18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:35
🔥 Jazda z cyganami - teraz popularne
Avatar
siedlik 2012-09-10, 1:21 6
Zgłoś
Avatar
buoba 2012-09-10, 2:46 40
Staruszek ma rację, na siłę promuje się osoby bez szczególnych umiejętności (albo kompletne beztalencia). Jak już osiągną dostateczny rozgłos, nagle dziwnym trafem okazuje się, że sa żydami lub mają pochodzenie żydowskie. Tak jest nie tylko wśród pisarzy - większość aktorów i reżyserów Hollywood to żydzi.

Nawet nauka ugina się pod ich lobbingiem - co ma oczywiście fatalny wpływ na rozwój i tworzenie nowych technologii. Weźmy na przykład Einsteina. Facet byłby nikim gdyby nie wsparcie swoich ziomków po przyjeździe do Ameryki. Jego sława wynika głównie z motywów politycznych - był Niemcem, który współpracując z Amerykanami miał położyć kres swoim byłym rodakom... Porównajmy go chociażby z Teslą, który nie był zbyt znany, ale pozostawił po sobie bogaty dorobek wynalazków oraz mocno 'przekopał' podwaliny fizyki. A Einstein? setki TEORII (podkreślam - nie zasad, praw, tylko teorii), które są na tyle doskonałe, że nikt nie może ich podważyć. Bo wszystko co powiedział, musi być prawdą. Są tak doskonałe, że blokują dalszy rozwój atomistyki. Wiele osób może uznać to co piszę za brednie, ale warto trochę o nim poczytać, facet stał się ikoną popkultury zamiast nauki.

A wracając do lektur - zamiast jakiś fantazji żydka niech dadzą książkę o czasach PRL, ale sądzę, że nie byłoby to na rękę naszej ex-PZPR'owskiej bandzie...
Zgłoś
Avatar
elwisniewie 2012-09-10, 9:50 3
Nie mogę już tego Pana słuchać. Nieodparcie przypomina mi to fanatyczną paplaninę pani Grażyny - katolicki głos w internecie i jej podobnym. Nie obchodzi mnie, że mają skrajnie różne poglądy, nienawidzę wysłuchiwać fanatyków ze swoimi genialnymi teoriami niosącymi 'samą prawdę'.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-09-10, 10:28
Co ten Wolniewicz pierdoli znowu?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-09-10, 10:56 6
kacamai napisał/a:

a podobno to jesteśmy kolonią Watykanu


Już niedługo. Za jakieś 10-20 lat będziemy dzielnicą niemiec (celowo z małej).
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-09-10, 11:24 20
BongMan napisał/a:

Już niedługo. Za jakieś 10-20 lat będziemy dzielnicą niemiec (celowo z małej).


Spoko BongMan wyżyj bez capsa do woli się bo za 10-20 lat będziesz pisał nawet rzeczowniki z dużej
Zgłoś
Avatar
dex123 2012-09-10, 13:29 4
Do wszystkich, którzy tak trzęsą portami przed żydowską supremacją: Widzieliście Wy kiedy na oczy Żyda ? Nie mam tu na myśli kibica nielubianego przez Was klubu piłkarskiego lecz "osobę wyznania mojżeszowego"
Nie popieram czynienia świąt Żydowski świętami narodowymi, tak samo jak nie popieram czynienia świąt Katolickich. W końcu Polska jest państwem ŚWIECKIM.
Natomiast przypominam, że kultura Żydów Polskich jest wpisana w kulturę polską od zalania państwa Polskiego. Kiedyś nam ci Żydzi tak bardzo nie przeszkadzali, bo w końcu też Polacy i to ciężko pracujący, tylko do innego boga modły składali.
reasumując: Drogi antysemito, Odwiedź lokalną synagogę, porozmawiaj z nimi, spróbuj zrozumieć.

czekam na pomyje i pozdrawiam,
Niezależnie od opcji politycznej.
Zgłoś
Avatar
buoba 2012-09-10, 14:19 21
dex123 napisał/a:

Żydzi tak bardzo nie przeszkadzali, bo w końcu też Polacy i to ciężko pracujący, tylko do innego boga modły składali.
reasumując: Drogi antysemito, Odwiedź lokalną synagogę, porozmawiaj z nimi, spróbuj zrozumieć.



