18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Finał do przewidzenia?
freaky • 2019-07-20, 17:35
Spełnił się czarny scenariusz dotyczący poszukiwań 5-letniego Dawida, którego to ojciec najpewniej pozbawił życia, tuż przed tym, gdy sam targnął się na własne. Sprawą tajemniczego zaginięcia chłopca żyła cała Polska, mnożąc przy tym spekulacje, co do tego gdzie może się podziewać. Kilka dni temu za sprawą youtube swoimi przeczuciami podzielił się znany ze swojej skuteczności przy rozwiązywaniu kryminalistycznych zagadek, Krzysztof Jackowski. To jego policja poprosiła o pomoc we wskazaniu miejsca, w którym miało znajdować się ciało dziecka. Abstrah*jąc od własnego stosunku do profesji w jakiej się specjalizuje, postanowiłem skonfrontować jego "wizje" z najnowszymi ustaleniami dotyczącymi miejsca ukrycia zwłok chłopca.



spoiler


I miejsce znalezienia zwłok chłopca.

spoiler

2019-07-21, 10:12
Wszyscy, dosłownie wszyscy jasnowidze to oszuści, pieprzą głupoty tak ogólnie i nieprecyzyjnie, że każdy sobie coś dopasuje, a później sobie przypisują zasługę.

2019-07-21, 10:21
zbynekmaslanka napisał/a:

jasnowidze




I tutaj Cię zaskoczę I opowiem jak nie bezpośrednio,ale miałem styczność z panem Jackowskim. Paręnaście lat temu mieszkając jeszcze z rodzicami wyszedłem sobie przed dom zapalić papierosa (w Warszawskiej dzielnicy Wesoła). Tydzień wcześniej zdechł nam pies i zauważyłem fajnego zadbanego psiaka i postanowiłam się nim zająć i zabrałem go do nas. Jakiś tydzien później w brukowcu znanym fakt był artykuł, że ukradli im samochód nowy (w Białymstoku bodajze spod sklepu) i daja 2000 nagrody za wzkazowki dotyczace psa, ktory znajdowal sie w srodku. Ten pies wygladal identycznie jak ten, ktorego przygarnalem! Zadzwonili rodzice z komorki, ze maja chyba tego psa u siebie. Tamci bez zakaszlnieciam powiedzieli, że to dzielnica Wesoła i dokladnie opisali okolice, gdyz wczesniej byli u Jackowskiego. Więc ja wierzę w zupełności, bo byłem tego naocznym świadkiem. :mrgreen:

2019-07-21, 10:30
zbynekmaslanka napisał/a:

Nie wierzcie w te bajki. Był z nim program i poddano go próbie. Goscio miał rozwiązywać zagadki śmierci osób (test ze znajomoscią rozwiązania). PIepszył głupoty ze głowa boli. Jasnowidzem moze byc kazdy wystarczy troche wlaczyc logiki i tak długo pierdzielic niejasno glupoty az w koncu cos sie sprawdzi. Ja jestem ciekawy ile ci jasnowidze za to biora. Swoją drogą to się zastanówcie jakką swinia trzeba byc zeby oszukiwać ludzi zdesperowanych szukających pomocy gdziekolwiek w znalezieniu np. osoby bliskiej.



Być może, sam nie wierzę w jasnowidztwo, ale z drugiej strony czasami mamy jakieś "przeczucie" i potrafi się ono sprawdzić. Jeśli ten facet przynajmniej kilkukrotnie trafił, może strzelał, a może też czasem wydaje mu się że coś widzi - nie widzę powodu, aby w takich beznadziejnych sprawach nie skorzystać z jego pomocy. Szukanie zwłok było szukaniem igły w stogu siana - gdyby zostały zasypane i zarosłyby jakimiś chwastami to być może nigdy by go nie odnaleziono. Mieli do przeszukania setki studzienek, kałuż, rowów, łąk, lasów.
Gość dobrze wytypował miejsce - nawet jakby się pomylił to w skali tak dużej powierzchni terenu do przeszukania sprawdzenie jednego wytypowanego obszaru bardziej szczegółowo nie było złym pomysłem.

2019-07-21, 10:59
Najważniejsze, że w końcu się znalazł.

2019-07-21, 14:18
Gość siedzi na dupie z żoną i dziećmi, schorowany, w zwykłym mieszkaniu paląc fajkę jedną za drugą, a wy mówicie, że to oszust. Obejrzyjcie sobie jakikolwiek jego materiał to zobaczycie zmęczonego życiem człowieka, dla którego dobra materialne nie mają już wielkiego znaczenia. I nie ma co się dziwić, bo gdy robisz takie rzeczy, to raczej lepiej rozumiesz ten świat i iluzję aniżeli większość ludzi, dla których to, że wyszli kiedyś tam z p*zdy jest niczym nadzwyczajnym.

