18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Fin pije 0,5 litra wódki Leijona (to słabsza 32% wódka) i nakońcu mówi "hyvää", co znaczy, że było dobre



W Finlandii jest wyższe spożycie aloholu/osobę niż w Polsce. Alkohol to 1 przyczyna przedwczesnej śmierci wśród Finów i druga wśród Finek.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-12-01, 13:00 2
Rosja= 40km to nie odległość, -40stopni to nie mróz, 40% to nie WÓDKA .
Zgłoś
Avatar
g................k 2012-12-01, 13:09
dck napisał/a:

Rosja= 40km to nie odległość, -40stopni to nie mróz, 40% to nie WÓDKA .


a co do tego ma rosja tłumoku?? przeciez to fin!!
Zgłoś
Avatar
Kaef 2012-12-01, 13:17
Ta mapka wyżej to rozumiem, że jest to tygodniowe spożycie alkoholu??
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-12-01, 13:39
Pogódźcie się ze smutną prawdą, że bliżej nam do czarnucha europy niż imprezowicza.
Przeciętny Polak jeszcze 7-8 lat temu jak z rynkiem pracy było lepiej przodował w rankingach h/dobę pracy w ciągu roku. Podkreślali fakt, że często jak Polak bierze urlop to na remont mieszkania.
Taka historia, że jesteśmy bardziej pracowitym narodem niż narodem alkoholików.
Szczerze to dla mnie większy powód do dumy.
Zgłoś
Avatar
gardengarden 2012-12-01, 13:47 1
karfi napisał/a:

Kiedyś moją szkołę wizytowały mieszkanki Finalndii,rodowite Finki. Niezłe były Du*y wypiłby z nimi , a nie jak z Niemcami którzy widząc że pijesz czystą wódkę patrzą się jak na kosmitę i szeptaja sobie patrz on pije czystą



Jak niezłe dupy to znaczy, że nie rodowite Finki
Nie no żartuję, ale niezłą dupę to naprawdę w Finlandii ciężko zobaczyć, 90% nie jest, łagodnie mówiąc, zbyt ładna. Przedewszystkim mnóstwo grubych.

Kagen napisał/a:

Miałem okazję rozmawiać z chłopakiem, który pracuje w Finlandii. Tam gdy nastaje sobota mało kto siedzi w domu, a kluby, puby, bary itp są przepełnione. Bawią się wszyscy, od 15-sto latków do ludzi grubo po 50. Wypijają hektolitry alkoholu. Podczas wesołej rozmowy zostałem uraczony fińskim miętowym likierem, "Minttu" się nazywa, 50% mocy, smak o niebo lepszy od naszej czystej. Szkoda, że nie można u nas tego kupić.



Minttu jest SUPER !!!!!!!!! Ma 50% alkoholu a zmrożone smakuje jak słodki napój, super !

Trener reprezentacji Finlandii w hokeja, Pasi Nurminen wychodzi po wygranym mistrzostwie świata z samolotu , 2011r.:



Zgłoś
Avatar
Fedek 2012-12-01, 13:57
"litera" bo kurwa napisać normalnie "litra" to nie jest fajnie i cool. TAK właśnie się odrożnia gimbosyfa od normalnego pełnoletniego uzytkownika internetu
Zgłoś
Avatar
iPoCoTaRejestracja 2012-12-01, 14:26
On tego nie wypił, on to w siebie wlał.
Zgłoś
Avatar
gardengarden 2012-12-01, 14:34
Fedek napisał/a:

"litera" bo kurwa napisać normalnie "litra" to nie jest fajnie i cool. TAK właśnie się odrożnia gimbosyfa od normalnego pełnoletniego uzytkownika internetu



Chłopie, poprostu się pomyliłem, a gimnazjum mam dawno skończone !
Zgłoś
Avatar
torro 2012-12-01, 14:41
Miałem kiedyś finkę. Wcale nie piła.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-12-01, 14:47
gozdek napisał/a:


a co do tego ma rosja tłumoku?? przeciez to fin!!



tłumok to z Ciebie. Jak nie rozumiesz aluzji co do alkoholu to się nie udzielaj. Rosja ma to do tego, że mówi że 40% to nie alkohol - więc ten twój tzw fin!!! to kurwa nie wyczyn. To miała Rosja do tego. Ale kawałów z natury sie nie tłumaczy - chyba że finom takim jak Ty
Zgłoś
Avatar
gardengarden 2012-12-01, 15:32
Najpopularniejsza wódka Finlandii to wcale nie Finlandia, ale Koskenkorva, tu w odmianie 60%:
Zgłoś
Avatar
Sys3k 2012-12-01, 17:49
ma w co wlewać
Zgłoś
Avatar
grzesiek_re 2012-12-02, 3:04
Cytat:

wódki Leijona (to słabsza 32% wódka)


Jak u nas w Polsce by ja produkowali to nazywała by się wódka młodzieżowa
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2012-12-03, 23:27
Za młodu pół flachy łyknąłem za jednym podejściem, bez połykania, więc może szybciej. No, 40% miała, w końcu weselna. Zakład wygrałem. Haftu nie było, ale zgon kilkanaście minut później. Nad ranem wracałem do domu. Nie wiem jak, ale zaparkowałem w swoim wyrze. No i wtedy szczypior byłem, z 2x lżejszy niż ten tłuścioch, więc brak masy szybciej zrobił swoje Teraz, już bym się na to nie odważył. Więc, słabe, piwa brak.
Zgłoś