Wiemy, że chcesz być tolerancyjny, ale z tą synagogą to już z lekka przesadziłeś. A sam byłeś w synagodze i gadałeś z wyznawcami? Wątpię.

No tak, najpierw trzeba naprostować pewne sprawy: żydzi trafili na ziemie polskie z tego powodu, że w całej Europie byli tępieni (ciekawe, dlaczego...), a w Rzeczpospolitej uzyskali azyl. My jesteśmy gospodarzami, oni są gośćmi, jasne?

Żydzi są faktycznie pracowici i to główna przyczyna ich drogi do bogactwa i władzy. Jednak nie zgodzę się, że żydzi to też Polacy. Żydzi, podobnie jak muzułmanie, rzadko kiedy się asymilują ze społeczeństwem. Żyją sobie odseparowanych dzielnicach (nie wierzysz? Poczytaj sobie, skąd chociażby wzieła się nazwa 'ulicy żydowskiej' w Poznaniu czy Sandomierzu). Trudno ich więc nazwać Polakami, bo z polskością się nie identyfikują. Podobny problem był i jest na Ukrainie oraz w Rosji, gdzie żydów też jest dużo.

Ponadto, żydzi od wieków zajmowali się lichwą. Mimo, że Tora im tego zabrania. O ile współcześnie podobnym procederem zajmują się banki i jest to akceptowalne (pamiętajmy jednak, że większość banków powstało i są prowadzone przez żydów), o tyle wieki temu było to surowo karane. Po prostu dorabiali się majątku na przestępstwach.

Żydzi mają zaszczepioną pogardę wobec innych narodów. W samej Torze niewierni są nazywani lekceważącym określeniem - goje. Nie są traktowani na równi z żydami, mają tylko służyć narodowi wybranemu.

Jestem sceptyczny wobec hegemonii żydowskiej. Jednak wydaje mi się trochę idiotyczne, gdy tacy jak ja są wrzucani do jednego worka antysemityzmu, co na przykład niemieccy mordercy obozów koncentracyjnych. Współcześnie, nawet najmniejsza krytyka żydów jest traktowana jako antysemityzm.
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-09-10, 16:43 13
buoba napisał/a:


Współcześnie, nawet najmniejsza krytyka żydów jest traktowana jako antysemityzm.



W opinii społeczeństwa własnej narodowości i wyznania, widzącego jakąkolwiek nietolerancje, urobionego sztucznie napędzaną propagandą tolerancji. W opinii syjonistów, to ty będziesz faszystą, nazistą, hitlerem, lucyferem i chuj wie czym jeszcze. To nacja która się nie pierdoli tylko uderza w formy jakiejkolwiek niesubordynacji, sprzeciwu. Wystarczy zobaczyć co robią z Palestyńczykami. Nie napisze o nich "naród" bo Izrael to sztuczne państwo, rak który zwalczył żywiciela, spychając rdzenną ludność do Jordanu, Egiptu, Libanu itd.

Jak to ktoś na tym portalu napisał "naród przeklęty, najgorszy z możliwych"
Zgłoś
Avatar
dziarski 2012-09-11, 0:16
Ludziom się we łbach popierdoliło, kurwa no jeszcze próbują mi wmówić że moim życiem kierują żydzi. Staruch powinien stracić głos 10 lat temu to by nie pierdolił głupot.
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-09-11, 0:19 2
Wiecie, że on jest ateistą?
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-09-11, 0:32
No jak tam kurwa. Apel do wszystkich skurwysynów dalej trzymające swoje brudne polskie łapy na majątkach moich przodków. Oddajcie wszystkie kamienice skurwysyny. Jak wam nie wstyd? Zachowujecie się jak hieny. Podczas gdy moi przodkowie po nocach uczyli się języków obcych i trudnej sztuki kupiectwa; wasi przodkowie byli zwykłymi śmieciami i psami i przetrwaniali te nieliczne śmiecie, które mają chlając kurwa i współpracując z nazistami. Oddajcie majątki jeszcze raz powtarzam! Zanim wielka moc Izraela sama się o nie upomni. Kurwa psy. Polska oddaj majątki, które zagrabiłaś mojego, mojemu ludowi kurwa. To było ostatnie wezwanie, zanim fala Izraelitów zaleje wasze chujowe miasta i doprowadzi je do porządku. Aaaaaaaaaaaa. Kurwa jestem najlepszy. Jestem najlepszy w tym co robię i wszyscy o tym wiedzą. To nie moja wina, że w w waszej zjebanej Europie nie ma wolności słowa i wasi rodacy mają was w dupie kurwa. Wszyscy na was srają, wy nawet na siebie sami sracie prowadząc taki tryb życia jaki prowadzicie śmiecie. Ja pierdole kurwa nie zasługujecie na wolność, nie dorośliście do tego, a z resztą i tak jej nie macie bo wszyscy was ruchają jak chcą biedaki kurwa. Pamiętajcie tylko biednym społeczeństwem można kierować tak jak stadem kurwa brudnych psów zajebanych w dupę. I o to właśnie chodzi...
Zgłoś
Avatar
miszcz310 2012-09-11, 0:33 6
@buoba

