18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mygyry 2016-09-20, 9:52
W całej europie imigranci im flash moby organizują a u nas zaścianek...
Zgłoś
Avatar
r................4 2016-09-20, 10:09
Za PIS nie jestem ale Legutko ma bardzo dobre wystąpienia , podobnie do Korwina
Zgłoś
Avatar
The_Mountain 2016-09-22, 3:56 1
jestescie tchorzami i nierobami. UE ma super potencjal, ale ma wiele wad, ktorych naprawienie musi zajac duzo czasu. Byloby szybciej, gdybyscie zamiast 'zniszczyc' ue pomogli ja naprawic, ale po co. Lepiej byc jak Korwin, oklamac polakow ze zniszczy sie UE od srodka, a potem pobierac tlusta europoselska diete, spiac na obradach
Zgłoś
Avatar
lesiot 2016-09-22, 11:30 2
Jak to się jeszcze nazywało Wspólnota Europejska to było dobre... ale dzięki Lechowi Kaczyńskiemu i PiSowi, którzy aż zadyszki dostawali i spazmów na traktat Lizboński powstał ten durny twór UE, który narzuca swoje prawa ponad prawa narodów.
Droga którą proponuje obecnie PiS, czyli jeszcze gorsze uzależnienie od Unii, jeszcze większy socjalizm, jest bardzo złą drogą i nikt nie musi niszczyć od środka, bo UE w końcu sama padanie.
Zmiany jakie zaszły w UE w stosunku do Wspólnoty Europejskiej, są nie do cofnięcia od tak... niestety, trzeba rzeźbić w gównie, do którego wepchnęli nas L. Kaczyński i spółka.
Zgłoś
Avatar
PC_Majster_GNU 2016-09-22, 20:16
Lewica wpuściła raka do UE, a nie osoby które potrzebowały pomocy.
Teraz to jest nowotwór złośliwy, który mimo temu że rakotwórczej substancji zabraknie to on żerując na socjale się rozmnoży i pochłonie resztę naszej kultury.
Wiem że lewica chciała dobrze, ale jej zbyt mocno odbiło
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2016-09-23, 11:06
The_Mountain napisał/a:

UE ma super potencjal, ale ma wiele wad, ktorych naprawienie musi zajac duzo czasu.


W zasadzie z ZSRR było podobnie. Tylko mniej oficjalnie.
Zgłoś
Avatar
N................y 2016-09-24, 13:51 1


@Imie_jego_44 jak tam kurs rubla ruski trollu ?
Zgłoś