18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
wormgoro 2016-04-01, 8:34 1
No trochę żałośnie wygląda ta grupa z owczarkiem niemieckim.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2016-04-01, 8:40 4
pierdolic - nie oglądac... po chuj nabijac oglądalność ? ps. nawet niewiadomo czy oni na serio czy tylko troluja...
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2016-04-01, 8:58 7
szydlo 1:37
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-04-01, 9:08 19
Tak mnie zawsze zastanawiało: czy gdyby w legalnych, 100% demokratycznych i niesterowanych wyborach wygrała z bardzo dużą przewagą partia ultraprawicowych nacjo-konserwatystów (która miałaby w programie np. przymusową deportację wszystkich nie-białych Niemców, zakaz wjazdu bez wizy obcokrajowcom etc) to czy lewacy musieliby, w imię ich ukochanej skrajnej tolerancji, uszanować ten wybór?
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2016-04-01, 9:14 84
@Up
W imię tolerancji lewacy powinni sami siebie skazać na śmierć przez powieszenie.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-04-01, 9:21 10
ten dinozaur na końcu miał symbolizować wyginięcie?

bloodwar napisał/a:

Tak mnie zawsze zastanawiało: czy gdyby w legalnych, 100% demokratycznych i niesterowanych wyborach wygrała z bardzo dużą przewagą partia ultraprawicowych nacjo-konserwatystów (która miałaby w programie np. przymusową deportację wszystkich nie-białych Niemców, zakaz wjazdu bez wizy obcokrajowcom etc) to czy lewacy musieliby, w imię ich ukochanej skrajnej tolerancji, uszanować ten wybór?



kiedy już tam skrajna prawica dojdzie do władzy to co najwyżej szariat wprowadzą prawem większości...
Zgłoś
Avatar
kaiel 2016-04-01, 9:26
a przez chwilę zobaczyłem NeoNazi MagaZin

przecież to Niemcy, wyobraźnia robi resztę
Zgłoś
Avatar
tokario88 2016-04-01, 9:55 4
W tym filmiku widziałem więcej rodowitych Niemców ni jak byłem w Berlinie .....
Zgłoś