18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Fin pije 0,5 litra wódki Leijona (to słabsza 32% wódka) i nakońcu mówi "hyvää", co znaczy, że było dobre



W Finlandii jest wyższe spożycie aloholu/osobę niż w Polsce. Alkohol to 1 przyczyna przedwczesnej śmierci wśród Finów i druga wśród Finek.
Zgłoś
Avatar
T................2 2012-11-30, 21:44 1
Cicha woda brzegi rwie, myślałem że to my przodujemy w rankingach.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-30, 22:03
32% to już bliżej do nalewki niż vódki.
Zgłoś
Avatar
gardengarden 2012-11-30, 22:20 5
Topol242 napisał/a:

Cicha woda brzegi rwie, myślałem że to my przodujemy w rankingach.



Finlandia więcej, i to nie licząc aloholu masowo kupowanego przez Finów w Estonii oraz robionego samodzielnie. W Finlandii popularne jest picie do upicia, do utraty świadomości lub bardzo dużego upicia się. Często dochodzi wtedy do awantur, rzygania itd.

Widzimy na mapie, że najwięcej mają Włochy, Hiszpania itd., ale tam wychodzi tyle bo oni piją codziennie do obiadu trochę wina, a np. w Finlandii, Rosji czy Polsce to jest picie do upicia się bardzo często.

Kliknąć aby powiększyć. Mapa Światowej Organizacji Zdrowia:
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-11-30, 22:33 1
Topol242 napisał/a:

Cicha woda brzegi rwie, myślałem że to my przodujemy w rankingach.


Za dużo Internetu przeglądasz, gdzie każdy gimbus pisze komentarze "Polska przejmuje filmik", albo "w Polsce to..." i aż duma ich rozpiera jak mogą napisać że my tacy pierwsi do picia..
Zgłoś
Avatar
Turek28 2012-12-01, 0:09 13
gardengarden napisał/a:

Alkohol to 1 przyczyna przedwczesnej śmierci wśród Finów i druga wśród Finek.



A jaka jest pierwsza przyczyna przedwczesnej śmierci Finek? Najebany mąż zabija żonę?
Zgłoś
Avatar
mavr.pl 2012-12-01, 7:47
Amatorka nic nadzwyczajnego
Zgłoś
Avatar
doryjan 2012-12-01, 10:10 2
@up chciałbym ciebie zobaczyć kurwa, zesrałbyś się i porzygał przed połową flachy.
Zgłoś
Avatar
Mr.Bungle 2012-12-01, 12:30
Jak tam piją jeszcze więcej - przeprowadzam się
Zgłoś
Avatar
k................z 2012-12-01, 12:36
Nie liczy się wiek, liczy się masa !
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-01, 12:37
W Polsce się dopiero zaczyna impreza po połówce, więc bez rewelacji.
Zgłoś
Avatar
gumol 2012-12-01, 12:41
A gdzie filmy najebanych finów? Jebani egoiści, wstydzą się pokazać czy co?
Zgłoś
Avatar
karfi 2012-12-01, 12:50
Kiedyś moją szkołę wizytowały mieszkanki Finalndii,rodowite Finki. Niezłe były Du*y wypiłby z nimi , a nie jak z Niemcami którzy widząc że pijesz czystą wódkę patrzą się jak na kosmitę i szeptaja sobie patrz on pije czystą
Zgłoś
Avatar
g................k 2012-12-01, 12:56
mógł poczekać jeszcze ten kamerzysta z 15 sekund to akcja może by się rozkręciła
Zgłoś
Avatar
Kagen 2012-12-01, 12:58
Miałem okazję rozmawiać z chłopakiem, który pracuje w Finlandii. Tam gdy nastaje sobota mało kto siedzi w domu, a kluby, puby, bary itp są przepełnione. Bawią się wszyscy, od 15-sto latków do ludzi grubo po 50. Wypijają hektolitry alkoholu. Podczas wesołej rozmowy zostałem uraczony fińskim miętowym likierem, "Minttu" się nazywa, 50% mocy, smak o niebo lepszy od naszej czystej. Szkoda, że nie można u nas tego kupić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie