18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Burek13 2023-12-25, 17:20
w0jt4s napisał/a:

Miałem kiedyś sam taką akcję, szukałem czegoś i żeby zajrzeć na górę szafy oczywiście nie chciało mi się iść po stołek tylko wolałem podskoczyć, pech chciał że akurat w tym samym miejscu wisiał stary żeliwny żyrandol waga pewnie jakeis 20kg dodatkowo ostro zakończony
Na moje szczęście uderzyłem bokiem głowy i ten ostry czubek omsknął się na czaszce , ale jakbym uderzył centralnie to mógłby być dobry materiał na harda i przy okazji najgłupsza śmierć xD



Dobre masz piwo
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-25, 18:23
Ukasz995 napisał/a:

czyć, pech chciał że akurat w tym samym miejscu wisiał stary żeliwny żyrandol waga pewnie jakeis 20kg dodatkowo ostro zakończony



Nie chodzi o to co ta panna wykonuje, ale o to, że ładna i miła
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2023-12-25, 19:16 1
Co to kurwa jest ?
Zgłoś
Avatar
spawarka_inwertorowa 2023-12-25, 20:57 1
nie profanujcie sadistic'a czyms takim , oczywiscie wszyscy sie cieszymy ze pusta mloda pizda pokazala jaka jest pusta i bezwartosciowa, ale sadistic musi trzymac dobra forme pomimi wielu swierzych mlodych pizd tu przybylych, wrzucajcie to na co sadistic prawdziwy zaslugije tylko, to co nadaje sie na tiktoka itp, zapraszam serdecznie wypierdalac z tym na portaliki dla dzieci i zjebanej mlodzierzy itp innych cweli....

aha, wesolych swiat, spokojnych, duzo dobrej gorzaly i zarcia prawdziwego a nie sklepowego, i fajnych ludzi do picia i odpoczynku od wszystkiego na te swieta.....
Zgłoś
Avatar
flyindutch 2023-12-25, 21:47 1
Wypierdalać z tym gównem.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2023-12-25, 23:42
Co to robi na sadolu...żeby chociaż cyce albo dupa była, a tutaj kurwa nic. To nie jest materiał godny tej strony.
Zgłoś
Avatar
slaveyy 2023-12-26, 8:41
darek1234 napisał/a:

Nie chodzi o to co ta panna wykonuje, ale o to, że ładna i miła



Przecież ona ma z 13 lat. Uważaj bo ecpu po Ciebie przyjedzie
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-26, 21:07
slaveyy napisał/a:

Przecież ona ma z 13 lat. Uważaj bo ecpu po Ciebie przyjedzie



I co z tego, że tyle ma? Ale jest ładna i przyjemna
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2024-01-28, 22:08
Nic jej nie będzie, jako dzieciak, młodszy od niej, bo starszy już takich głupot nie robiłem, nieraz mi się zdarzyło. Najpierw przychodziła Matka, pierwszy wpierdol, potem starszy Brat, drugi wpierdol, na końcu ojciec, trzeci wpierdol i czwarty, bo ojciec dawał dwa razy i nauczyłem się nie narażać rodziny na zbędne wydatki, których można byłoby uniknąć. Pozdrawiam.

P.S. A teraz jako dorosły człowiek, na swoim, płacący za swoje i niestety, za głupotę pozostałych domowników, rozumiem skąd aż tyle wpierdoli mnie czekało za takie głupoty.
Zgłoś