Nie musisz być religijny żeby pojmować jak bardzo mało wiemy i jak wiele się przed nami ukrywa. Jackowski to rzeczywisty jasnowidz i ze swojego otoczenia znam przypadek, że pomógł. Nie bez powodu taki Pershing korzystał z jego usług i był ostrzegany przed zamachami. Poczytajcie sobie jego książki, dokumentacje. Policja od lat zwraca się do niego z prośbami. Ilość trupów jakie odnalazł jest zatrważająca. To nie jest też magik, że znajdzie za każdym razem wszystko i wszystkich. Zamiast próbować wgłębić się w temat, najlepiej gówno wiedzieć i pisać takie głupoty jak tutaj niektórzy. Mało wiecie na temat świata, czasu, tego kim jesteśmy i co potrafimy tak naprawdę. Choćby nie wiem co się stało, to ludzie nigdy nie uwierzą w siły nadprzyrodzone. Nauczeni, że to co niezwykłe to się tylko w bajkach dzieje. A tymczasem każdemu z nas sp***ala czas, który jest jedną wielką iluzją.

Najlepiej wierzyć, że świat jest jaki jest. Rządzą nim ci co nimi rządzą czyli po prostu chciwe mordy i nikt więcej. Nie ma nikogo poza nami, sami jesteśmy we wszechświecie i ch*j. Po śmierci nie ma nic, zjadają nas robaki. Nie ma jasnowidzów, demonów, duchów, UFO nic k***a nie ma jestesmy tylko MY ze swoim rozbujałym EGO. Jedynym plusem takiego ludzkiego myślenia jest to, że można przez to usłyszeć publicznie o takich ludziach. Bo i tak ludzka ciemnota wypuści to drugim uchem albo uzna za bujdę. Tak samo jak jest ze wszystkim.


2019-07-21, 15:22
Ktoś w policji powinien sobie pie**olnąć w łeb za tą akcję poszukiwawczą! Od początku mówiłem, że młody nie żyje, a te ch*je kilka razy minęli miejsce gdzie leżał! Porażka po całości!

2019-07-21, 15:53
zbynekmaslanka napisał/a:

Nie wierzcie w te bajki. Był z nim program i poddano go próbie. Goscio miał rozwiązywać zagadki śmierci osób (test ze znajomoscią rozwiązania). PIepszył głupoty ze głowa boli. Jasnowidzem moze byc kazdy wystarczy troche wlaczyc logiki i tak długo pierdzielic niejasno glupoty az w koncu cos sie sprawdzi. Ja jestem ciekawy ile ci jasnowidze za to biora. Swoją drogą to się zastanówcie jakką swinia trzeba byc zeby oszukiwać ludzi zdesperowanych szukających pomocy gdziekolwiek w znalezieniu np. osoby bliskiej.



Nie no przecież gościu jest nieomylny ;) Przecież przewidział zwycięstwo komoruskiego w ostatnich wyborach prezydenckich:)

