destebalizację.
Sprawdź sobie np. na wikipedii kiedy soros dostał 2 ordery włądz ukraińskich "za zasługi". W 2015 r. tj. rok po majdanie po obraniu (niedemokratycznie) nowych władz.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-09, 23:23
Siriuz napisał/a:

No tak, przecież to oddolny ruch kobiet i dzieci był, wyszły na ulice bo taka tyrania Rosjan na Ukrainie była... Ten nagrywany jest pierdolnięty psychicznie a Ty go bronisz



Co tam onucko seplenisz ?

[ Dodano 2024-07-09, 23:26 ]
sberek38 napisał/a:

Majdan sponsorowany przez Amerykanów ooo cie chuj
to że majdan był sponsorowany przez amerykanów, to od dawna oczywista oczywistość.
Przecież Wiktoria Nuland (przedstawicielka depart..stanu usa) nawet powiedziała kwotę jaką wydano na tę destebalizację.
Sprawdź sobie np. na wikipedii kiedy soros dostał 2 ordery włądz ukraińskich "za zasługi". W 2015 r. tj. rok po majdanie po obraniu (niedemokratycznie) nowych władz.



Nie wiem gdzie ty masz takie informacje podane na Wikipedii, tam opis sytuacji i przyczyny jest dość dokładny i raczej nie ma tam napisane iż było to spowodowane przez Amerykanów
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-09, 23:31 1
MysteryMan napisał/a:

Nie wiem gdzie ty masz takie informacje podane na Wikipedii, tam opis sytuacji i przyczyny jest dość dokładny i raczej nie ma tam napisane iż było to spowodowane przez Amerykanów



Jest w oficjalnych dokumentach rządowych dostępnych w Internecie w domenie .gov

Jebane lewactwo to kurwa robaki bez wiedzy, bez kompetencji i z przerośniętym ego.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-09, 23:32
Siriuz napisał/a:

Jest w oficjalnych dokumentach rządowych dostępnych w Internecie w domenie .gov
Jebane lewactwo to kurwa robaki bez wiedzy, bez kompetencji i z przerośniętym ego.



To podaj link geniuszu Tak tak jestem lewakiem co jeszcze śmiesznego napiszesz ?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-09, 23:45
MysteryMan napisał/a:

To podaj link geniuszu Tak tak jestem lewakiem co jeszcze śmiesznego napiszesz ?



A pierdole to, sam sobie poszukaj. Jak masz co najmniej dwie szare komórki to sobie poradzisz. Może @sberek38 ma przypadkiem pod ręką to Ci pomoże. Ja mam lepsze rzeczy do robienia niż niańczyć wyprane propagandą mózgi. Może któregoś innego dnia będę miał więcej cierpliwości.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-09, 23:58
Siriuz napisał/a:

A pierdole to, sam sobie poszukaj. Jak masz co najmniej dwie szare komórki to sobie poradzisz. Może @ ma przypadkiem pod ręką to Ci pomoże. Ja mam lepsze rzeczy do robienia niż niańczyć wyprane propagandą mózgi. Może któregoś innego dnia będę miał więcej cierpliwości.



Co nima? Ah jak mi przykro, mówisz o wypranych mózgach od propagandy ? To ty jak dobrze kojarzę odsyłałeś do kacapskiej propagandy i pieprzyłeś że to rzetelne źródła. Masz lepsze rzeczy do robienia coś nie sądzę patrząc iż twój profil jest młodszy od mojego o rok ty masz 2800 postów gdy ja 230 to mogę śmiało założyć że dupy od komputera nie podnosisz. Więc wysil się i znajdź piwniczaku.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-07-10, 0:03
Siriuz napisał/a:

Jest w oficjalnych dokumentach rządowych dostępnych w Internecie w domenie .gov
Jebane lewactwo to kurwa robaki bez wiedzy, bez kompetencji i z przerośniętym ego.



O orderach za zasługi dla sorosa znajdziesz dane pod hasłem,,, George Soros
Temat jest sucharem, więc nie chce mi się pisać o rzeczach oczywistych do jednej osoby.
Musisz sobie radzić sam, to że majdan był sfinansowany przez służby USraelskie (że tak ogólnie to nazwę) to fakt bezsprzeczny.
W ruch oddolny wierzą tylko lemingi wychowane przez mainstrem

[ Dodano 2024-07-10, 00:05 ]
MysteryMan napisał/a:

To podaj link geniuszu Tak tak jestem lewakiem co jeszcze śmiesznego napiszesz ?



To że jesteś lewakiem to mały pikuś, ty jesteś totalnie nieświadomy otaczajacej cie rzeczywistości. Produkt doskonały mainstremu

[ Dodano 2024-07-10, 00:06 ]
Siriuz napisał/a:

No tak, przecież to oddolny ruch kobiet i dzieci był, wyszły na ulice bo taka tyrania Rosjan na Ukrainie była... Ten nagrywany jest pierdolnięty psychicznie a Ty go bronisz



Sorki, pomyliłem cytaty i pierwsza część też była skierowana do tego nieświadomego niczego lewaka
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-10, 0:22
sberek38 napisał/a:

O orderach za zasługi dla sorosa znajdziesz dane pod hasłem,,, George Soros
Temat jest sucharem, więc nie chce mi się pisać o rzeczach oczywistych do jednej osoby.
Musisz sobie radzić sam, to że majdan był sfinansowany przez służby USraelskie (że tak ogólnie to nazwę) to fakt bezsprzeczny.
W ruch oddolny wierzą tylko lemingi wychowane przez mainstrem
To że jesteś lewakiem to mały pikuś, ty jesteś totalnie nieświadomy otaczajacej cie rzeczywistości. Produkt doskonały mainstremu
Sorki, pomyliłem cytaty i pierwsza część też była skierowana do tego nieświadomego niczego lewaka



No dostawał medale : Order Wielkiego Księcia Giedymina II klasy (Litwa, 1995)[8][9]
Krzyż Komandorski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej (Polska, 1996)[10]
Order Krzyża Ziemi Maryjnej I klasy (Estonia, 1998)[11]
Order Trzech Gwiazd III klasy (Łotwa, 2002)[12]
Order „Manas” (Kirgistan, 2003)[13]
Krzyż Wielki Orderu Zasługi Republiki (Węgry, 2004)[14]
Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi (Polska, 2012)[15][16]
Order „Za zasługi” (Ukraina, 2015)[17]
Order Wolności (Ukraina, 2015)[18]
Krzyż Komandorski I Klasy Odznaki Honorowej za Zasługi dla Republiki Austrii (Austria, 2019)[19]

I co w związku z tym ? Cóż szczerze powiedziawszy wy trochę zachowujecie się jak "lewacy" używacie tego słowa na prawo i lewo gdy nie zgadzacie się z rozmówcą tak jak właśnie robią "lewacy" faszyści rasiści itp itd. To już się kurwa nudne robi, co do mainstreamu sram na to co popularne i osobiście to potępiam"choć tu kwestia co ktoś rozumie jako mainstream", " ty jesteś totalnie nieświadomy otaczajacej cie rzeczywistości" W jakiej kwestii jestem nieświadomy ? Że nie znam jakiegoś typa co dostał medal ? W chuju go mam istotne dla mnie jest to że Ukraina została zaatakowana przez imperialny kraj, kraj który nam grozi kraj który razem z Białorusią sprowadza brudasów na naszą granice i jeden z tych jebanych brudasów zamordował naszego żołnierza . Nie wiem co tu się doszukiwać jest to kurwa czarno na białym kto kogo zaatakował jebać roSSję,

[ Dodano 2024-07-10, 00:24 ]
I to kto tu jest agresorem.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-07-10, 16:56 1
MysteryMan napisał/a:

No dostawał medale : Order Wielkiego Księcia Giedymina II klasy (Litwa, 1995)[8][9]
Krzyż Komandorski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej (Polska, 1996)[10]
Order Krzyża Ziemi Maryjnej I klasy (Estonia, 1998)[11]
Order Trzech Gwiazd III klasy (Łotwa, 2002)[12]
Order „Manas” (Kirgistan, 2003)[13]
Krzyż Wielki Orderu Zasługi Republiki (Węgry, 2004)[14]
Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi (Polska, 2012)[15][16]
Order „Za zasługi” (Ukraina, 2015)[17]
Order Wolności (Ukraina, 2015)[18]
Krzyż Komandorski I Klasy Odznaki Honorowej za Zasługi dla Republiki Austrii (Austria, 2019)[19]
I co w związku z tym ? Cóż szczerze powiedziawszy wy trochę zachowujecie się jak "lewacy" używacie tego słowa na prawo i lewo gdy nie zgadzacie się z rozmówcą tak jak właśnie robią "lewacy" faszyści rasiści itp itd. To już się kurwa nudne robi, co do mainstreamu sram na to co popularne i osobiście to potępiam"choć tu kwestia co ktoś rozumie jako mainstream", " ty jesteś totalnie nieświadomy otaczajacej cie rzeczywistości" W jakiej kwestii jestem nieświadomy ? Że nie znam jakiegoś typa co dostał medal ? W chuju go mam istotne dla mnie jest to że Ukraina została zaatakowana przez imperialny kraj, kraj który nam grozi kraj który razem z Białorusią sprowadza brudasów na naszą granice i jeden z tych jebanych brudasów zamordował naszego żołnierza . Nie wiem co tu się doszukiwać jest to kurwa czarno na białym kto kogo zaatakował jebać roSSję,
I to kto tu jest agresorem.



kIlka ostatnich zdan pokazuje dobitnie, że jestes ulepiony z mainstreamowego gówna. Ale temat pięknie zmieniłeś...
Jak doczytasz coś o roli amerykanów to wróc tu, ja nie będę za ciebie szukał źródeł, mainstrem tym bardziej
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-10, 23:53
sberek38 napisał/a:

kIlka ostatnich zdan pokazuje dobitnie, że jestes ulepiony z mainstreamowego gówna. Ale temat pięknie zmieniłeś...
Jak doczytasz coś o roli amerykanów to wróc tu, ja nie będę za ciebie szukał źródeł, mainstrem tym bardziej



Bla bla bla ;p

[ Dodano 2024-07-10, 23:54 ]
Kacapskie źródło to nie źródło ;p

[ Dodano 2024-07-11, 00:00 ]
A tak z czystej ciekawości podaj mi źródła skąd bierzesz informacje bo coś czuję że to może być zabawne
Zgłoś