18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Film zachwyca swoją artystyczną stylistyką i ujęciami.
Jeśli ktoś ma więcej, to proszę o kontakt. Szczególnie interesują mnie filmy z serii Salil al Sawarim (były chyba 3). Ja od siebie, wrzuciłem na tej stronie jeszcze kilka ich teledysków (Teledysk ISIS ...).


2021-10-20, 23:23
Masz gdzieś ten podkład muzyczny? Albo znasz tytuł? Kiedyś był na youtube, ale usunęli.

2021-10-21, 01:38
Websterthe1 napisał/a:

Masz gdzieś ten podkład muzyczny? Albo znasz tytuł? Kiedyś był na youtube, ale usunęli.



A tak się składa, że akurat mam to! Coś wspaniałego. Te pomruki, i dźwięki strzałów i wybuchów wkomponowane w nie. Oni byli mistrzami czegoś takiego.
Ale nie znam nazwy. Nie wiem nawet, czy taką miało.
Ściągałem to kiedyś wraz z większością tego co mam, i wieloma nasheedami, z kanału Wardjinn na Bitchute. Ale już dawno go nie ma.
Plik nie miał normalnego arabskiego (po transliteracji) tytułu jak inne nasheedy. Był tylko opisany jako "war sounds".
A jak mógłbym ci to przesłać? Mailem?

Websterthe1 napisał/a:

Masz gdzieś ten podkład muzyczny? Albo znasz tytuł? Kiedyś był na youtube, ale usunęli.



Ah, gdybym wiedział, że tak później zaczną to usuwać, a kanały z tym znikać, to ściągałbym wszystko jak leci.
Myślę, że pościągałem większość tych najlepszych nasheedów, ale były jeszcze fajne, które mi umknęły. Słuchałem ich sobie bezpośrednio z kanału. Coś mnie tak natknęło któregoś dnia, żeby trochę pościągać na wszelki wypadek, ale nie miałem pojęcia, że ten kanał zniknie w całości bez ostrzeżenia, i trochę mi umknęło, próbowałem ich później szukać na innych stronach, ale nie znalazłem.