2019-07-21, 16:04
Jasnowidztwo to ciekawe ustrojstwo, wiadomo, że internecie to każdy kapitan hameryka czy inny hulk, jednak opowiem Wam krótką historię jednej z wielu moich wizji. (Na nieszczeście żadna z nich nie jest wesoła). Wizje zdarzają się w snach, jednak to nie jest zwykły sen.. Gdy ma się wizję, masz takie dziwie wrażenie, które ciężko do czegokolwiek przyrównać, czujesz to tak samo gdy wiesz, że jest chłodno. No mniejsza... Sen wizyjny (tak to nazwijmy), nie pokazuje całego przebiegu historii a kluczowe fragmenty, osoby tego co się zdarzy. W śnie widziałem byłego szefa, jak namawia szefową do kredytu, który finalnie skończył się katastrofalnie. Jako, że do byłego miejsca pracy zawsze do szefostwa mogę wpaść na kawkę i pogadacza i o ile szefowa jest kobietą do serca przyłóż to szef... można powiedzieć, że nie dorósł do tego zajęcia. Po obudzeniu się, postanowiłem wypić kawkę i śmignąć do szefowej, wybić jej ten pomysł z głowy. Chronologia też jest ciekawa. 8 pobudka, 10:30 wyjazd, 11 przyjazd do celu. Od progu, zamiast "dzień dobry" było "niech szefowa nie bierze tego kredytu.. Ona oczy na mnie i pytanie "jakiego?".
- Była szefowa w banku?
- tak, niedawno przyjechałam, o 10 miałam rozmowę.
- po kredyt do którego namówił szef?
- tak... skąd ty to wiesz?
No i tutaj co odpowiedzieć drodzy użytkownicy? "A bo mam dar jasnowidzenia"... No właśnie... jak to brzmi. Załóżcie przez sekundę, że to co piszę jest faktycznie 100% prawdą (bo tak jest), to jak ludzie na to reagują? To jest ciężki temat, w który jest kurewsko ciężko uwierzyć, z tego powodu, że jest to określane jako "super moce z komiksów" czy innych gówien. Na słowo też nie da się uwierzyć więc wątpię, że po moim tekście chociaż jeden użytkownik wpadnie w konsternację, JEDNAK życzę każdemu z Was, żebyście kiedyś mieli styczność z taką osobą lub, żebyście przeżyli taką wizję (nie jest to takie proste bo musi być spełnionych kilka czynników, chętni się wgłębią w temat). Jednak zostawię Was z takim zadaniem, które nic Was nie będzie kosztowało a może skłoni do przemyśleń. Często przed śmiercią, zmarły pojawia się bliskiej osobie i się z nią żegna. Zapytajcie się rodziców, dziadków, czy ktoś z ich otoczenia był świadkiem takiego zdarzenia. To też ma swoje fachowe określenie jednak pozostawiam je dla bardziej wnikliwych, żeby wam nie pierdzielić jakiś zabobonów czy innych gówien :} Elo z fartem!

Ca...........on
2019-07-21, 16:55
Jak się jest wystarczająco inteligentnym i potrafi kojarzyć fakty, to pewien poziom ekstrapolowania da się ciemnocie wyjaśnić już tylko jasnowidzeniem, bo nie mogą do tępych łbów sobie wbić, że ktoś może umieć iść drogą ofiary lub przestępcy jak oni sami, nie mając nic wspólnego ze sprawą.

2019-07-21, 17:59
Nie ma nic oburzajacego, że policja korzysta z usług jasnowidza bo przecież korzystają na codzień z usług czarodzieji. Policja ma kapelanow, świeca radiowozy, posterunki.
Polska jest od zawsze i będzie zawsze przej***nym ciemnogrodem bo po prostu mieszkają tu głupi ludzie.

Nawet uroczystości państwowe robi się z udziałem czarnoksiężnikow pedofili. Przej***ne.

2019-07-21, 19:16
k***a ja nie wierzę w to że można wyj***ć zwłoki do akwenu, za widoku , gdzie wokół przejeżdża tyle samochodów i nikt nic nie widzi.
Za to jak idziesz w krzaki wieczorem się odlać, to zaraz po wyjściu czeka na Ciebie policja albo straż miejska.
Ludzie widzą to czego chcą i nie wmówi mi nikt że nic nikt nie widział do k***y nędzy...

2019-07-21, 21:37
zbynekmaslanka napisał/a:

Nie wierzcie w te bajki. Był z nim program i poddano go próbie. Goscio miał rozwiązywać zagadki śmierci osób (test ze znajomoscią rozwiązania). PIepszył głupoty ze głowa boli. Jasnowidzem moze byc kazdy wystarczy troche wlaczyc logiki i tak długo pierdzielic niejasno glupoty az w koncu cos sie sprawdzi. Ja jestem ciekawy ile ci jasnowidze za to biora. Swoją drogą to się zastanówcie jakką swinia trzeba byc zeby oszukiwać ludzi zdesperowanych szukających pomocy gdziekolwiek w znalezieniu np. osoby bliskiej.



Za wersje podstawową czyli bez mapki 200 zł. Za wersje z mapką i opisem bardzo ogólnikowym 500 zł.

2019-07-21, 22:56
To on!

To on!



2019-07-22, 11:08
Ja pie**ole. XXI w. A policja prosi jasnowidza jakiegoś na kiju o pomoc.

2019-07-22, 16:32
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Kto z Was wierzył, że młody żyje???
Nie widzę, dziękuję.



Prawdę mówiąc, ja wierzyłem do końca.... Myślałem, że albo dobrze ukrył dzieciaka u rodziny/znajomych, możliwe że w UE (brak kontroli na granicach), albo sprzedał go mafiozom zza Buga za długi albo coś w ten deseń.... k***a, sam jestem ojcem dwóch chłopaków, starszy w podobnym wieku.... Niee k***a, po prostu nie rozumiem jak własne dziecko można.....