No nie przesadzaj z tym Einsteinem. Nie chcę poruszać tego czy był popularny czy nie. Na pewno był żydem. Dlatego uciekł z Niemiec, ale na Boga nie wypisuj tutaj, że jego teorie (zwłaszcza jedna) są nieprawdziwe i niesprawdzalne, bo to jest po prostu nieprawda. Dzięki tym teoriom udało się zbudować bombę atomową (no to akurat nie jest specjalnie chlubne osiągnięcie, ale na bazie bomby stworzone zostały elektrownie atomowe). Co do Tesli to muszę się nie zgodzić w swoich czasach świetności był bardzo znany, szczególnie w Ameryce. Dodatkowo Tesla był głównie inżynierem, a nie teoretykiem, w przeciwieństwie do Einsteina, który był głównie teoretykiem. Nie bardzo jakoś sobie przypominam czym takim "przekopał" podwaliny fizyki (w sensie Tesla, bo Einstein sporo zmienił w postrzeganiu świata).
Nie bardzo rozumiem jak teorie Einsteina mają blokować rozwój atomistyki, jak dzięki nim właśnie się ona rozwinęła.
Co do tej ikony popkultury to moim zdaniem hamburgery po prostu mają taki styl bycia, że promują coś czego nawet nie rozumieją do końca.

Co do żydów, to moim zdaniem to oni czerpią siłę właśnie z antysemityzmu. Coś na wzór faszyzmu. Wszyscy są przeciwko nam my jesteśmy ostatni sprawiedliwi. Polecam obejrzeć film "Zniesławienie" moim zdaniem bardzo dobrze ukazuje jak to mniej więcej działa.

Co do lektur, jak i w ogóle całego sytemu nauczania to moim zdaniem robi się wszystko, żeby układ z czasów okrągłego stołu przetrwał jak najdłużej. Teraz tylko czekać, aż zagraniczniaki wykupią nam ziemie (niedługo kończy się okres ochronny) i staniemy się wyrobnikami we własnym kraju (tak jakbyśmy jeszcze nie byli).
Zgłoś
Avatar
yoshi88-88 2012-09-11, 0:58
ja pierdole , zazwyczaj daje sobie na wstrzymanie jak czytam tutejsze komentarze , albo przemyślenia niektórych jednostek na temat wielkiego spisku panującego w naszym kraju i że jest jedna opcja polityczna ( wszystko jedno czy PO, PiS czy inne szambo ) które to uzdrowi.
Ten "dziadek" (swoją drogą to profesor Nowak o ile pamiętam), dobrze gada ? No ludzie , kurwa !! Serio ? Czy Wy już rozum straciliście ? Posłuchajcie jakie pierdolety on opowiada na telewizji Trwam , czy Radiu Maryja . No ręce opadają. Facet ma już sporo wiosen na karku i pierdzieli takie kocopoły , że flaki mi się wywracają. W jednym zdaniu można streścić jego pogląd na świat - PiS -> okej ! PO - > fu ! , RM i TvTrwam - ok! , TVN - ble ! . No ludzie drodzy , moi kochani ( podkreślam iż uważam , że PO i PiS są siebie warte i tylko ich do koryta ciągnie ) no takie wnioski to serio , profesora trzeba mieć, żeby głosić przesłania do narodu.

Używajcie trochę własnego rozumu , a nie leźcie jak barany za słowami jakiś "wodzirejów" . Przepraszam , że trochę się uniosłem , ale jak zobaczyłem facjate tego człówieka , a pod tym komentarz , że niby dobrze prawi to ręce z ptakiem opadają .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie